japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akuma to Love Song

4 posters
YazarMesaj
Nodame^^

Akuma to Love Song Empty
MesajKonu: Akuma to Love Song   Akuma to Love Song Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 20:57

Akuma to Love Song Akumak10
Manga'nın Adı: Akuma to Love Song
Diğer Adları: Devil and Her Love Song, 恶魔变奏曲, 悪魔とラブソング
Tür: Okul, Drama, Komedi, Romantizm
Cilt Sayısı: 4+
Yayım Tarihi: -/12/2006
Yayınevi/Dergi: Margaret, Shueisha
Türkiye'de: Yayımlanmadı

Yazar/Çizer: Miyoshi TOMORI

Tanıtım:

Ülkenin en prestijli okullarından biri olan St. Katria Kız Lisesinden sıradan bir okul olan Touzuka Lisesi'ne transfer olan Maria Kawai, güzelliği, davranışları ve özellikle sivri dili ile dikkat çekmektedir. Daha sınıfa girer girmez, eski okulundan bir öğretmeni dövdüğü için atıldığını söyler. Bu tek başına sınıfı şok etmeye yeterken, sınıfın en popüler ismi Yuuseke'nin kendisine ılımlı yaklaşımını, Yuusuke'nin gerçek niyetini suratına çarpması ile sınıftaki kızların hedefi haline gelir. İnsanların gerçek niyetlerini direk görmesi ve bunu karşısındakilere söylemesinden dolayı Maria, tüm sınıf tarafından dışlanır. Yuusuke, herşeye rağmen Maria'yı dışlamak istemezken, Yuusuke'nin yakın arkadaşı Shin Meguro, Maria'yı tamamen görmezden gelir.

Buyrun size bir romantik manga daha Wink Konusu baya ilgimi cekti guzel birseye benziyor.
Spoiler:
kaynak. animegen.tr
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Akuma to Love Song Empty
MesajKonu: Geri: Akuma to Love Song   Akuma to Love Song Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 21:24

Garip bir hikayesi var ama cizimleri guzelmis. Tanitim icin tesekkurler Wink Akuma to Love Song 597419
albertine

albertine

Akuma to Love Song Empty
MesajKonu: Geri: Akuma to Love Song   Akuma to Love Song Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 21:28

tanıtım için teşekkürler konusu güzelmiş.
efsane

efsane

Akuma to Love Song Empty
MesajKonu: Geri: Akuma to Love Song   Akuma to Love Song Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 14:53

okuyorum yalniz cok yavas ilerliyor simdilik guzel bakalim sonu nasil olacak maria süper ya lol!

Akuma to Love Song
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Koishite Akuma
» Love Monster
» Kare first love
» Why Why Love