japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )

+14
EllieBerry
ninjin
Shizuka
shirayuri
albertine
Lenore
Megumi
Lee
xMizUx
Arwen~
KiyoKa ChaN
Orihara Maya
Admin
Yume Sakura
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lenore

Lenore

Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 12:32

karpuz, turşu.. karnım acıktı Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 906372 (ne zamandır söylemiyodum buralarda Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 654939 )
MakiNo

MakiNo

Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 12:59

hoşgeldin... Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 222253
Kyaa

Kyaa

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 17:01

Kyaaaa hoşgeldin, hoşgeldiiin... ne kadar eğlenceli bi başlık olmuş bu arada Very Happy
Turşu Özge, mutant, manyak fln... güzel güzel lol!
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 20:15

deeettt xD turşu yok xD no turşu xD
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 23:05

deeettt olmaz öyle:
no tursu no life xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 23:12

Ahahah turşu, karpuz Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 654939 Bende lahana olim bare =P
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 23:16

bende kül olmak istiyorum What a Face
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 01:45

Kaname-samaağğğğ *-*
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 10:23

mError demiş ki:
deeettt olmaz öyle:
no tursu no life xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 654939 azhads

yume buna sen zorladın bizi, yaratıcı bi forumdasın.. neyse bence biz yavaş yavaş diğer konulara geçelim, hoşgeleli baya oldu lol!
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 15:45

ahaha xD ya başlattırmayın turşunuzaaa xD neyse.. ben de hiraganayı öğreniyordum en son.. ben dersime geri döneyim XD
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 15:51

valla ya ne bicim bir hosgeldin oldu böyle Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 654939
Yume SAkura geri kacacak ama HOSCAKALIN demeden Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 654939
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 17:28

no no no no no no xD çok yanıldın XD asla kaçmam xD
Keiko_Chan

Keiko_Chan

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 01:32

Ahah bu bizim turşu özge!xDHayırsız hiç solemio ben buralardaım die:P:P:P
Yume Sakura

Yume Sakura

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 01:56

ırmaaağğkkkk!! sonunda geldiiiğğğnnnn!!! burda tek başıma kaldım =| her taraftan saldırdıllaağğrrr!! döv onları anne Razz
öhüm..her neyse..
bu arkadaşımız ırmak benim kankam xD canım bebeğim xD yirim onu XD
Keiko_Chan

Keiko_Chan

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 02:14

Eheheh Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 235242 utandırma kızım benixDbende sini yirimxDgene yume olmuşsunxDvvayyy krdeşim...xDkşke bnde ayame sakurayı alsaydım Shocked
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 11:12

Türkçemizi güzel kullanalım ne olur, okuması zor oluyor böyle -_-' (illa hatasız yazın demiyorum, sadece anlaşılır yazmaya özen gösterin ki herkes bıkmadan okuyabilsin Wink )
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 13:46

akailili demiş ki:
Türkçemizi güzel kullanalım ne olur, okuması zor oluyor böyle -_-' (illa hatasız yazın demiyorum, sadece anlaşılır yazmaya özen gösterin ki herkes bıkmadan okuyabilsin Wink )

forum kuralıdır arkadaşlar Wink Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 10 Tem. 2010, 20:33

O kadar aradan sonra sırf siteden memnun musun diye sormak için geri döndüm.

Nasıl bir asil davranış değil mi? Cool

Neyse;

Memnun musun? lol!
glshiwak

glshiwak

MesajKonu: Geri: Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )   Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o ) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 10 Tem. 2010, 20:53

hoşgeldin SmileSmile bende yeniym zaten Very Happy

Ben geldim ( ben kimim? cevabı içeride ;) çok mu garip oldu nan 0.o )
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ben GeLdim =)
» Ben geldim..... ^^
» Dikkat Ben geldim :)
» ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba
» biraz gecikmeli oldu ama: merhaba :D