japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Photoshop??

+4
shirayuri
Shizuka
Orihara Maya
Jeanne_Sama
8 posters
YazarMesaj
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 21:02

sitede photoshop dışında sevdiğim herşey var ^^ aslında photoshop a özel bi konu açılsa çok iyi olur hem forum logosu yapanlar da olur^^ ya da imza, avatar v.s gibi...
umarım gereksiz bi öneri olarak görülmez (:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 22:18

Daha önce logo yarismasi düzenlemistik, katilirim diyen kimse katilmadi o yüzden biraz zor birsey istiyorsun gibi Very Happy
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 22:22

photoshop kadar mükemmel bişi var mı yaa Q_Q neyse o zaman ben logo yarışmalarını bekliyim böhüü Photoshop?? 57288 ama yinede iyi olabilir Photoshop?? 851721 (bu işin peşini bırakmicam ama bırakıyomuş gibi yapıyorum =P )
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 22:49

Hmm bende öğrenmek istiyorum ama pek kullanmasını bilmiyorum ondan katılamam =(
Yani photoshop diye özel bölüm açılıp paylaşmak isteyen bilgilerini paylaşır ama japon forum olduğu için yani bilmem ilgi-alaka pek olur mu ^^
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 22:55

ya zaten alakası olsun olmasın photoshop başlığı çoğu forumda oluyo =P ne biliyim görmeye alışmışım xD

başlık açılırsa ben bildiğim her şeyi anlatıcam zaten U_U =P

öğrenmek bir ayını bile almaz çok basit bir program ^_^
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 23:11

Oooo o zaman isterizzz isterizzz cheers
Photoshop sensei'i jeanne cheers
shirayuri

shirayuri

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 23:14

evet yaa süper bir fikir bence !
bende ögreniyorum ve tam sökemedim cunku ...
hazir sensei'yi de bulmusken!!!!!!!
bölüm acilsinnn cheers
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 23:26

yattaa!! bak aka-senseiii *-* onlarda istiyoooo Photoshop?? 741807 Photoshop?? 203193 =P
3 kişiyiz o_6 dediğimiz yapılmazsa kendimi foruma zincirlerim =P şaka yaptım Photoshop?? 851721 son karar admin-sama nın Photoshop?? 536853
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 11:31

Yaratici üyelerimizden gelen çizimler bölümüne direkt "Photoshop nasil kullanilir" gibi bir baslik da açabilirsin hani Photoshop?? 287358
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 12:07

Ben de bazi cosplay kiyafetlerinin nasil yapilabilecegini yazmak istiyorum ama konuyu nereye açacagim bilmiyorum... "Festivaller" bölümüne mi yazayim, yoksa Photoshop kullanimi, cosplay kiyafetleri ve diger el isi tariflerini yeni bir bölüme mi koyalim.

Bazi forumlarda "Tutorial" diye bir bölüm olur, öyle bir bölüm isterdim bunlar için. Ama "Tutorial" kelimesinin tam türkçe karsiligini bulamadim, artik nasil adlandiririz, sevgili moderatörlerimiz ya da adminimiz bulur Very Happy
http://candynindunyasi.com
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 13:56

akailili demiş ki:
Yaratici üyelerimizden gelen çizimler bölümüne direkt "Photoshop nasil kullanilir" gibi bir baslik da açabilirsin hani Photoshop?? 287358
anaam O_o ben o bölümü hiç görmedim O_O; ama konu olsa daha iyi olur çünkü photoshopta bir sürü şey yapılıyo hepsini bi başlıkta göstermek zor olur hem aranan şey kolayca bulunamaz :scratch: örneğin; imza yapımı, avatar yapımı, gif yapımı, texture ne işe yarar, brush nedir nasıl kullanılır v.s =P

çağla* tutorial gerçekten iyi olabilir. photoshop için özel ders anlamına geliyo sanırım hmmm bilemiyorum ^^'' ama şu cosplay kıyafetleri kesinlikle olmalı *-* (öhöm U_U bu şahsi bir istektir =P olsa iyi olur yani demek istedim x) )
Lenore

Lenore

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 18:22

Bence elinden bu iş gelen üyelerin diğer üyelerin isteği doğrultusunda onlara imza, avatar yapması güzel olur. ^^ Hem photoshop'u hep ben de merak etmiştim. Bakalım...
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 18:47

Evet photoshopun bu sürü alt başlığı var video converter felan da anlatılabilir ^^
Tutorial: özel ders demek sırf photoshop içni değil genel anlamı öyle ^^
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 19:25

Topu Admin'e attim hadi bakalim Photoshop?? 544735
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 19:28

Spoiler:
Admin
Admin
Admin

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 08:50

aslında photoshopun forumumuzla ilgisi yok ama madem istek çok tamam

cagla istediğin bölüme bi isim ver ve açılmasını istediğin yeri yaz Very Happy kültür sanat bölümüne olur mu acaba Photoshop?? 491370
https://japon.yetkin-forum.com
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 20:21

İlgisi olmadığından konu dışı bölümüne açsanız?
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 21:21

Hmmm belki anime manga bölümüne, kendi çizdiklerini renklendirmek isteyenler için photoshop bölümü açabiliriz. Cosplay vs. kıyafetlerine gelince, onun için de belki kültür sanat bölümüne 'el becerileri' diye bir başlık açabiliriz :scratch: Fikir bulmak zor...
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 21:37

Kültür sanat bölümünde 'el becerileri' ya da 'el isleri' gibi bir bölüm olabilir. Cosplay kiyafetleri ve amigurumi gibi Japonlarin ilgi duyduklari seylerden bahsederim Smile

Photoshop da herhalde Konu Disi bölümüne konur... 'Teknik Bilgiler', ya da uygulamali dersler gibi bir baslik altinda confused
http://candynindunyasi.com
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 21:57

iyi fikir ^^ çağlaya katılıyorum x)
Admin
Admin
Admin

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimeC.tesi 01 Ağus. 2009, 09:15

her ikisi de tamamdır arkadaşlar Photoshop?? 984420
https://japon.yetkin-forum.com
mermerbaki

mermerbaki

Photoshop?? Empty
MesajKonu: Geri: Photoshop??   Photoshop?? Icon_minitimePtsi 21 Eyl. 2009, 23:29

Photoshop amaçlı bir kategori açılmasına karşıyım, ama gerekli talepler yapılmış ve uygun görülmüş. Hayırlı olsun demek düşer
http://mermerbaki.wordpress.com

Photoshop??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adobe Photoshop CS2
» Photoshop CS 4 portable