japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kat-tun xD

+13
Lee
shou
Demet
Arwen~
nao-chan
HeLL-in
Miyoko
efsane
shirayuri
Orihara Maya
KiyoKa ChaN
iuliana
reila
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
efsane

efsane

Kat-tun xD - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 21:28

satislari bu singlede geriye gittigini okudum acaba jinle ilgisi var mi diye söylentilerde vardi. Bence daha cok Kat tun artik cartoon schowunu yapmadigindan kaynaklaniyo. Jinsizde cünkü basarililar.

^^ jin nerde peki? Jin Amerikada konser vermeye gitti, Johnny adinda tanitim icin. Kat tun dan ayrilma yok.

>.>" sadece jinden page sarkisini dinlemek icin amerikada bir konserine gitmek isterdim...
shou

shou

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 21:38

evet kattunda ayrılma yok ama grup üyelerinde bu aralar sogukluk var gibi evet albüm satışları biraz düştü bu albümde jin yok ama yinede güzel bir albüme benziyor
shou

shou

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 21:12

no more pain cekilirken yasananları izlemek istiyorsanız alttaki linke tıklayın bence cok güzel bir video
http://videoizle.video75.com/DjIA5HSDchL/kattun-no-more-pain-pvmakingpa/
http://videoizle.video75.com/U8uNUbjwjwp/kattun-no-more-pain-pvmakingpa/
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 10 Tem. 2010, 20:50

En sevdiğim Japon gruplarından.
Jin'in uzakta olması da bir o kadar keyif veriyor bana.
Tek sevmediğim üyesi bu grubun.
Adı üstünde, Bakanishi.
Neyse; en sevdiklerimden Koki ve Kame.
Koki her daim 1. dir.
Sesini, şebekliklerine filan oldukça severim.
Darkangel

Darkangel

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 18:43

Jin artık resmi olarak gruptan ayrıldı arkadaşlar. Vatana millete hayırlı olsun Razz
http://darkangelhome.proboards.com/index.cgi
Risa

Risa

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 25 Ağus. 2010, 12:43

Tanıtımını çok beğendim ellerine sağlık =) söylediğin çoğu şeye katılıyorum 1-2 tanesi hariç xD Akanshinin oyunculuğunu severim ben U__U gokusen 2 de kendine bayaa bi hayran bırakmıştı beni x) aynı şekilde Kamede öyle Very Happy ama haklısın her bölümde dudağının kenarını mora boyatmadan dönmezdi xD tabiki teppeiden sonra hayranlık uyandırdılar o 1 numaraa *-* en sevdiğimde tıpkı yazdığın gibi ve herkesin sevdiği gibi akanshi ve kamenashi Very Happy en sevdiğim şarkıları ise Never again , bide akanshi ve bir kişi daha kim olduğunu hatırlamıyorum kinki kidsin bi şarkılarını söylüyorlardı şunu söyleyebilirimki kinki kindsten katkat daha iyiydi bence O_o'' U__U

*ama dier johnnys üyeleri bunların çok kendini beenmiş oludunu düşünüomş xD

e istedikleri kadar düşünebilirler ve haklılarda bence x) çok çok çok iyiler çünkü *.* en sevdiğim jpop grubu bile olabilisler Razz

bide son mesajları okumadımbelki biri yazmıştır ama bildiğim kadarıyka akanishi kat-tundan ayrıldı T__T duyunca yıkıldım T__T L.A. a gidip orda şarkılar çıkarcakmış O__o'' kesinlikle ayrılması ve L.A. ya gitmesi hayatındaki en büyük hata bence U__U ne varki buda onu anlayıp japonyaya dönse bile kat-tuna kekrar giremiycekmiş O_o'' T__T
Kat-tun

Kat-tun

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 13:54

kendilerini beğenmiş deiller tmm belki biraz öledir:D ama çok diiller ewt jin kattundan ayrıldı hatta ayrılmadı atıldı son hallerine bakıcak olursak doğal L.A da kendi kendine single çıkarıcak ewt bende anegoyu gokuseni fln onların bütün dramalarını izledim aynı şekilde Kamede öyle ama haklısın her bölümde dudağının kenarını mora boyatmadan dönmezdi xD haklısın bu konuda kamede öle ben ikisinede ölüorm kattun hakkında merak ettiğiniz bişe warsa sorabilirsiniz çünkü ben kattun delisiyim deliliktende öte bişe bu herşeyini biliorm onların sorununuz olursa bana sorabilirsiniz ayrıca akanishi jin gerçkten çok yakıo kamede öle o erkeksilikleri fln eriorm onlara yani şu an bunları yazarken terledim ve resimlerine bakarken cidden terliorm xD çok seviorm bu adamları ölürüm ben bunlara yaw
AKANİSHİ JİN Kat-tun xD - Sayfa 2 957859 KAMENASHİ KAZUYA
Kat-tun

Kat-tun

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 14:07

ayrıca lee sana hç katılmıorm kattun grubunun en önemli üyesi jin ayrıca vatana millete hayırlı olsun fln olmamış yani ben jin gruptan ayrılınca ne kadar ağladım bi bilseniz ama jin bi otuz yaşına bassın demedi demeyşn düzelcek ama gruba alınmıcak bazı böle sölentiler war ama alınmıcak çünkü johhny's onu heryerde tek kişi olarak geçirio resmi sitede de öle yazıo ayrıca japonyaya gidince ilk iş johhny's'e gidip suratlarına tükürmek olcak jini ne hale getüdüler jin anonjin albümünü almış tanakaya gitmiş artık masun masun benimde böle rsimlerim war demiş çok korkunç ya çocuğu ne hale getirdiler ayrıca da jin gittikten sonra en tutulan üye(kazudan sonra)Nakamuruymuş ben çok şaşırdım taguchi fln olur sandım ama diilmiş tekrar sölüorm bu grup hakkında nerdeyse herşeyi biliorm merak ettiğinin bişi olursa bana sorabilirsiniz ve kattun türkiyede fazla tanınmıo ve ben tanınmasını istiyorum bu yüzden binlerce kattun bloğu açtım arkadaşlar ben biriyle tanııştığımda ona kattunu anlatıp sevdiriorm hadi arkadaşlar bu kattun fan oranını yükseltelim size güveniorm türkiyeye yayalım kattunu kattun seni seviorm <3
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 17:35

forum kuralları gereği yazının tamamını büyük harflerle yazmıyoruz Wink lütfen düzelt, editleyemezsen bana msj olarak at ben editlerim
Kat-tun xD - Sayfa 2 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Kat-tun

Kat-tun

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 03 Eyl. 2010, 14:37

ok bidaha yazmam düzeltmeye çalışırım Wink
Risa

Risa

MesajKonu: Geri: Kat-tun xD   Kat-tun xD - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 17 Kas. 2010, 13:03

@Kat-tun : johnny's in yüzüne tükürmekmi O__o'' anlıyorum seni jini bende çok severim ama johnny's in jini attığı falan yok xD jin tamamiyle amerikeya,ingilizceye olan ilgisinden dolayı ayrıldı U_U bi kere kat-tunda 2 ana eleman yokmuydu : Jin ve Kame , johnny's neden en çok tutulan gruplarından birinin en çok sevilen üyelerinden birini atsınki Very Happy sanırım jinin ayrılık konuşmasını okumadın Very Happy veya röportajı izlemedin Very Happy jin orda anlatıyo herşeyi, tamamiyle kendi isteği. ayrıca şu konuda da sana katılmıyorum : kat-tun türkiyede en çok tanınan j-pop gruplarından biri. hatta en çok johnny's grupları tanınır . yanılıyormuyum ? bunlar arasındada en çok tanınan : Arashi,newS ve KAT-TUN değil mi ? Very Happy

----

bu ardaa her geçen gün daha fazla seviyorum bu grubu *-* önüme gelen her şarkısını indiriyorum , dinliyorum , her videosunu izliyorum >.< onlar benim favarim oldular *-* tabiki jinli haliyle Very Happy bakanishi geri dönn yaa T__T Akame~~ + koki xD *-* Kat-tun xD - Sayfa 2 866431

Kat-tun xD
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2