japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

absolute boyfriend

+2
Orihara Maya
osaki nana
6 posters
YazarMesaj
osaki nana

osaki nana

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 12 Kas. 2008, 22:00

absolute boyfriend Absoluteboyfriendvolumemk5
absolute boyfriend W250

Riiko Izawa nin hicbir zaman bir erkek arkadasi olmamistir ve asik oldugu herkes tarafindan reddedilmektedir. kaybolmus bi cep telefonunu garip giyimli bir tezgahtara iade ederken bir sekilde erkek arkadas istedigini belirtir. adamda riikoya tesekkur mahiyetinde onu sirketinin internet sitesine davet eder.riiko siteye girdiginde buranin aslinda kendi sevgilini yarattigin bir site oldugunu gorur. bunu bir oyun gibi dusunup,kafasina gore bir tane ayarlar ve yanlislikla siparis verir. obur gun sevgilisi gelir Smile . kullanma klavuzuna bakip onu operek uyandirir ve ona `night` ismini verir. uc gun sonra night`in aslinda ucretsiz bir deneme oldugunu ogrenir. Night`in gitmemesi icin 100,000,000 yen odemesi gerekmektedir. ya da... okuyup beraber gorelim Very Happy
absolute boyfriend Yuu Watase~nin cizdigi 33 bolumluk bir seriymis. benim de ilgimi cekti, turkce kaynak bulamadigim ivin wikipedia~dan cevirip koydum.
(Kemal Sunal~in bir filmi vardi hani Japonya`dan arkadasi Fatma Girik`in makinasini yapi buna gonderiyodu' ona benzemiyo mu konusu biraz lol! )

Spoiler:

Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 12 Kas. 2008, 22:07

Ben bunu okudum, cok seker birsey XD Ve evet, okurken hep Kemal Sunal'in filmi aklima gelmisti Very Happy Bir de, ne kadar yakisikli olursa olsun, bir robotla ask yasama fikri bana cok garip gelmisti :S
Nodame^^

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 12 Kas. 2008, 22:17

sonu nasil bitti manganin. netteki soylentilere bakarsam pek tatmin edici bitmemis. hikayesi gerci komik ve romantik birseye benziyor
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 12 Kas. 2008, 22:37

Hikaye komik, ozellikle de o garip kiyafetli adam cok matrak XD Ama bence de sonu dandikti. Gerci hikayeye gore fena sayilmazdi Very Happy
Nodame^^

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 14:51

bunun live action dramasida var hala devam ediyor biliyorum. zettai kareshi ismindi belki dramada hikaye daha duzgun bir sekilde sonuclandirilir Laughing
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 20:25

Very Happy Evet drama'sinin cikacagini gorunce bayagi bir sevinmistim. Henuz izlemeye firsatim olmadi... Ama manga'si oldukca guzeldi Smile
osaki nana

osaki nana

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 21:27

mangayı tek gecede bitirdim gene manyak mıyım neyim.güzeldi evet ama ben de nedense koukou debut etkisi yaratmadı. ama satıcı olan adama çok güldüm akailili haklıymışsın.
sonu da tahmin edilebilirdi. ama şimdi düşündüm de gene de bi gecede okuduysam demek ki güzelmiş
Senem

Senem

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 09 Eyl. 2009, 17:55

Mangasını nerde okudunuzz?
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeÇarş. 09 Eyl. 2009, 18:11

Ben ingilizce çevirisini okuduydum. Onemanga'da galiba :scratch:
Senem

Senem

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimePerş. 10 Eyl. 2009, 22:09

Türkçesi yok mu Sad Sad
Senem

Senem

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimePerş. 10 Eyl. 2009, 22:40

İngilizcesini bende buldum da bazı kelimeleri anlayamıyorum absolute boyfriend 57288
Lenore

Lenore

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 12:41

Şu anda Türkçe çevirisi yapılmıyor Senem. İlk bölüm çevrilmiş aslında ama link ölmüş.. mangafox, onemanga buralardan okuyabilirsin, yanına bi de sözlük aç, miss..
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010, 01:06

Yeni okuyorum mangayi, daha ikinci ciltteyim ve oldukça keyifli. Dramasini da izlerim büyük ihtimalle. Sonu çogunuzu tatmin etmemis, fazla bir sey beklemeyeyim o zaman.
http://candynindunyasi.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

absolute boyfriend Empty
MesajKonu: Geri: absolute boyfriend   absolute boyfriend Icon_minitimeC.tesi 03 Nis. 2010, 22:15

Bugün bitirdim nihayet. Gerçekten de sonu daha iyi olabilirdi.

Spoiler:
http://candynindunyasi.com

absolute boyfriend
1 sayfadaki 1 sayfası