japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

japon forum MANGAsıııı

+15
Shizuka
matrixsakini
efsane
MakiNo
garett
diaboliksword
Admin
Hitokiri Battousai
dealen
osaki nana
shujinkou
Orihara Maya
Desirem
albertine
toma-chan<3
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 17:40

zaman dalgalanmasinda kaynagi nerden oldugu bilinmeyen ozel gucler Wink harika fikir.
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 21:37

Bizim hikaye orta çağda başladı prenses kurtarcaktık göya araya zombiden tut bütün her çeşit manyak daldı en son günümüzde bir okula geldik ordda gundam dan uzaydan gelen yaratıklara kadar hepsi vardı. Süper oluyor doğrusu ama kısa kesmek lazım yoksa iyice sarpa sarıyor. Uzarsa admin nirvanaya ulaşır hikayede okadar diyorum ben okul öğrencisiydim süper güçlerim çıktı birden ortaya ben bile şaşırmıştım.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 19 Ocak 2009, 22:54

Cok guzel fikirler Wink Ama oncelikle kolay ve kisa bir hikaye yapalim. Eger becerebiliyorsak ve herkes devam etmekte istekliyse o zaman boyle derin konulara girebiliriz (hem illa savas mi katmak zorundayiz ya, samurai filan olsun ben tercih ederim Razz). Sevindim simdiden bu kadar fikir cikarabildiginiz icin. Yoroshiku ne!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 20 Ocak 2009, 22:36

Hitokiri Battousai niye ben kötü oluyorum japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 942747 banlıyım mı seni japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 430865 japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 172472
https://japon.yetkin-forum.com
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 10:18

Admin demiş ki:
Hitokiri Battousai niye ben kötü oluyorum japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 942747 banlıyım mı seni japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 430865 japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 172472

Farkettiysen 5x cemiyetide biziz,yani senin üye olduğun cemiyetin diğer üyeleride bizleriz,yanlızca denek olarak kendimizi gözlemci olarak(yani müdür gibim bişi Very Happy) seni kullanıyoruz,bilime herşey feda diyoruz,bilim için kötülük reva görülebilir de diyoruz.

Yahu çok kaptırdım kendimi.

Not:Birde dün akşam garett arkadaşımla saçmalarken aklımıza bir hikaye geldi.

Desu LaPuTOPe

Hikaye başlar Yagami Raito yolda yürürken Ryuk adlı şinigami ölüm laptopunu düşürür(atar) laptop Yagami'nin kafasına düşer,Yagami beyin kanamasından ölür ve manga da burada biter. lol! (Kesin ya banlancaz yada küfür yiycez)
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 14:06

Hitokiri Battousai demiş ki:

Desu LaPuTOPe

Hikaye başlar Yagami Raito yolda yürürken Ryuk adlı şinigami ölüm laptopunu düşürür(atar) laptop Yagami'nin kafasına düşer,Yagami beyin kanamasından ölür ve manga da burada biter. lol! (Kesin ya banlancaz yada küfür yiycez)

Bune ya hitokiri bune yani Smile yarıldım ben ya Smile
http://www.diabolikss.com
toma-chan<3

toma-chan<3

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 17:04

diaboliksword demiş ki:
Hitokiri Battousai demiş ki:

Desu LaPuTOPe

Bune ya hitokiri bune yani Smile yarıldım ben ya Smile

bence harika bi senoryo muhahaa tam benlik lol!
toma-chan<3

toma-chan<3

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 14:27

bir senaryo yazdım ama pek başarılı olmadı XD
adını kristal olarak düşündümXDXD
ehm başlıorum XD
Exao adındaki bir adam Saqua ülkesini koruyan bir savaşcıdır.Saqua ülkesinin sırrını uzun yıllar boyunca saklamakta ve korumaktadır.işine o kadar sadıktırki oğlu dança yla neredeyse yıllardır görüşmemiştir.dança fazla ilgi görmediği için bir serseri olmuş ve hayatını eğlenceye adamış yakışıklı bir gençtirXDbabasından miraz kaldını düşündüğü esraengiz güçleriyle hayata renk katan dança başona geleceklerden habersiz yaşamaktadır.
zerexa isimli güzel wampir in onu izlediğinden haberi bile yoktur.zerexa wampir soyuna ait bir casustur ve saqua ülkesininyıllardır korunan ve güçlerinin kaynağı olan bu sırrı bulmak için yıllardır akıl almaz bir rekabetin içindedir.her ırkın kendine özgü güçleri ve özllikleri bulunmaktadır.başka bir ırkın sırrını ele geçirebilen ırk quans olabilmek için bir adım daha atabilecek ve başka bir ırkı ortadan kaldırabilecek bir güce sahip olacaktır.(quans yüzyıllardan beri ulaşılamayan,ulaşılabilinmesi için çok kan dökülen bir güç seviyesidir XD)
zerexa dança yı babası yznden takip etmektedir.Çünkü sırra ulaşmanın bir yolu varsa exao dan asla alamayacağını çok iyi bilmektedir.sırra sahip olmanın tek yolu dança dır...
devamı varda beğenirseniz onuda yazarım beenmediniz bir yer olursa söleyin XDXD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 15:27

Ilginç olmus ama bayagi karisik olacak gibi :scratch:
garett

garett

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 16:18

bence gayet güzel. devam etmelisin...
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 20:18

bnmde akılmda bişiler daha çok vampirlerin olduğu hatta senoryo desek daha doğru olur dikkatinizi çekerse yazarım Very Happy
toma-chan<3

toma-chan<3

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 07 Şub. 2009, 11:38

bence yaz XDwampirlik bu sene moda sanırsam twiligh saolsun ama ben öncedende severdim yawrucaklarıXD
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 14:48

bu konuda bi sekilde ilerleme oldu mu ?
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 20:31

malesef..elemanların gelmesini bekliyoruz.
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 20:32

hmm tamam tesekkürler
matrixsakini

matrixsakini

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 16:14

Çok güzel fikirler çıkmış, bayıldım. Özellikle Hitokiri Battousai'nin forum hikayesi harika : ))

Devamı gelse aslında çok güzel olurdu japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 597419
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 14:08

Hmm ben bi ara birini bulsam vampirlerle ilgili birşey yazmak istiyordum hayal gücüm çok kötü değildir arkadaşımda fena sayılmazdı ilginç şeyler yazardık sıkıldıkça ama vakti yoktu kalmıştı aslında yapılsaydı belki yardımın olurdu =)
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 17:01

Illyria vampirler hakkında bişiler yazacaksan yardımcı olmaya çalışırım hatta fantasy edebiyatında geçen RavenLoft dünyasından da bişiler katarak daha fantastik bir hale getirebiliriz.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 17:47

Aslında bi kaç gün önce birşeyler düşünmeye çalıştım ama aklıma o kadar yaratıcı bi fikir gelmedi henüz açıkçası japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 126451 şöyşe birşeyler düşünmüştüm ama bilmiyorum:

Spoiler:

Birşey yazarken başlangıç noktası bulma konusunda biraz zorlanıyorum bulunca genelde gerisi geliyor Rolling Eyes
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 23 Nis. 2009, 12:19

Tabiki bu hikayaye klasik olarak bir vampir kadına aşık olan bir hunter da olacak daha sonra vampirde onu sevecek ama aileleri görücü usulu Very Happy olarak kendi aralarında evlenmelerini ve safkanlığın bozulmamasını söyleyecekler ve birlikte olmalarına şiddetle karşı çıkacaklar ayrıca böyle bir kurgunun sonunda ikisini birleştirmek romantizm olur ikisinide öldürmek dramatik olur dramatik her zaman daha akılda kalıcı ve güzeldir.Özel güç konusunda frp oynayan birisi olarak gayet çeşitlilik bulabilirim,isterseniz kendi içlerinde elemental ırklara dahi ayırabiliriz ama bu klasik hava su ateş tahta olmayacak daha egzantrik bişiler uydurabiliriz.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 23 Nis. 2009, 14:59

Yook ben hiç aşk düşünmedim hiç sevmem o tür romantizmi Very Happy Aslında romantizm oldukça az düşünüyordum daha çok planlara yönelik şey düşündüm. Savaş stratejisi felan. Klasik olan konu şu bi vampir ailesi (oldukça güçlü) vampir-hunterlar anlaşırken (işte alt seviyedeki vampirler sadece avlanıyor) bi şekilde sağlanırken o anlaşmayı bozucakya (daha ne olur düşünmedim Very Happy). Bleachteki gibi renkli karakterler felan olabilir arada ama gene öyle aşırı karanlık olsunda istemiyorum.
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Nis. 2009, 16:28

Karakter üretme konusunda sıkıntımız katiyen olmaz istemediğin kadar karakter üretebiliriz, romantizm olmasın sorun değil ama drama olmadan olmaz derim ben.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Nis. 2009, 18:26

Drama elbette olcak ama hani imkansız aşk vampir-insan çok klasik diye düşündüm. Aslında gerçekten vampir mangası konusunda hevesli biri varsa msnimi ekleyebilir çünkü benim hayal gücüm hem iyidir hemde yazdığımda baya yazarım yani =) Üstelik hikaye yazmayıda çok severim benim gibi ilgilenen varsa ve olur yazalım diyorsanız eklerseniz sevirim =)
digini

digini

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 15:05

Ben de katılmak istiyorum çok ilginç hikayeler var Smile ben de türk filmi-süper güç bir de ne olduğunu bilmediğim birşeylerin karışımını yaptım. Smile bir arkadaşım bana "orada hiç tanıdığın varmı?" dedikten sonra onu keklemek için kullandım(anında uydurdum Cool )

ipek:sizin orada tanıdığınız mı vr
ben:tanıdığım yok
ben burda her gün yarım pansiyon bi yerlerde kalıyom sürekli değişiyo
ben tek başıma burdayım,annem bana mektup bırakıp batmana gitti
bana para bıraktı elveda kuzum diyip çekip gitti
ben de pılımı pırtımı toplayıp 80 günde devr-i alem yapmaya karar verdim
yanıma bilgisayarla 3g alıp yollara düştüm
sonra beni gazinocular kralı keşfetti gel başla dedi
bende şimdi her gece 5lere kadar şarkı söylüyom
sonra eski sevgilim çıkageldi "gel kuzum,gidelim buradan" dedi
sonra ben reddettim.
geçen gün yağmur yağdı gazinodan çıkınca şemsiyeciler kapanmıştı
tek bir tane açıktı onda da sadece pazarcı şesiyesi vardı ben de mecburen aldım
sonraki gün patron beni kovdu ben de siz kovmuyorsunuz ben istifa ediyorumm dedim
sonra çiçek satmaya başladım sonraki gün polis beni çiçek sattığım yerden kovdu ben de siz kvmuyorsunuz ben istifa ediyorum dedim ama neden dedim bilmiyorum
sonra tam evlencektim ki müstakbel kocam sen kınalısın bir de üstüne üstlük yapıncaksın dedi ve benim de hafızam yerine geldi meğersem hafızamı kaybetmişim de falan filan...
sonra aniden bilgisaya bi iletin var bak beni uğraştırba diye bağırıp yeri göğü inletti
birden baktım ki ipek kişisi iletigönderdi yazıyor
bende hemen doğaüstü güçlerimi kullanıp bilgisayardan matrix gibi uçtum
bi baktım ki yanlış ışınlanmışım merküre gitmişim
sonra orda tavuk gibi kızarırken aniden birini gördüm,dedi ki delam dünyalı biz dostuz
ben de hemen kandım,sonra beni buzdolabına tıktılar
ne şanssa ben aniden kaslandım bööle,dolabı patlatıp marsı ele geçirdim
sonra gastelere çıktım bana 1.000.000.000 dolar ödü verdiler
sonra tanıdık tanımadık herkes gelip para için yalakalık yaptı
ben de bana kötülük yapan herkesin herşeyini alıp onları sersefil bıraktım
sonra holdingin eski patronu benim ex-aşkım yeni patronumuz kim dedi
ben de ihtişamlı bir şapkayla içeri girip "bir zamanlar sen kınalısın üstüne üstlük bir de yapıncaksın dediğin fakir ama gururlu bir gençkız vardı,hatırladın mı dedim
sonra sihirli oklarımla hepsini geberttim,ortalık kan gölüne döndü
sonra aniden katil oluverdim.hayatımı beni sinir edenleri öldürmeye adadım...

SON

Biraz uzun oldu ama başa gelen çekilir demi(aralara daha fazla kişi koymayı düşünüyorum ama napiim bilmiyorum) Very Happy
http://diginidunyasi.blogspot.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: japon forum MANGAsıııı   japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 23:44

japon forum MANGAsıııı - Sayfa 2 654939

japon forum MANGAsıııı
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» <3 Japon Forum <3
» merhaba japon forum
» japon forum youtube'da
» japon forum blogu