japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonca Yardım

4 posters
YazarMesaj
Vulcan

Japonca Yardım Empty
MesajKonu: Japonca Yardım   Japonca Yardım Icon_minitimePtsi 27 Tem. 2009, 12:23

https://japon.yetkin-forum.com/yeni-yelere-merhaba-f1/herkese-merhaba-15-yllk-derdime-bi-are-t1768.htm

Bu konunun sonunda gösterdiğim şeyin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim ?
yuki

yuki

Japonca Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Japonca Yardım   Japonca Yardım Icon_minitimePerş. 29 Ekim 2009, 17:46

Merhaba Arkadaşlar. Forumda yeniyim. Japonca dersleri hazırlayan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum öncelikli olarak. Bir isteğim var sizlerden eğer mümkünse. Pimsleur'un japonca setine ait çalışan linkleri olan arkadaşlar var mı? megaupload yada rapidshare olması farketmez. MP3 ve pdf dosyalarına ulaşmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler ^^
olcay214

olcay214

Japonca Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Japonca Yardım   Japonca Yardım Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 17:24

ya keoki nerenin ismidir
SHUICHI

SHUICHI

Japonca Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Japonca Yardım   Japonca Yardım Icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010, 20:04

yuki demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar. Forumda yeniyim. Japonca dersleri hazırlayan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum öncelikli olarak. Bir isteğim var sizlerden eğer mümkünse. Pimsleur'un japonca setine ait çalışan linkleri olan arkadaşlar var mı? megaupload yada rapidshare olması farketmez. MP3 ve pdf dosyalarına ulaşmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler ^^

torrentte ara bulursun

Japonca Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-