japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 01 Haz. 2009, 22:02

dün 120€ luk Diesel pantolonum kendi ellerime cöpe attim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939
salak gibi kirmizi ojemin kapagini tam kapatmamisim elimi de bacagimin uzerine koymustum oje yapiyordum birden COoooooooooooooovvVVv diye döküldü yaa üzerine sonra kimse görmeden annemde görmesin diye hemen onu bi posete koydum annem uyurken götürdüm cöpe attim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939 allam gitti güzelm pantolon yaa ama hayatta cikmazdi ki o bea ne yapayim oldu bi kaza oje de cikmaz ki bide kirmizi oje! onu gösterseydim anneme öyle valla kafami ucururdu o zamanlar zorla almisti o pantolonu pahali diye :S hayatta öyle gösteremezdim bende direk ortadan yok ettim ...
neyse kendi yöntemimle evde 3. dünya savasi kopmadan halletim bitti cok sükür albino
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 01 Haz. 2009, 22:22

sen de ojeli kısmı yırtsaydın Very Happy yırtık pantolonlar bu aralar çok moda içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 00:40

diz veya onun alti olsaydi OK benim öyle bir pantolonum var ama modasi gectigi icin giymiyorum onu ama bu oje dökülen yer biraz uygunsuz bi yer, ben öyle orasi yirtik dolasamam yahu içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 851721 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 01:53

zaa içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939 böyle bir şey olacağına az ihtimal vermiştim ama oldu Very Happy
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 09:09

çok şahane bir teklif aldım...değerlendirebilmek istiyorum...ama hayatımı çok zorlayacak, muhtemelen de sevgilimi alıp götürecek...ama ariyer olarak muhhteşem

neden başarılı kadınlar hep yalnız, erkekler neden bu kadar özgüvensiz ve ben gerçekten multitask mevzuunu daha da zorlaştırabilir miydim acaba?
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 14:36

yine mi Merry diyeceksiniz, uyari aldigim halde yinede icimi dökmek istiyorum burada,
dün okuduklarimdan sonra acayip üzüldüm cunku Sad

dün okudugum Merry nin vokalisi Gara ile yapilan söyleyiside konu yurt disindaki yabancilarin japonca muzik dinleme ve yurtdisinda Merry'den aciliyor.

gara diyorki sahneye sadece sahne almak icin cikmiyorlarmis, önemli olan konsere gelenlerle o ani birlikte yasayip karsi tarafla iletisime gecmek ve yurt disinda bu zor oluyor,
sadece dil yönünden degilmis... mesela avrupa da sahne aldiklarinda, Merry'nin sahneye özel showlarinin hicbirini gösterememisler, ne kagitlara yazi yazmayi nede mürekkep icmeyi...
kagitlari hatta kendi dillerinde, fransizcayi örnek göstermis, gösterdiginde herkes "bu da ne böyle?" der gibi sessizce izlemis, mürekkepte de aynen bir sessizlik olmus, japonlarin "uwaaa" diye bagirdiklari costuklari izlerken eglendikleri yerde yurtdisindakiler anlamadiklari icin ne yaptigini sessiz kalmislar...

Gara nin dediklerinden ben biraz hayal kirikligi sezdim sanki, haklida bence... buradakiler gruplarin yaptiklari ciddi anlamda projeleri ve bunun arkadasindaki anlamlariyla degil
sadece j-rock diye dinliyorlar bende bizzat sahidim buna, sadece kulaga hos geldigi icin ve belkiden giyim kusam makyajdan dolayi.
Eminim bir cogu da "ben su an ne dinliyorum, anlami nedir bunun" diye hic merak edip bakmamistir bile... ki özellikle Merry gibi gruplarin sarki sözleri cok derin anlamlar iceriyor.
ya mesela bir kac önce bir animasyonlu klip yapmislardi, TVlerde dönmeyen DVDye özel klip, bazi yabanci sitelerde klip hakkinda yorumlar gördüm iste "ay ne tatli, cok eglenceli, ne kadar komik olmus" falan gibi yorumlar...
ben o klibin ve sarkinin hic biry erini komik bulmadim! sarkinin sözleri cok agir ve verdigi mesaj sosyal sorunlara dikkat cekiyor, klibi de animasyonlu evet ama klipte mesela ciddi ciddi seyler var, örnek: buda'yi temsil eden (aslinda tüm insanlari, cunku her insanin icidne bir buda'nin oldguuna inaniliyor budizmde) bir figür, üyelerin animasyonlu haline emirler veriyor, o ne yapiyorsa onlarda aynisi yapiyor... bu sürekli baskalari tarafindan idare edilmeyi, baskalarinin hayatmizi etkiledigi hatta baskalarinin emirleyile yasadigimizi, yani özgür olmadigimizi temsil ediyor... klibin oralardaki sahnelerin gercek anlami bu...
ama ne sarkiyi anlayabiliyorlar nede verdigi bu mesaji, haliyle komik geliyor.

neyse, benim üzüldügüm yer iste bu anlasilamamazlik! cunku ben Merry nin cok büyük fani olarak onlarin yaptiklarini anliyorum veya anlamaya calisiyorum diyelim ama burada jrock dinleyen ve aslinda bilincsiz dinleyciler yüzünden Merry buraya gelmiyor.
tabii ki anlayanlar vardir Merry'yi ve vermek istedikleri mesajlari ama eminim sayilari cok cok azdir...

eger bilincsiz ve anlamayan kisiler olacaksa gercekten gelmesinler buraya cunku ben sahsen Merry gibi bir grubun yine kötü izlenimlerle Avrupa'dan ve yurt disindaki yabancilardan dahada sogmasini istemiyorm...
zaten seviye iyice inmis burda jrock konusunda... Merry'nin de o diger "micky mouse" gruplari gibi karsilanmasini ve jrock söylüyorlar diye dalga gecilmesini asla istemem.
onun icin
SAKIN GELMEYIN AVRUPA'YA!
diyorum.
ama benim bilincli bir dinleyci olarak bu "birsey anlamayan yabancilar" icinde kalmam beni cok üzdü
Crying or Very sad Crying or Very sad
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 18:39

Üzülme Merry içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 597419 Uyarı aldın ama oyunlarda istediğin kadar cıvıtabilirsin Razz Ayrıca ninjin, çok doğru bir noktaya değindin...

Benim içimden geçense şu: belki de bazen sağlam taşa basmak değil de, doğru dengede durabilmek önemlidir, hayatımızın tek bir damara bağlı olması gibi...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 21:00

merry demiş ki:
yine mi Merry diyeceksiniz, uyari aldigim halde yinede icimi dökmek istiyorum burada,
dün okuduklarimdan sonra acayip üzüldüm cunku Sad

dün okudugum Merry nin vokalisi Gara ile yapilan söyleyiside konu yurt disindaki yabancilarin japonca muzik dinleme ve yurtdisinda Merry'den aciliyor.

gara diyorki sahneye sadece sahne almak icin cikmiyorlarmis, önemli olan konsere gelenlerle o ani birlikte yasayip karsi tarafla iletisime gecmek ve yurt disinda bu zor oluyor,
sadece dil yönünden degilmis... mesela avrupa da sahne aldiklarinda, Merry'nin sahneye özel showlarinin hicbirini gösterememisler, ne kagitlara yazi yazmayi nede mürekkep icmeyi...
kagitlari hatta kendi dillerinde, fransizcayi örnek göstermis, gösterdiginde herkes "bu da ne böyle?" der gibi sessizce izlemis, mürekkepte de aynen bir sessizlik olmus, japonlarin "uwaaa" diye bagirdiklari costuklari izlerken eglendikleri yerde yurtdisindakiler anlamadiklari icin ne yaptigini sessiz kalmislar...

Gara nin dediklerinden ben biraz hayal kirikligi sezdim sanki, haklida bence... buradakiler gruplarin yaptiklari ciddi anlamda projeleri ve bunun arkadasindaki anlamlariyla degil
sadece j-rock diye dinliyorlar bende bizzat sahidim buna, sadece kulaga hos geldigi icin ve belkiden giyim kusam makyajdan dolayi.
Eminim bir cogu da "ben su an ne dinliyorum, anlami nedir bunun" diye hic merak edip bakmamistir bile... ki özellikle Merry gibi gruplarin sarki sözleri cok derin anlamlar iceriyor.
ya mesela bir kac önce bir animasyonlu klip yapmislardi, TVlerde dönmeyen DVDye özel klip, bazi yabanci sitelerde klip hakkinda yorumlar gördüm iste "ay ne tatli, cok eglenceli, ne kadar komik olmus" falan gibi yorumlar...
ben o klibin ve sarkinin hic biry erini komik bulmadim! sarkinin sözleri cok agir ve verdigi mesaj sosyal sorunlara dikkat cekiyor, klibi de animasyonlu evet ama klipte mesela ciddi ciddi seyler var, örnek: buda'yi temsil eden (aslinda tüm insanlari, cunku her insanin icidne bir buda'nin oldguuna inaniliyor budizmde) bir figür, üyelerin animasyonlu haline emirler veriyor, o ne yapiyorsa onlarda aynisi yapiyor... bu sürekli baskalari tarafindan idare edilmeyi, baskalarinin hayatmizi etkiledigi hatta baskalarinin emirleyile yasadigimizi, yani özgür olmadigimizi temsil ediyor... klibin oralardaki sahnelerin gercek anlami bu...
ama ne sarkiyi anlayabiliyorlar nede verdigi bu mesaji, haliyle komik geliyor.

neyse, benim üzüldügüm yer iste bu anlasilamamazlik! cunku ben Merry nin cok büyük fani olarak onlarin yaptiklarini anliyorum veya anlamaya calisiyorum diyelim ama burada jrock dinleyen ve aslinda bilincsiz dinleyciler yüzünden Merry buraya gelmiyor.
tabii ki anlayanlar vardir Merry'yi ve vermek istedikleri mesajlari ama eminim sayilari cok cok azdir...

eger bilincsiz ve anlamayan kisiler olacaksa gercekten gelmesinler buraya cunku ben sahsen Merry gibi bir grubun yine kötü izlenimlerle Avrupa'dan ve yurt disindaki yabancilardan dahada sogmasini istemiyorm...
zaten seviye iyice inmis burda jrock konusunda... Merry'nin de o diger "micky mouse" gruplari gibi karsilanmasini ve jrock söylüyorlar diye dalga gecilmesini asla istemem.
onun icin
SAKIN GELMEYIN AVRUPA'YA!
diyorum.
ama benim bilincli bir dinleyci olarak bu "birsey anlamayan yabancilar" icinde kalmam beni cok üzdü
Crying or Very sad Crying or Very sad

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Ketlofrogiçinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Ketlofrogiçinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Ketlofrog
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 22:34

En nefret ettigim sey sordugum soruya adam gibi cevap verilmemesidir. Bilmem anlatabildim mi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 656326
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 22:52

akailili demiş ki:
En nefret ettigim sey sordugum soruya adam gibi cevap verilmemesidir. Bilmem anlatabildim mi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 656326

tamam kurbaga gibi degil adam gibi cevap veriyorum o zaman Very Happy
ben yillar sonra ilk defa netten ve kuzularimdan bilmedigim bir süre boyunca ayri kalacagim Crying or Very sad
ben yokken bu kurbaga göz kulak olacak Merry'e ve herseye. ona bu görevi bizzat kendim verdim! o da seve seve kabul etti bunu, sagolsun içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 25829

ayrica bu kurbaga gitmeden önce koyayim dedim cunku benim netsiz oldugum halimi temsil ediyor:

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Ketlofrog

yani gözleri olmayan, salyalari akmis, pembe kurbaga,
gercek disi bir yaratik...

kendinize iyi bakin,
mina-san ki wo tsukete ne~

beni ve Merry'yi unutmayin...

kurbagcik sende dikkat unutturma bizi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 467653 tamam mi? içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Ketlofrog
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 02 Haz. 2009, 22:55

Güle güle de... Kurbagadan daha farkli birsey seçmeni tercih ederdim pale
Cabuk geri gel içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 597419 (ki su kurbagalardan kurtulalim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 654939 )
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 07 Haz. 2009, 15:01

katılıyorum king
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 13:24

Kendimi kötü hissediyorum... Benden saygı beklerken insanların bana saygı duymamalarından bıktım... İçimden geçen bu işte içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 490144
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 20 Haz. 2009, 14:48

ben geldim ve çok çok mutluyum,
insan netsiz dünyadan kopuyormuş gerçekten !
ama o kadar sinir oldum ki,
1 hafta içinde bağlanacak dediler ve ancak bugün bağlandı nerdeyse 3 hafta oldu,
ordan oraya telefon aç şu formları doldur yok eve tamirci gelecek aman yaa bıktırdılar valla ...
neyse şimdi sonunda bağlandı cheers nyahuuuu
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 20 Haz. 2009, 18:40

oLey merry [kzucuk ^^] qeLmiş ^^
hoşqeLdin kuzzuuuuuuuu ^^
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 15:57

hosbulduk içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 25829 ben beni unutursunuz sanmistim..
cok sagol megumi Very Happy
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 23 Haz. 2009, 21:03

bulgaristan gümrüğünde teknik hedeler takıldığındankonser yarına ertelendi -_-"... vardiyamı değiştirdim şu oldu bu oldu herşey üstüste geldi.... ama ben bu akşamiwill battle for the sun diye bağıracaktım...

yarına kısmetmiş T-T
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 09:57

uykum var ama uyuyamiyorum
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 25 Haz. 2009, 05:52

pff bi uyuyamadım gitti ya
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 25 Haz. 2009, 21:57

sen beni geçtin ben sana küstüm arkadaş king
halitosan

halitosan

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Haz. 2009, 00:32

şoktayım michael jackson ölmüş Sad
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Haz. 2009, 01:53

Ben de ayni soktayim, annem söyleyince Shocked diye kaldim
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Haz. 2009, 04:45

bir bölüm ilerdesin rahat ol Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Haz. 2009, 11:18

fani dünya içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 984420
https://japon.yetkin-forum.com
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Haz. 2009, 11:45

hadi ya ciddi misiniz içinizden geçeni yazın... - Sayfa 5 57288 fanı değildim ama severdim bazı parçalarını...

içinizden geçeni yazın...
5 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sonraki