japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonya’da ‘cinsel’ kriz!

2 posters
YazarMesaj
PiNaTSu

PiNaTSu

Japonya’da ‘cinsel’ kriz! Empty
MesajKonu: Japonya’da ‘cinsel’ kriz!   Japonya’da ‘cinsel’ kriz! Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 19:30

Hayatlarının büyük bir bölümünü iş ortamında geçiren ve bütün enerjilerini burada tüketen Japonlar seksi unuttu.
İŞLERİNE tutkuyla bağlı olan ve geç saatlere kadar ofislerine çalışan japonlar sonunda ülkede nüfus krizine yol açtı.

Ülkeyi bekleyen tehlikeye karşı başlatılan kampanya çerçevesinde şirket yöneticileri, çalışanlara, mesai bittikten sonra bilgisayarlarını kapatıp evlerine gitmeleri, kalan enerjilerini evde harcamaları çağrısında bulunuyor. Yapılan araştırmalar, Japonya'da çok sayıda çiftin, sekse vakit ayıramayacak kadar yorgun olduğunu gösteriyor. Durex tarafından yapılan son araştırmada, Japon çiftlerin yılda 45 defa ilişki kurduğu, bu rakamın 103 olan dünya ortalamasının yarısından bile az olduğu belirtildi.
kaynak haberforum
Megumi

Megumi

Japonya’da ‘cinsel’ kriz! Empty
MesajKonu: Geri: Japonya’da ‘cinsel’ kriz!   Japonya’da ‘cinsel’ kriz! Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 20:48

o_O
Lan xD
miLLetin özeLine qirmeyin aa xD
şimdi yani o işi yapan var yapamayan var xD
yapmaya çaLışıp beceremeyen var xD
öyLe oLunca yapmak istemeyen var xD

kaLan enerjiLerini evde harcasınLAr zaa xD
koptum yha xD
ahah xD

nese sustum ben xD

Japonya’da ‘cinsel’ kriz!
1 sayfadaki 1 sayfası