japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk izlediğiniz anime

+50
LastRinneganUser
Amandla
Risa
--asuka--
PAIN
dealen
muttmutt
naber
Demet
ShiNa-ChaN
Rosechi
shirayuri
mamoruko
İSHİDA
robotech
melancholyoftherain
Hikaru
Orihara Maya
leyli_
anime kızı
digini
erkinacar5
FeLiX_91
Hitokiri Battousai
matrixsakini
Luthien
osaki nana
Tao Ren
yunsaru
ladonna
Aoi
jedah
SERENİTY940
umi
yukichi
Moongirl
Desire
Tengeriin Boşig
zynb
Battousai
Maccha
R-huN
Shuunen
TrueMod
peno
kazemaru
lego
sober
ChunLiFan
Admin
54 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 02 Şub. 2010, 01:18

bende %100 emin degilim ilk hangisiydi ama sailor moon, heidi,
birde böyle voleybol'la alakali bir anime vardi mila diye,
birde georgia vardi!!!!! .
onun asil ismi neydi unuttum :scratch: ama ona hüngür hüngür aglardim cok fenaydi! ayyy simdi olsa tekrar seydrederim İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 957859 bazen düsünüyorum o anime mi bozdu benim piskolojiyi diye, baya acayip seyler vardi - birde sonradan ögrendim aslinda cocuklar icin degilmis zaten!

yahu animenin yani sira böyle gercek dedeyle cinli kungfu yapan bir birseyler vardi , cok bulanik hatirliyorum ama o neydi allah askina, ne seyretmisim ben? İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 526860

cocuklugu sirlarla dolu bir merror İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 654939 hahay gülgül koptum simdi
mamoruko

mamoruko

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 02 Şub. 2010, 12:41

çocukken hangimiz animeden anlıyoduk ki. onca animeyi sıradan çizgi film diye izledik. ama şimdi bazılarını hatırlıyorum.
ilk olarak heidiyi sonra dragon ball var. ay savşçısı vardı. bide beni en çok etkileyen one piece dı. o olmasa japonlara bu kadar ilgi duymazdım belkide.

ayrıca seni mutlu görmek rahatlatıcı neydi o meryy aşkıyla kendinden geçmiştin.
http://dusuntasin.blogspot.com/
Rosechi

Rosechi

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Şub. 2010, 23:06

ya şeker kız candy ya sailor moon Very Happy Very Happy
birincisi daha büyük ihtimal Very Happy
ShiNa-ChaN

ShiNa-ChaN

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Şub. 2010, 13:54

ilk izlediim Ay Savaşçısı'ydı fakat anime hayranı olmamı sağlayan asıl anime Vampire Knight Very Happy
Demet

Demet

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 07 Şub. 2010, 16:28

şeker kız candy Very Happy
naber

naber

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 11 Şub. 2010, 11:30

Death Note galiba. Kucukken ben de cizgi film seyrediyordum tabi, ama hic hatirlamiyorum.
muttmutt

muttmutt

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 19 Şub. 2010, 16:47

one piece ben küçükken televizyonda veriliyordu şimdi internetten takp ediyorum
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Şub. 2010, 01:34

mError demiş ki:
bende %100 emin degilim ilk hangisiydi ama sailor moon, heidi,
birde böyle voleybol'la alakali bir anime vardi mila diye,
birde georgia vardi!!!!! .
onun asil ismi neydi unuttum :scratch: ama ona hüngür hüngür aglardim cok fenaydi! ayyy simdi olsa tekrar seydrederim İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 957859 bazen düsünüyorum o anime mi bozdu benim piskolojiyi diye, baya acayip seyler vardi - birde sonradan ögrendim aslinda cocuklar icin degilmis zaten!

yahu animenin yani sira böyle gercek dedeyle cinli kungfu yapan bir birseyler vardi , cok bulanik hatirliyorum ama o neydi allah askina, ne seyretmisim ben? İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 526860

cocuklugu sirlarla dolu bir merror İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 654939 hahay gülgül koptum simdi

aradığın anime Lady Georgie olabilir mi?

İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 14635
http://myanimelist.net/profile/m_o_t_rain
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 02 Mart 2010, 21:31

lady georgia'dır çocuklara uygun olmuyan dediği benimde unutamadığım sahne vardır ama sailor moon da kaç nesli büyütmüş arkadaş Very Happy
http://dealenki.blogspot.com
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Mart 2010, 12:31

ilk izlediğim anime Kenshin himura ilk indirdiğim anime elfen lied
PAIN

PAIN

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 09 Nis. 2010, 22:23

İlk izlediğim Captain Tsubasa idi.Anime olduğunu bildiğimdede ilk izlediğim gene Captain Tsubasa ardıdnan Pokemon,Digimon,Beyblade,Darker Than Black,Bleach,Deah Note,Elfen Lied,Basilisk,Tenjho Tenge,Naruto diye geldim.Anime kavramını 2005 de öğrendim ama çabucak serilere el atmaya başladım.Anime olduğunu bilmeden önce çizgi film değil japon animasyon dizisi derdim.
--asuka--

--asuka--

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 16 Nis. 2010, 11:55

ilk izlediğim yu-gi-oh du --hala izliyorum Very Happy
Risa

Risa

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 25 Ağus. 2010, 12:53

Animeyle tanışmamı,japon merakımı , animeleri sevmemi Sailor Moon a borçluyum Very Happy kısa bir süreye kadar en sevdiğim animeydi şimdi 0,00001 farkla Lovely Complex onu geçiyor Very Happy internetten indirmemiştim Online izlemiştim sailor moon u ve hala çok iseverim izlemeyenlerede tavsiye ederim Razz
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 16 Eyl. 2010, 19:10

Ben ilk Pokémon ile başlamıştım sanırım ^^ Sevmemi sağlayan tabiki de Yu-Gi-Oh! oldu Very Happy Daha sonra Death Note ile devam ettim bilgisayarım evime gelince ^^ Ve ardından da gerisi gelmeye başladı ^^
LastRinneganUser

LastRinneganUser

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010, 19:31

İlk izlediğim bebekken Sailor Moon'du ama sevdiren Death Note Very Happy
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 10 Ara. 2010, 23:34

Midori No Hibi İlk izlediğim anime ve bu animeyi izler izlemez animeleri sevmeye başladımmm Smile
ANDYMION

ANDYMION

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 04 Mart 2011, 08:11

Ay Savaşcısı Very Happy:D:Dİlk indirdigim ise Death Note
Yumi

Yumi

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 11 Mart 2011, 23:52

İlk izlediğim anime; Sailor Moon. Animeyi sevmemi sağlayan animedir kendisi. Very Happy Hiç bir bölümünü kaçırmazdım. Very Happy
Sonra da Beyblade'i izlemeye başlamıştım. Hatta ordaki Kai'ye aşıktım. İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 654939
Şimdi de başka bir Kai'ye aşığım, tesadüfe bakın. Very Happy
Otaku-chan

Otaku-chan

MesajKonu: Geri: İlk izlediğiniz anime   İlk izlediğiniz anime - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 15 Ağus. 2011, 09:32

Benim izlediğim ilk anime Naruto'dur. İlk göz ağrımı 3 yıldır büyük bir sabırla takip ediyorum. Very Happy

İlk izlediğiniz anime
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Which anime are u watching now and who is your favourite anime character
» Anime Tv
» Devil may cry anime OST
» Anime Tavsiyeleri