japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki hakkında yorum yap

+29
diaboliksword
Admin
OosakiNana666
efsane
xxserap
Ecthelion
Lee
HeLL-in
KiyoKa ChaN
Hikaru
osaki nana
Lenore
ladonna
Judai Yuki
kyramia
Kumiko-Chan
erkinacar5
Megumi
La.Paradoxe
ninjin
halitosan
Michiru-chan
El Mariko
albertine
Hitokiri Battousai
shirayuri
Orihara Maya
Battousai
Shizuka
33 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki
YazarMesaj
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

üstteki hakkında yorum yap Empty
MesajKonu: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeC.tesi 09 Mayıs 2009, 23:01

Üstteki kullanıcı hakkında yorum yapın =) Forumlarda genelde sevdiğim bi oyun =)
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 01:58

şimdi senin hakkında çok detaylı bi araştırmalar yapıp yorum yazabilirdim diyerek yalan söylemicem Very Happy pek tanımıyorum ama gerçekten iyi birisine benziyo ilerleyen zamanlarda tanıdıkça daha da yorumlarım Cool yorumlarımdan kaçamazsınız...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 16:07

Battousai arkadasimiz: sert "deliganli" erkegi oynayan, ama aslen çok duygusal olan bir japon forum üyesi üstteki hakkında yorum yap 597419
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 16:20

her zaman objektif davranan ve yerinde gülmesini de çok iyi bilen, görüşlerine büyük önem verdiğim ve benim de çok sevdiğim bir japon forum üyesi üstteki hakkında yorum yap 25829
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 21:03

Msn'de burçlardan kısa bahsediyişiyle 3 gündür burçlara merakımı uyandıran kişi =) (Valla iyiki ilgilenmiyordum burçlarla hala bakınıyorum ahah =))
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 22:52

ayh hala mı bakıyorsun, allah iyiliğini versin üstteki hakkında yorum yap 654939

ilk tanışmada "Merry sevdim" diyip anında gözüme giren
ve sonradan da msn'de her karşılaştığımızda sohbetine doyum olmayan kişi üstteki hakkında yorum yap 222253
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 23:22

Sorma meğer içimde her zaman burçları merak eden gizli bi diğer yanım varmış ortaya çıktı üstteki hakkında yorum yap 780249
ehuehu bazı şeylerle arklarımla felan dalga geçtik eğlendik kendi çapımızda =P

Bende msn'de sohbetini sevdiğim, merry imzası alabilmesi için dua ettiğim kişi =)
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 23:24

Benim gibi Zero tutkunu, foruma nese katan yeni japon forum üyesi üstteki hakkında yorum yap 922276
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 23:29

Illyria demiş ki:

Bende msn'de sohbetini sevdiğim, merry imzası alabilmesi için dua ettiğim kişi =)
ayy inşallah canım yaa, dualarınıza ihtiyacım var üstteki hakkında yorum yap 57288

---

japonca öğreten ve öğrenen, forumun biricik sensei'i cheers
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 23:37

Merry delisi, biraz alingan ama çok espiritüel, çiçegi burnunda japon forum üyesi =)
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 05:20

evet deliyim üstteki hakkında yorum yap 455336
evet alınganım Twisted Evil
evet espiritüelim üstteki hakkında yorum yap 544735
........
her an savaş çıkacağı an müdahale edip ortalığı yatıştıran iyi insan üstteki hakkında yorum yap 80967
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 13:12

artık forumun vazgeçilmezleri arasında yer aldığını düşündüğüm endeer bulunan insanlardan deli olduğunu kabullenmek yapılacak en akıllıca davranıştır Very Happy barış abimde diyor zaten aklını kullan adını çıkar deliye her gün bayram eğlenmek kalır geriye Wink
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 14:55

Aslında gizliden gizliye çok iyi bir insan olduğunu düşündüğüm ve neşeli bir kişiliğe sahip olduğunu hissettiğim battousai arkadaşımın, sırf ismine tav olduğum için erol taş tipi pala bıyıklı bir kişi olarak güzümde canlandırıyor hain gülüşleri arasında "bir gün gelecek admin doğru yolu bulup nickini değiştirecek" diyorum.
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 17:26

bana izmirin en güzel yerlerini gezdirmiş, bununla da kalmayıp yolcu etmiş olan ve iğrenç espriler konusunda benimle başabaş giden süper fantastik iyi insan.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 22:09

Moralim bozuk oldugunda bir igrenç espri patlatip beni güldürmeyi basaran kisi üstteki hakkında yorum yap 922276
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 22:15

forumun kraliçesi diyebileceğim adminden daha fazla yetkisi ve üyeler tarafından sevgiye layık görülen bi insan Smile her ne kadar beni bezen deli etsede forum benim üstteki hakkında yorum yap 160985 tripleriyle yinede kızamıyor ve çok seviyorum Very Happy haa aradada japonca işlerinde işim düştüğü için iyi geçiniyorum Razz yalana bak seviyoruz seni senseim Very Happy
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 22:27

Benim gibi alucard seven biri Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 01:23

hmm daha yeni tanışmaya başladığım, dragonball izlemeye üşenen ve merry dinlediğini gördüğüm fakat çok içten olduğunu düşündüğüm iyi biri Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 01:55

arada aramızda anlaşmazlıklar olsada görüş ayrılıklarında insanları daha iyi anlama ve tanıma fırsatı olduğu düşündüğüm için ve bu forumun damarlarından olduğunu düşündüğüm biri Wink
(ne biçim bi cümle oldu yaa, neyse anlayan anladı :tongue: )
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 02:49

ben anladım üstteki hakkında yorum yap 654939
aramıza katılmasıyla forumumuzu şenlendiren, yazdığı her yazıyı okurken gülmekten karnımı ağrıtan cici mi cici bir kişi. üstteki hakkında yorum yap 222253
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 13:54

gününü anime izleyerek geciren bir tiryaki üstteki hakkında yorum yap 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 14:15

Kyokushinkai şampiyonu tabi gönüllerin Very Happy forumun daimi üyelerinden olmasına rağmen bu aralar benim gibi kendi dert tasa ve işleri ile uğraştığı için foruma pek zaman ayıramadığını düşündüğüm çekirge samurai Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 14:43

kyokushinkai tarih oldu Battousai Very Happy

Battousai gercek hayatin kenshinidir, ayni zamanda benim gibi anti punk anti gotik ci üstteki hakkında yorum yap 654939 forumun olmazsa olmaz üyelerinden Wink
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 18:27

Eskiden sürekli sohbet ettigim, sürekli tartistigim ve otaku oldugu zamanlari gördügüm, ama artik yaptigi islerden nefret ettigim japon forum üyesi...
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki hakkında yorum yap   üstteki hakkında yorum yap Icon_minitimeSalı 12 Mayıs 2009, 19:02

Forumun en aktif üyesi (modu), gönüllerin sensei ve zero seven kişi üstteki hakkında yorum yap 597419

üstteki hakkında yorum yap
1 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sonraki
 Similar topics
-