japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sonraki
YazarMesaj
Zatoichi

Zatoichi

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 20 Ara. 2010, 08:55

Konu Montaigne değil aslında..
neyse teşekkürler.. Very Happy
tugsat

tugsat

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 20 Ara. 2010, 09:08

Zatoichi madem onlinesin bi yardımda bulunabilir misin ? Smile

https://japon.yetkin-forum.com/t195p15-hajimemashite

bu sayfada en aşağıda bir soru sordumda biliyorsan yardım edersin.. What a Face
tugsat

tugsat

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 21 Ara. 2010, 10:40

Bu arada Allah kelimesinin Japonca karşılığını buldum oh rahatladım şükür.. içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 455468

ALLAH JAPONCADA ;

アッラー bolca yazarım artık.

アッラー
アッラー
アッラー
アッラー
アッラー
アッラー
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 21 Ara. 2010, 18:59

Yaaa sıkıldım yaa neden bu formda J-Müzik bölümü aktif değil neden kimse J-Müzik bölümüne yazmıyorr x'(
tugsat

tugsat

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 02:50

hiçbir bölüm aktif değil ki orası aktif olsun.. Laughing
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 03:14

Ben j-müziğe yazıyorum ama sadece ilgilendiğim sanatçıların konularına içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 654939
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 05:19

_NaRuSaKu_ demiş ki:
Yaaa sıkıldım yaa neden bu formda J-Müzik bölümü aktif değil neden kimse J-Müzik bölümüne yazmıyorr x'(

Foruma katilimin veya katkinin az olmasinin bence nedeni imkansizlik .Mesala Almanyada yasan yani almanlar japonya forum u yapsa bence onlarin forumlarinda paylasim daha cok ve cesitli olur,cünkü imkan meselesi ,burdaki bir cok alman japonyaya gitmek istediginde herhangi bir vize problemiyle karsilasmiyor ve izin icin en azindan yeterli parasi oluyor ve dolayisiyla ,japonyaya gitmek orda izin yapa bilmek bu insanlar icin sorun olmadigindan gidip yasayip forumlarinda aha cok seyi kendi gözleriyle gördüklerinden paylasa biliyor yani aktif olarak olayin icinde olduklarindan ,gerceklestirme imkanlari mevcud oldugundan onlarin forumlari daha saglam ve ayaklari daha yere basiyor,,,bizim bu forum veye türkiyedeki diger japonyaya özgu forumalrda katilimlar az ,konu cesitiligi az ,tekrar konular veya daha cok gazetlerden ,interneten kes yapistir seklindeki bilgisel,soyut,kaliplasmis aktarimalr oluyor ,bunun nedenide türkiyede yasyan arkadaslarin imkan sorunu ,japonya gitmek hem giris porblemleri hemde finansman acisindan sorun oldugundan japonyaya gidilemiyor ve gitme umuda yok gibi ,e tabiki bu durumda katkinin seviyesi sinirli ve tekrar eden,kisir döngü ,kes-yapistir seklinde oluyor..yani bu forumun ve benzerlerinin kaderi bu,,en fazla bukadar olur,,ne zaman ki ülke vatandaslarimiz elini kolunu salya salya sorunzuz japonyaya grirp-cikabilir ve finansman olarak da o seviyeye gelir ,o zaman burda iste insanlar kendi yasadiklarini örenkleriyle ,bol bol paylasir...

Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. 22 Ara. 2010, 11:42

j-müzik dinlesem yazardım ama 3-5 grup dinliyorum ne yazıkki =(

Bir de vakitsizlikten anime, j-drama bile izleyemedim daha ocak sonuna kadar böyle koşturacam nolcak benim bu halim yaf... Bi vaktim olsa yeni yeni animeler keşfettim (2 tane ya =P) onları yazmak istiyorum ama Very Happy
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 24 Ara. 2010, 17:19

merry kac ayligina gitmisti rusya ya aklima geldi demin
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 24 Ara. 2010, 22:14

Bilmiyorum, ama onsuz forum daha da boş Sad
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeC.tesi 25 Ara. 2010, 00:49

ocakta gelcek yanlış hatırlamıyorsam, ben de özledim merry yi Sad
https://japon.yetkin-forum.com
Zatoichi

Zatoichi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 14:41

8 Temmuz 2011'de Bon Jovi 17 yıl aradan sonra yine İstanbul'a konser vermeye gelecek.
Şimdiden çok heyecanlıyım. Bilet Fiyatları 475'ten başlıyor. Bon Jovi, rock müziğin asık
suratlı çatık kaşlı cool sert adam imajını yerle bir eden grup olması nedeniyle Japonlarda
derin bir sempati yaratmış ve Japonya'da en çok sevilen Rock grubu olmasını sağlamıştır.

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Bon_jovi-document_in_japan-frontal_2
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 28 Ara. 2010, 23:17

berabt bir gündü ... keşke zamanı geri alabilsem .. o kadar çok korkuyorumki ... nefes almak bbi o kadar zor ... :S
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePerş. 30 Ara. 2010, 13:27

2 ocak 2011 gününe kadar evde olamiyacagim icin bu günden ,bütün Forum ahalisinin yeni yilini kutlar, Sağlık ,mutluluk ,güzel günler ve her sey gönlünüzce olsun dilegiyle,,seneye görüsmek üzere Kalın Sağlıcakla

traljp1
30.12.2010
Zatoichi

Zatoichi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 14:27

Arkadaşlar Herkeze Mutlu Yıllar.

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Sapporo_odori_4_600
Hokkaido -Sapparo Snow Festival
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma 31 Ara. 2010, 17:15

Herkese mutlu yıllar Smile Seneye görüşürüz artık xD (Biliyorum şaka eskide ama olsun içimden geldi xD)

Alice Nine <3 Alice Nine <3 Alice Nine <3 Hiroto <3 Hiroto <3 Hiroto
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 16:44

İyi yıllar Smile
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeC.tesi 01 Ocak 2011, 17:13

Umarım yeni yıl hepimiz için mutlu sağlıklı ve güzel bir yıl olur Smile Nice yıllara Smile santa
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePaz 02 Ocak 2011, 14:26

2010 kötü bitti 2011 kötü başladı Smile ne mesudum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 430865 =)
https://japon.yetkin-forum.com
Zatoichi

Zatoichi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 03 Ocak 2011, 11:22

traljp1, bence 合気道 ya başlamalısın. Önemsiz şeyleri göz ardı edebilme yeteneğini keşfetmeni
sağlıyor. Konuyu biraz daha açıyım. Eskiden sudan nedenlerle sorun çıkaran adamlarla hergün kavga ederdim.
Kavgaya o kadar çabuk katılırdım ve tepkimi o kadar belli ederdim ki haklı olduğum halde haksız
duruma düştüğüm bile olmuştu. Genelde hoş anılar bırakmamıştır bana.. vicdanen de öyle..
...o adamların kafa yapıları'nın değişmeyecek olduğundan emin olmak daha da kötü bir durumdu.
Bunlar oldukça boş ve değersiz insanlardı ve uzlaşılması imkansız sabit fikirli türden adamlardı.
Bildikleri sadece kendi yoz ve sığ kafalarında yarattıkları dünya'ydı. Bakış açıları ve görüşleri ise kendi
doğruları ve olmasını istedikleri düzenin anlayışını yaratma ve yayma çabalarıydı. Birsüre sonra böyle
şeylerin beni sinirlendirip zıvanadan çıkartmasına izin vermedim.
Bunlardan etkilenmemeye karar vermek, kaçmak yada korkaklık değil, konuşmadan savaşmadan yani
başlamadan bitirmekti. Çünkü yensem bile zihinde kaybettiğimi anladım. ..ve şöyle düşündüm; bir gerizekalı
beni birkaç dakikada birkaç cumleyle kolayca sinirlendirebiliyorsa, aptal olmalıyım ki ona dersini vermeye
çalıştığım için dedim. Ve o adamları sinirlendirip uğraşabileceği düzeyde adamlara bıraktım.
Çünkü onlar benim için düşman bile olamayacak kadar anlamsızdı.
orionstar

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 03 Ocak 2011, 13:19

zatochi cok guzel yazmis ...

Eger izniniz olursa eklemek istedigim bir sey var;

traljp1 netizenlerin ne yazdigini bu kadar onemseme bence, citizenlerin ne soyledigi daha onemli....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 03 Ocak 2011, 17:29

zatoichi ve orionstar tesekür ediyorum ve selamlarimi gönderiyorum ,tavsiylerinizi önemsiyorum....orionstar seni yeniden görmek güzel(uzun zaman olmustu)
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi 03 Ocak 2011, 23:05

elim kolum bagli olmasi ne kadar acitiyor icimi.
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 04 Ocak 2011, 10:09

çok canım acıyor güçsüzüm diyorum kendime tükendim diyorum biri dur desin bu aptal olanlara...
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı 04 Ocak 2011, 21:09

Sınavlarım başlıyor içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 942747 Yarın Almanca sınavım var içinizden geçeni yazın... - Sayfa 40 942747

içinizden geçeni yazın...
40 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sonraki