japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

okuyun lütfen =D

+20
alex row
yakusha
ese
Lee
efsane_rock
hackeRAP
Megumi
jandi
comeiyes
akay
PiNaTSu
Battousai
Orihara Maya
shinigami
muzip
El Mariko
albertine
Desirem
Admin
MakiNo
24 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 14:43

arkadaşlar dün babamın tanıdığı bir japon olduğunu öğrendim şimdi bize ne diceksiniz Very Happy dikkatli okuyun =D

japon dedim kişi çok büyük biri diğil türkçeyi biliyor ve şu anda japonyada yakında türkiye ye geri döncek ayrıca geri döndünde bana bi kıyak geçmesi için babama çok ısrar ettim ve geldinde onunla konuşcam soru sorcam japonyayla iligi sorularınızı yazarsanız direk japon birine sorabilirim Very Happy sorularınızı (tabi sorularınız olursa) hepsini tek tek sorcam =D sorularınızı en yakn zmnda yazarsanız sevinirim
Admin
Admin
Admin

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 19:44

foruma üye olması için ikna et okuyun lütfen =D 510855
https://japon.yetkin-forum.com
Desirem

Desirem

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 21:54

Okudumm...
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
albertine

albertine

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 21:56

Desire0 demiş ki:
Okudumm...

okuyun lütfen =D 654939

ben sunu merak ediyorum anime sevmeyen japonlara kotu gozle mi bakiyorlar ?
Desirem

Desirem

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 21:59

albertine demiş ki:
Desire0 demiş ki:
Okudumm...

okuyun lütfen =D 654939

ben sunu merak ediyorum anime sevmeyen japonlara kotu gozle mi bakiyorlar ?

Ya ama oku demiş ben de okudum iştee Razz bak şimdi ben de merak ettim all konu biraz canlansın diye mesaj atacam sürekli ^^
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
El Mariko

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 23:48

anime sevenlere kötü gözle bakiliyor benim bildigim okuyun lütfen =D 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 00:36

ahah Very Happy
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 15:44

Very Happy konu saptamış iycene xD
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 15:45

MakiNo demiş ki:
Very Happy konu sapmış iycene xD
muzip

muzip

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 16:51

Peki dizi sevenlere kötü gözle bakıyolar mı Very Happy

Bi de benim esas merak ettiğim konu şu, dizilerdeki / filmlerdeki oyuncular hakkaten çok mu seçme? Normal japonlar arasında tipi düzgün kız/erkek bulma oranı ne kadardır? Yoksa tüm eli yüzü düzgün olanlar oyuncu mu oluyorlar?

Bunu niye sordum, çünki mesela, sokakta yapılan bir çekimde oyuncularla normal insanlar arasında tip bakımından acaip fark oluyor, sanki başka bi memleketten gelmiş gibiler. Bizde bu kadar fark yoktur sanırım.

Tabi bu soruyu daha uygun bi dille sormak icab eder.
albertine

albertine

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 17:22

bence tipe degil oyunculuk yetenegine bakiyolardir hepsinin tipi ayni bana gore Very Happy
shinigami

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 03:32

muzip demiş ki:
Peki dizi sevenlere kötü gözle bakıyolar mı Very Happy

Bi de benim esas merak ettiğim konu şu, dizilerdeki / filmlerdeki oyuncular hakkaten çok mu seçme? Normal japonlar arasında tipi düzgün kız/erkek bulma oranı ne kadardır? Yoksa tüm eli yüzü düzgün olanlar oyuncu mu oluyorlar?

Bunu niye sordum, çünki mesela, sokakta yapılan bir çekimde oyuncularla normal insanlar arasında tip bakımından acaip fark oluyor, sanki başka bi memleketten gelmiş gibiler. Bizde bu kadar fark yoktur sanırım.

Tabi bu soruyu daha uygun bi dille sormak icab eder.

turkiyede oyuncular (malasef ki) eli ayagı duzgunlrden secılmıyor mu?
bu dunyanın her yerınde aynı....
buarada benım bır suru japon arkadasım var...ama anımeye duskun degıl

kız arkadasımda japon oda sevmez anime....eskı kız arkadasımda japondu oda sevmıyordu Smile
benım gordugum ozelıkle metroda telefonla mesajlasan tıplerdı sonra manga okuyanlar sonrada nıntendo...ama cogunlugu uyuyordu Smile

üste arkadas yazmıs...japon tanıdıgı gelecekmıs....
ona sorulacak en aklı basında soru...neden turklerı sureklı araplarla es tutuyorlar ve bızı arap sanıyorlar

cunku ben bu manzarayı japonyada yasarken cok yasadım Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 10:55

shinigami demiş ki:
ona sorulacak en aklı basında soru...neden turklerı sureklı araplarla es tutuyorlar ve bızı arap sanıyorlar

Bunu sadece japonlar yapmiyor, araplarin kendisi de yapiyor. Bizim arapça alfabe kullandigimizi ve arapça konustugumuzu saniyorlar, o açidan japonlara pek kizamayiz...
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 20:47

Very Happy içimden bi ses sormama gerek kalmıcak die çünkü her sorunun cevabıın forumdakiler bilio shinigami japon sevgiliin varmış ii hoş güzel mutlulkarda bişi sorcam japonlara tanışbilcemiz konuşabilcemiz bi site fln varmı?
albertine

albertine

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009, 01:23

Battousai

Battousai

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009, 01:29

yaa varya koptum şu an bu akşam çok güldüm inş başıma bişi gelmez Very Happy
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009, 10:10

Very Happy ama bn ciddi sormuştum Crying or Very sad nie dalga geçion Very Happy
shinigami

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009, 03:10

MakiNo demiş ki:
Very Happy içimden bi ses sormama gerek kalmıcak die çünkü her sorunun cevabıın forumdakiler bilio shinigami japon sevgiliin varmış ii hoş güzel mutlulkarda bişi sorcam japonlara tanışbilcemiz konuşabilcemiz bi site fln varmı?

ceva tan once albertine cevabına koptum Smile

www.myspace.com a üye ol istersen..aramada ulkeyı japonya secersen bır cok japonla tanısma sansı yakalarsın...
PiNaTSu

PiNaTSu

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009, 05:20

MakiNo demiş ki:
skype yükle en güzeli Very Happy
PiNaTSu

PiNaTSu

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009, 05:29

akailili demiş ki:
shinigami demiş ki:

Bunu sadece japonlar yapmiyor, araplarin kendisi de yapiyor. Bizim arapça alfabe kullandigimizi ve arapça konustugumuzu saniyorlar, o açidan japonlara pek kizamayiz...
müslüman ülkelerin hepsinin arapça bildigini namaz kıldıgını vs düşündüklerinden dolayı ayrıca burda türkiyeyi gösterirken hep camileri gösteriyorlar televizyonda ondan arapça kullandıgımızı düşünüyorlar ama baktıgım zaman burda müslüman ülkelerin insanlarına srilanka pakistan vs hepsi kendi ana dilleri artı arapça artı ingilizce biliyorlar japoncada burda ögreniyorlar geneli böyle Crying or Very sad
shinigami

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePerş. 12 Mart 2009, 10:41

yasadıgın yerde japonya yasıyor.... o halde orada iran lılara hangı gozle baktıklarını bılırsın..malasefkı o yuzden aynı kefeyye konmak sınırlerımı bozuyor
akay

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 09:52

lol! bende japon arkadas arıyorum. okuyun lütfen =D 222253 okuyun lütfen =D 433346 okuyun lütfen =D 544735
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 09:12

yha ben işi çözdüm japon ark için facebook ve myspace sitesini kullanabilirsiniz ama saat farkı çok kötü oluo söylemeden edemicem xD
PiNaTSu

PiNaTSu

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 09:19

skype en güzeli saat sorunu yaşamıyosun senin baglandıgın saatte pc başında olan bir çok japon oluyor çünkü bende japonyada yaşıyorum girdiqim saatlerde mutlaka türklere rastlıyorum sizde japonlara rastlarsınız Very Happy
MakiNo

MakiNo

okuyun lütfen =D Empty
MesajKonu: Geri: okuyun lütfen =D   okuyun lütfen =D Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 09:25

şuan japonyada mısın pinatsu? süpermiş Very Happy

okuyun lütfen =D
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-