japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paradise Kiss

4 posters
YazarMesaj
Lenore

Lenore

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePaz 23 Ağus. 2009, 22:35

Paradise Kiss 30upc9s

Yıl: 2005
Bölüm Sayısı: 12
Tür: Romantik
Opening: Tommy february6 - Lonely in Georgeus
Ending: Franz Ferdinand - Dou You Wanna?

Yukari Hayasaka sınavları için hazırlanan sıradan bir liseli kızdır. Bir gün piercing'li bir genç Yukari'yi görür ve ona "mükemmel bir tarzın var, tam bize göresin" der.. Yukari gencin görünüşünden dolayı korkup kaçmaya başlar ve tam o sırada tuhaf görünüşlü bir bayana - Isabella- çarpar fakat bilmez ki o da piercing'li gencimizin -yani Arashi Nagase- tanıdığıdır. O sırada Yukari öldüğünü zanneder ve uyandığında karşısında gördüğü şirin kız Miwako'yu melek, bulunduğu yeri de cennet zanneder... Daha sonra öğrenir ki burası Paradise Kiss adında bir giyim atölyesidir, Isabella, Arashi ve Miwako bu atölyenin bir parçasıdır ve Yukari ParaKiss'in aradığı Model'in ta kendisidir...

Olaylar gelişir ve grubun başı diyebileceğimiz George'den çok etkilenir Yukari.. İlk başta okulu yüzünden ve biraz da cesaretsizlikle model olmaya hiç sıcak bakmaz fakat sonra George ve diğerlerinden ayrı kalmak istemez; ve o artık ParaKiss'in mankenidir...

Seriye bugün başladım gerek komedisi, çizimleri, müzikleriyle çok sevdim ^^ Popüler NANA serisinin mangakası olan Ai Yazawa'nın NANA'dan önceki mangasıdır.

Opening'ini de koyiyim bari =)

Resimlerimiz ^v^ :

Spoiler:
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 14:47

Evet izlenecekler listemde yer alıyor çizimleri hoşuma gitmişti ai yawaza sensei'n çizimleri sonuçta Paradise Kiss 957859
Sağol tanıtım için ^.^
Lenore

Lenore

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 16:37

Bi şey değil ^^ Ben bitirdim bu sabah... çok güzeldi ama her güzel şeyin de bir sonu oluyor.. =(
osaki nana

osaki nana

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 00:38

ben de bi gunde bitirdim,accayip guzeldi.
ozellikle seiyuular cok iyi is cikarmis bence,ya da benim cok hosuma gitti.
arashi ozellikle acayip orjinal bi sesti,baktim seiyuusu cok baska yerlerde seslendirme yapmamis,keske yapsaymis..
Lenore

Lenore

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 12:17

Evet seiyu'lar (özellikle Miwako'nunki..) başarılıydı, gerçekçiydi baya Very Happy
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 18:20

Güzel bir anime, ama nedense bir türlü bitiremedim (aylar önce basladim, o arada iki anime bitirdim ama bu bir türlü bitmedi ^^')... Nana'yi sevenler bunu da sever büyük ihtimalle. Bir de Yukari'nin kahkülleri basta daha güzeldi bence Smile
http://candynindunyasi.com
Lenore

Lenore

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 18:32

Evet biraz kısa kesmiş sarışın kuaförümüz. Paradise Kiss 654939 Nana'nın son bölümlerinde taktığı peruktaki modelin çok benzeri Yukari'nin saçları Very Happy

Paradise Kiss
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paradise Kiss
» Ai Yazawa (Nana, Paradise Kiss, Gokinjo...)
» U-Kiss
» First Kiss
» Itazura na Kiss