japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)

+2
garett
Orihara Maya
6 posters
YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Empty
MesajKonu: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 19:30

200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) 200poundsbeautyzx8

Adi : 200 Pounds Beauty
Orijinal adi : 미녀는 괴로워 (Minyeo-neun goerowo)
Yönetmen : Yong-hwa Kim
Senaryo : Yong-hwa Kim, Hye-yeong No
Yapimci : KM Culture Co.
Aktörler : Ah-jung Kim, Jin-mo Ju,Yong-geon Kim,Dong-il Song,Hyeon-shik Lim,Han-wi Lee,Hyeon-sook Kim,No-shik Park,
Yapim yili : 2006
Tür : Romantik komedi

Özeti :
Hanna sisman bir kizdir. Sesi çok güzeldir ama fizigi yüzünden sahneye çikamaz. Onun yerine, meshur bir "sarkici" olan Ammy'nin arkasindan gizlice playback yapmaktadir. Ayrica, Hanna'nin baska bir isi de vardir : telefonda sesiyle erkeklerin fantezi kurmasina yardimci olmak. Ama gerçek hayatta Hanna hep fizigi yüzünden erkekler tarafindan hayal kirikligina ugratilir.
Hanna gizlice çalistigi müzik sirketinin patronu Sang-jun'a asiktir. Ammy de bunun farkindadir ve Hanna'ya kötü bir oyun oynar ; bir aksam bir partide Ammy Hanna'nin utanç verici bir duruma düsmesini saglar. Bunun üzerine Hanna kimseye haber vermeden tepeden tirnaga estetik ameliyat yaptirmaya karar verir. Bunun için de telefon isinden sürekli müsterisi olan bir doktora gider. Doktoru, eger onu ameliyat etmezse, bütün fantezilerini ortaya dökmekle tehdit eder. Bunun üzerine doktor Hanna'yi tepeden tirnaga bastan yaratir (Hanna süper güzel bir kiz olur). Bir sene sonra, eskiden Ammy için playback yaptigi sirkete gider. Orada hem fizigiyle, hem de sesiyle büyük ilgi görür ve Ammy yerine ise alinir. Ancak Hanna zamanla fiziginin yerine baska seylerin de kendisi için önemli oldugunun farkina varir ; fanlarina yalan söylememek gibi.

Spoiler:
garett

garett

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 22:35

eğlenceli bir film. severek izledim. başroldeki ablamız da izleme sebeplerimden biri Very Happy
ayrıca şarkıları da kendi söylemiş. müzikte de yetenekli yani Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 23:22

Kesinlikle katiliyorum Smile
Ben bu filmi sabah dorde filan dogru izlemistim, sonuna dogru aglamistim fln Very Happy Nasil aglanir ben de bilmiyorum ama kizin sahnedeki sozleri çok içime islemisti sanirim (tabii o saatte gözümden akan uyku da olabilir Smile)
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 18:56

Güzel bir filmdi. Başroldeki şişman kızla estetikten sonraki kız aynımı? Anlamadım ben? Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeC.tesi 12 Eyl. 2009, 21:21

https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 00:25

Ecthelion demiş ki:
Güzel bir filmdi. Başroldeki şişman kızla estetikten sonraki kız aynımı? Anlamadım ben? Smile
Bildiğim kadarıyla aynı kişi, makyaj filan sağolsun o derece değiştirebilmişler kızın görünüşünü. Ama itiraf etmeliyim ki ben de filmi izlerken aynı kişi mi değil mi şüpheye düşmüştüm Smile
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009, 15:36

güzeldi ama birazda sıkıcıydı Very Happy
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: 200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)   200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo) Icon_minitimeC.tesi 02 Ocak 2010, 00:19

süper bir fiLm!
izLerken duyguLanmamakta eLde değiL sonLara doğru (:

Sanırım başroL oyuncusu Kim Ah Jung "After SchooL" üyesi..
Evet evet öyLe (; xD

Sesi bir muhteşem *.*
En sevdiğim oyuncu ve kadın şarkıcı oLma yoLunda bi anda zıpLayıverdi xD
Sesini en beğendiğim kişi oLdu hatta kesinLikLe (;

Bu fiLmi izLemeden geçmeyin derim !
Pişman oLursunuz xD
[bence..]

Sensei konu içinde teşekkürLer ^^

200 Pounds Beauty (Minyeo-neun goerowo)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temptation of Wolves (Neun Dae Eui Yoo Hok)