japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konnichiwa minna san

+4
Admin
shirayuri
Orihara Maya
ryoushi
8 posters
YazarMesaj
ryoushi

Konnichiwa minna san Empty
MesajKonu: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 16:19

Watashi no namae wa Melih desu. 3ka getsu gurai nihongo wo benkiyou shimashita. Nihongo de jyouzu naritaidesu. Kono japon forum de watashi ni tetsutai no hito ga iru? walla son cümleyiumarımanlarsınız. Tekrar herkese merhaba
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 17:16

Konnichiwa minna san 431805 Umarım forumda aradığını bulursun. Derslerim de yardımcı olur umarım. Ganbatte ne Wink
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 17:40

hosgeldin Very Happy
akailili sensei süper dersleri var cheers

demo romaji no koto ga chotto...
^_^;

ben romaji de yazildigi zaman zorlaniyorum... alfabeleri ve kanjilerde ögreniyormusun?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 18:37

hoşgeldin ryoushi Konnichiwa minna san 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 19:02

hoşgeldin ^^
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimePtsi 03 Ağus. 2009, 09:10

Hoşgeldin Konnichiwa minna san 597419 Ben daha japoncamı o kadar ilerletemedim nani nande ondan sonra kamehameha, rasengan falan anlarım ama animelerden o kadar kapabiliyor insan Very Happy
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimeSalı 04 Ağus. 2009, 12:22

Irasshaimase ryoushi san Konnichiwa minna san 597419
ryoushi

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimeCuma 07 Ağus. 2009, 13:09

Hepinize teşekkür ederim. Hiragana ve katakana alfebelerini biliyorum. Ama kanji'ye pek asılmadım işin açıkçası. Şuan benim için asıl önemli olan japonca konuşmamı ilerletebilmek. Yardımlarınızı bekliyorum.
leyli_

leyli_

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimeCuma 07 Ağus. 2009, 16:30

Hoşgeldin ^.^ Bir japonca bilen daha hayran kaldım ve özendim doğrusu U_U
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimeCuma 07 Ağus. 2009, 16:46

ryoushi demiş ki:
Hepinize teşekkür ederim. Hiragana ve katakana alfebelerini biliyorum. Ama kanji'ye pek asılmadım işin açıkçası. Şuan benim için asıl önemli olan japonca konuşmamı ilerletebilmek. Yardımlarınızı bekliyorum.

tabii ki yardim etmeye calisirz elimizden geldigi kadariyla .

ama sadece konusma dilini ögrenmen, dilin yarisini ögrenmen demek... yazi kültürü cok önem tasiyor japonlarda onun icin kanji de ögrenmeye calis bence, yardim gerekitiginde burada edecek bircok kisi var diye düsünüyorum Konnichiwa minna san 922276
ryoushi

MesajKonu: Geri: Konnichiwa minna san   Konnichiwa minna san Icon_minitimeC.tesi 08 Ağus. 2009, 12:23

Kesinlikle sana katılıyorum mError ama önce ilk yarısına yoğunlaşmalıyım diye düşünüyorum. Tabi bu işin ustalarıda var aramızda önerileri göz ardı edemem

Konnichiwa minna san
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minna, Konnichiwa!!
» Konnichiwa Minna (:
» Konnichiwa!
» Konnichiwa (: