japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[Album] Merry - Underworld

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

[Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 14:53

Merry dinlemediğim, görmediğim ve haber almadığım zamanlar çeşitli semptomlar görülüyor bende...

bunlar baş ağrısı ve halsizlik, mide bulantısı, karın sancısı, yükses ateş, geceleri kabuslar, kalp çarpınıtısı, tansiyonumun ve kan şekerimin düşmesi, elimin ayağımın titremesi, bayılmak, gözümün önü kararması, kusmak veya ishal şekilende olmasının yanı sıra

psikolojik olarak da bazen içe kapanma ve durgunluk bazense aşırı sinirli olma ve herşeye sert tepki verme, yıkmak kırmak dökmek, sinirini annemin en çok sevdiği yemek takımının tabaklarını kırarak almak yada odamdaki koca kırmızı yastıkla boks yapmak, en beteri de kafamı duvarlara vurmak
şeklinde oluyor...

doktorum onun için bana hergün sabah öğle akşam en azından birer kez Merry dinlememi tavsiye etti...
çünkü ben Merry bağımlısıyım [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 245944
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 15:01

merry demiş ki:
Merry dinlemediğim, görmediğim ve haber almadığım zamanlar çeşitli semptomlar görülüyor bende...

bunlar baş ağrısı ve halsizlik, mide bulantısı, karın sancısı, yükses ateş, geceleri kabuslar, kalp çarpınıtısı, tansiyonumun ve kan şekerimin düşmesi, elimin ayağımın titremesi, bayılmak, gözümün önü kararması, kusmak veya ishal şekilende olmasının yanı sıra

psikolojik olarak da bazen içe kapanma ve durgunluk bazense aşırı sinirli olma ve herşeye sert tepki verme, yıkmak kırmak dökmek, sinirini annemin en çok sevdiği yemek takımının tabaklarını kırarak almak yada odamdaki koca kırmızı yastıkla boks yapmak, en beteri de kafamı duvarlara vurmak
şeklinde oluyor...

doktorum onun için bana hergün sabah öğle akşam en azından birer kez Merry dinlememi tavsiye etti...
çünkü ben Merry bağımlısıyım [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 245944

bende istiyorum böyle semtomlar en azindan kilo atarim bu yolda lol!

süper yazmisin ya beni güldürdün
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 17:23

[Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 690564 Süpersiniz yarıldım
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 18:27

puhahaha bu ne ya merry döktürdün yine [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939

Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 08 Nis. 2009, 13:28

aaa aşk olsun size ben hastalanıyorum görüyorsunuz neler çekiyorum,
siiz gülüyorsunuz [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 49464
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Mayıs 2009, 20:15

underworld albumunu dinliyorum öbür aya alcamda cunku dinledigim bi grupun cdsi varsa burdada alirim. Gecen ay 250 euro kitab icin harcadigimdan biraz kasada acik oldu daha dogrusu iki ay icin kendime birsey alamam normal sartlarda :heheh:
neyse gelelim konuya valla isimlerini nakmadan dinliyorum ama hepsi cok iyi undereorld kesinlikle cokhosuma gidiyor. Tarzlari bu son albümde süper bazilari turk muzik hani halay felan cok yakin basliyor sonra metala önüsmesi cok hosuma gidiyor sözlerinin ne anlamda olduklarina daha bakmadim ondan dolayi bilmiyorum ama vokalistin sesi cok hosuma gidiyor bende merry fani oluyorum. baska bu tarza yakin albumleri var mi cok hosuma gitti böyle biraz flamenco tarzi biraz oryantal karisimi havalari.
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Mayıs 2009, 22:01

alirsan cok süper olur!!! cok sevınirim bende...
hem süper çizimleri görürsün [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 455336
( ama kimseye gösterme valla bende satıcı bile bi tuhaf baktı [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939 )

hemde Merry'yi avrupada desteklemiş olursun yıllardır burda albüm çıkarmıyorlar [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 574311 çok alan olursa daha sık çıkarırlar,
bende her dafasında Japonya'dan ısmarlamk zorunda kalmam çünkü bir iki kat fazla parasını veriyorum hep...

allah seni yaaa [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
Merry halay çekiyormuş, [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 690564 ay koptum yaaa [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939

kız yok o japon geleneksel tarzı olduğundan kulağa türkçe müzik gibi gelebilir,
şimdiye kadar yaptıkları EN SERT ALBÜM bu !!! bundan serti yok...
ama bu jp tarzı her şarkılarında var aslında, o tarzın adı angura Very Happy yani angura yı müziğe karıştırıyorlar japon geleneksel tarzını...

sözlerini her 13 şarkının da buraya koyabilirim merak ettiysen... [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 25829

250€ da hangi kitaba verdin kız? [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 245944
sayfaları altındanmıdır nedir [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Mayıs 2009, 22:11

yok kiz sorma 250 euro degerinde kitablar aldim önce langenscheidtan japonca ögretim kitablari ve okul icin ingilizce ve matematik kitabi aldim. SOnra jostein gaarderden alti kitab aldim ve haruki murakamiden 7 kitab. :heheh: costum gecen ay ya baska ne aldim yegenlere bi de iki tane kitab aldim. Battim anacim battim. su an gendai stoc albulerini indirdim dinliyorum roponji mi ne ilk sarki tam benlik ya yerimde zor oturuyorum gel artik yanim beraber halay cekelim merry e :heheh:

resimleri cok merak ettim heheheh
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Mayıs 2009, 22:26

Nerden indirdin yaa ben indircek yer bulamadım =(
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Mayıs 2009, 22:52

Halay mi? Dügünlerde bol bol merry duyulur artik What a Face
Illyria: hangi albümleri istiyorsaniz söyleyin, sensei size bulur (bunun için Fransa'da çikan yeni saçma sapan kanunu çignemesi gerekse bile [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 942747)
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 00:33

bende bulurum bu yazinin ilk sayfasina git orda en son cikan albumleri ekli ben eklerim sizin icin yeterki söylein ne istediginizi
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 01:03

akailili demiş ki:
Halay mi? Dügünlerde bol bol merry duyulur artik What a Face
Illyria: hangi albümleri istiyorsaniz söyleyin, sensei size bulur (bunun için Fransa'da çikan yeni saçma sapan kanunu çignemesi gerekse bile [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 942747)

[Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 690564 allahim düğünlerde Merry çaldıklarını düşünsenize [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
ben evlenirsem, çalacağı kesin, hem ne güzel kimse gelmez masraftan kurtulmuş olurum [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 544735
ne kanunu bu arada? orda da mı başladı denetim? :scratch:

efsane demiş ki:
yok kiz sorma 250 euro degerinde kitablar aldim önce langenscheidtan japonca ögretim kitablari ve okul icin ingilizce ve matematik kitabi aldim. SOnra jostein gaarderden alti kitab aldim ve haruki murakamiden 7 kitab. :heheh: costum gecen ay ya baska ne aldim yegenlere bi de iki tane kitab aldim. Battim anacim battim. su an gendai stoc albulerini indirdim dinliyorum roponji mi ne ilk sarki tam benlik ya yerimde zor oturuyorum gel artik yanim beraber halay cekelim merry e :heheh:

resimleri cok merak ettim heheheh

Ropponigi Jazzy Kisa
ismi şarkının ve Merry nin ilk albümlerinin introsu [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 455336 o albüm sade Jazz ve Blues örnekleriyle dolu mükemmel üzeri bir albüm ... o kadar çok seviiyor ki o albüm hala soranlar olduğu için geçen sene yeniden piyasaya sürüldü 4 yıl önce çıkmış olan albüm çünkü underground zamanlarından bir albümdü ve sınırlı baskıdaydı...
valla jazz ve blues'e halay nasıl çekiceksin bilemiyorum [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939 gelip bakmam lazım bu defa yemek için değil senin Merry e nasıl halay çektiğini görmek için geleceğim [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:26

ben herseye oynarim [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:33

Video da çekin [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:35

sende katilirsan cekerim video cheers
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:36

Ben Almanya'ya nasil geleyim ya Very Happy Biletimi al gelirim valla What a Face
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:44

fransanin neresindesin okl ne zaman tatil bakalim bi fiyatlara
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 22:45

Güneydeyim. Haziran sonunda tatilim. Hakikaten alacak misin [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 00:22

bende gelirim What a Face benimde şu okul işi belli olsun geleceğim zaten sanada efsane .
hazır sana gitmişken akaililiye de uğrarız [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
cidden yapsak ne güzel olurdu [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 187107
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 09:13

Gelin gelin lütfeeeeen [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 151828
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 18:02

geleceğiz inşallah ben çok isterim gerçekten sizleri görmeyi [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 235242
ama biz 2 kişi değil 7 kişi geliriz, ben tek başıma gelmem [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 191126
bizi ağırlamaya hazırlıklı mısın akailili?
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 20:54

ben zaten söyle on bes sene boyunca yalniz bi yere gidemem ki iki cocukla hep gezerim ben gelmigim ya siz bulusun [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
siz bana gelin
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 21:01

[Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939 7 kisi gelirsen görecegin de var merry. Anneme Almanya'dan 7 kisi geliyor dersem hepinizi benden iyi adam eder [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
Efsane sen de çocuklari birine birak gel 2 günlügüne ne olacak

Not: yalniz bütün forumda merry'den bahsediyoruz, merry'nin konusunda bahsettigimiz seylere bakin [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Mayıs 2009, 22:51

puhahaha [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939 hakkaten yaa biz burda neyden bahsetmiyoruz
birde ben tirstim sensei senden Merry nin "m" sinden bahsetmeye korkuyorum forumda [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939
oysa ki aklima hep onlardan bisey yazmak geliyor [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 455336

ben aslinda 7 kisiden, ben, efsane ve Merry den bahsettim ama anlamadi kimse espiriyi [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 49464
tamam kabul kötü espiriydi [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 942747
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: [Album] Merry - Underworld   [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 00:13

cocuklar daha kuck benim cocuklara kisme bakmiyo parada versem herkes kendin bak cocuklarin diyo [Album] Merry - Underworld - Sayfa 2 654939

ve merry bi dhakine daha duyarli olcam >.> gomenesai

[Album] Merry - Underworld
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Merry
» merry christmas
» BURST EP - Merry
» Puffy - 59 ~Album~ (31.03.2004)