japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri

+4
dealen
osaki nana
shujinkou
albertine
8 posters
YazarMesaj
albertine

albertine

6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Empty
MesajKonu: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeC.tesi 17 Ocak 2009, 22:51

6. Japon Filmleri Festivali 22-25 Ocak 2009 tarihlerinde Levent Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Festivalde Cowboy Bebop - Knockin' on Heaven's Door (COWBOY BEBOP CENNET KAPISI) ve Summer Days With Coo (COO İLE GEÇEN YAZ) adlı anime filmleri de gösterilecektir.
(kaynak,anime.gen.tr)
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 10:04

Ben gitmeyi düşünüyorum açıkçası coo ve covboy bebop'u izlemek süper olur. Very Happy

Festival hakkında bilgiye buradan ulaşılabilir! Wink
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 19:46

toplasip gitsek mi?
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 19:56

guzel fikir hatta bulusma gunu de olabilir.
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 20:03

bulusma kadikoyde olacak diye zorlamak istemedim ama,bana uyar Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 20:10

anime ile ilgili olan gosterimler 24 ve 25 inde.biz ne zaman bulusucaz tam olarak ?
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 02:02

kehkeh levent kültür merkezi bizim üst sokakta benide ekleyin XD ( Yakınlarda Kanyon var, Wagamama ve Sushi Co. yemek yerleri bulunur ( az biraz kazık normale göre =D ) buralarda da yiyebiliriz yada öğrenci usulu gnçtrkcll mc =P ) Açlığa bak yanlız direk yemeği düşünüyorum :S
http://dealenki.blogspot.com
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 02:50

Ben varım arkadaşlar Very Happy gelmek isteyenlerde var hazır bir plan yapılsa fena olmaz.

Aklımda ki filmler bunlar;
13:30 COWBOY BEBOP CENNET KAPISI
15:35 COO İLE GEÇEN YAZ
18:30 LİNDA LİNDA LİNDA
20:40 Yaşamak filmide süper duruyor ama heralde yorgunluğa dayanamaya bilirim! Very Happy
Pazargünü önemli bir işim olmasa onlarada giderdim! Rolling Eyes Sad
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 11:10

dealen demiş ki:
kehkeh levent kültür merkezi bizim üst sokakta benide ekleyin XD ( Yakınlarda Kanyon var, Wagamama ve Sushi Co. yemek yerleri bulunur ( az biraz kazık normale göre =D ) buralarda da yiyebiliriz yada öğrenci usulu gnçtrkcll mc =P ) Açlığa bak yanlız direk yemeği düşünüyorum :S

6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri 654939 ben gnctrkcll yaparim ama iki menuyu de kendim yerim =0
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 11:46

giris ucretsizmis acaba yer ayirtmak gerekir mi?
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 12:05

Dalen evet dostum en yakın sen olduğun için rukia'nın dediği gibi yert ayırtmak gerekiyormu bizim için bir baksana sana zahmet yani yer varmı yada cumartesi tüm seanslar için... Very Happy
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 14:04

giriş ücretsiz, yer ayırt edilemiyor maalesef =( ilk giren kazanır =O
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 17:14

yine istanbul yine ankaralılar için hüzen zamanı Sad
http://www.diabolikss.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 17:36

uzulme dia ankaradan bir uye geldi foruma =0
Luthien

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 12:55

haftasonu ikuru ve kamikaze girls'e gidecek olan varsa ses etsin bana, bir arkadaşla gideceğiz biz.
geçen sene always, sunset at the 3rd street gibi süper bir filmi bana kazandıran festivaldir. her sene giderim artık ben buna. =)
Luthien

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 12:57

ha bir de geçen sene kurosawa'nın bir filmine gittiğimizde, içerisi çoluk çocuk doluydu, şaşırıp kalmıştım. meğer o filmden sonra anime gösterimi olacakmış... çok dolu oluyor yani demedi demeyin. erken gidin animelere gidecekseniz.
çoluk çocuk dolması tam bi işkence zaten... bir de sıkılınca o çocuklar öyle anlamsız gürültüler yapıyorlar ki... yani insan şaşırır o sesleri duyunca.
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 18:57

luthien biz toplanip gidicez sen de bizle takil.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 19:00

albertine kamehameha yapar o çocuklara merak etme sen =)
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 19:15

pazar gidiyoz di mi kactaydi? dealen var mi oralarda simit sarayi filan erken gelelim de kahvalti yapalim
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 19:25

11 de basliyo bir saat erken gider kahvalti yapariz.
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 00:09

yarin ki gosterime kuchi shujinkou ve ben gidiyoruz.metrocity nin onunde 12.30 da bulusucaz baska gelecek var mi ?
Luthien

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 13:21

bugünkü programım yalan oldu ne yazık ki gelmem mümkün olamadı ama yarın akşam 6'da kamikaze girls gösteriminde bulunmayı başarmayı planlıyorum...
size iyi seyirler ^^
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 19:40

coo superdi.
halitosan

halitosan

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 20:42

yarın bende gelmek istiyorum... 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri 597419
SPAWN-TheUndead

SPAWN-TheUndead

MesajKonu: Geri: 6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri   6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 16:21

Patron izin vermedi gidemedim Sad Ama giden arkadaşlarındedine göre baya dolu ve güzel geçmiş.Japon aileler büyük ilgi göstermiş festivale.Burdada giden varsa fot çektilerse paylaşmalarını rica ediyorum.
http://www.meijifansub.com

6. İstanbul Japon Filmleri Festivali'nde Anime Filmleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Japon Filmleri Festivali