japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul buluşması

+21
kyramia
ladonna
shujinkou
dealen
Battousai
Hitokiri Battousai
Nodame^^
Admin
jin(pan)
PiNaTSu
Illdan
Orihara Maya
ninjin
moi-kun
El Mariko
osaki nana
halitosan
albertine
kazemaru
diaboliksword
Desirem
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
osaki nana

osaki nana

İstanbul buluşması - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 00:02

daha once boyle bi forum bulusmasi oldu mu?
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 00:17

çok konusuldu ama ayarlandı mı bılmıyorum.cogu yalan oldu dıyebılırım
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 09:19

albertinenin dedigi gibi bu iş olamssa çok fena dalga geeçcek arkadaşalr tanıyorum ( oyamasensei gibi ) onun için desire bu iş ya olmalı ya olmalı bu iş olmassa sne sorumlusun '''''şimdiden olmassa okları kime dogrultulacak onu belirlemek lazım '''''' =)
kızma sakın desire 0
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 10:19

Eceline ususayan varsa olmasın desin lütfen onun için özel bir buluşma düzenleyecem bogaz köprüsünde Very Happy biraz daha bekledikten sonra mekan konusunu tartışacaz herkes fikirlerini paylaşırsa daha iyi olur.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 11:05

sakin sakin sana güveniyorum desire Smile
ama insallah olmaz o kelimeyi söyleyemiyorum bile 'senin serrinden allaha sıgınırım =) 'bu iş gerçekleşmesse sen bu forumda sana satasacak çoooooooooook kişi var inşallah onların diline düşmessin =) haydi görelim bakalım bu iş iyice kızıştı . walla aragones gibi olursun =)
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 11:16

Sen ilk önce bir dogum günü kutlama konusuna el uzatır mısın yaa Very Happy
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 14:39

öbür hafta buluşalım mı haftasonu? artık tarihi kararlaştıralım bence yavaştan.
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 14:58

yaaa aslında herkese özel mesaj attsak en azından profilinde istanbul yazanlara .adminden böyle bir şey istesek ,yapabilir mi acaba .ne diyorsun desire aslında 7 kişi fena degil .başkaları ayarlayamadı bile yani ne diyeyim artık =)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 15:11

arkadaslar olayı dramatikleştirmeye gerek yok bulusucaz dediysek bulusucaz bu kadar sorun etmeyin.elbet bıgun bulusucaz xD
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 21:27

en güzeli bunka'ya gidelim.... japon kültür merkezi XD
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 21:32

süper. nirde ki kendisi?
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 21:42

Tamam kaynatmayın olayı tarih için de önerileri bekliyorum hala ve mekan için de herkez önerisini yazsın tartışalım
El Mariko

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 22:22

moi-kun demiş ki:
ama insallah olmaz o kelimeyi söyleyemiyorum bile 'senin serrinden allaha sıgınırım =) 'bu iş gerçekleşmesse sen bu forumda sana satasacak çoooooooooook kişi var inşallah onların diline düşmessin =) haydi görelim bakalım bu iş iyice kızıştı . walla aragones gibi olursun =)

Moi-kun hakli İstanbul buluşması - Sayfa 2 654939 Desire ona göre iyi organize et isleri Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 22:27

OyamaMasutatsu demiş ki:
moi-kun demiş ki:

Moi-kun hakli İstanbul buluşması - Sayfa 2 654939 Desire ona göre iyi organize et isleri Very Happy

Bana kim sataşacak onu anlamadım hee yani öle düşünen birileri var mı hala yaa İstanbul buluşması - Sayfa 2 654939 oyamayı kastediyorsan burdan ona bir osmanlı tokadı atarım sonra bir daha kızlarla oyun oynayamazz o da olmadı ıssız ada bölümüne bir hikaye yazarım dudaklarınız uçuklarr yani sinirimin geçmesi için her şeyi yaparımm romayı da forumu ateşe veririm Very Happy İstanbul buluşması - Sayfa 2 235242 çok masumum dimi İstanbul buluşması - Sayfa 2 709433
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 00:36

evet öylesin.o kadar masumsun ki ben bulusmaktan vazgectim İstanbul buluşması - Sayfa 2 654939
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 08:59

Ahannnn dönek 1 İstanbul buluşması - Sayfa 2 49464
halitosan

halitosan

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 13:44

ortalık baya kızışmış ne oluyor arkadaşlar.ninjini fikri iyi bunka gidelim yakisoba yeriz.Smile))
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 13:58

Resim/video cekmeyenle ozel olarak gorusecegim haberiniz olsun bu arada İstanbul buluşması - Sayfa 2 49464 Bol bol resim istiyoruz XD İstanbul buluşması - Sayfa 2 597419
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 15:02

tamam hadi bakalım su tarihi belirleyelim.gelnlerin listesini alıp oarada yoklama yapmak lazım :var mı gönüllü =)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 17:19

yok canim saka yaptık gidicez rahat olun Very Happy
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 19:51

istiklal caddesinin tepesindeki burger king'in karşısında fransız kültür binası var. o binanın arkası. king',n karşısındaki sokaktan girin tramvaygarajından sola dönün eşşekkadar bir sakura var. ben bulamam diyenlerle b.king'de toplaşılıp gidilebilir. yeteri kadar kişi olursak (6-7) alt katta oturabilirizz XDXD (gidenler görenler anlar demek istediğimi) sushi yer sake içeriz(valla beni tek bırakmayın biriniz için benle) hafta içiçk kasmazsa ben bu çarşamba akşam saatlerini öneriyorum yani 15 Ekim 2008 16-17 gibi oluyor
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 20:22

walla ben içmem ninjin cim şmdidenn kusura bakma kendimi dagıtıyorum sonra .kokusundan başım döner sizi orada rezil ederim bide .en iyi alkol şişedeki alkol benim için . zaten ben 5 den sonra gelirim .tabiki orada olursanız.=)ama orası çok güzel yaa ben gittim .
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 20:29

bana uyar,süper olur hatta(allahım hoca deney koymasın noolur noolur İstanbul buluşması - Sayfa 2 687508 )
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 20:30

ayın 15 de saat 6 da işten çıkıyorum Sad çamlıcadan oraya ne kadar sürede gelebilirim bilmiyorum ama
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: İstanbul buluşması   İstanbul buluşması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 22:22

haftaiçi olursa gerçekten gelemem, üzülürüm . lise gibi program koymuşlar yaa. aslında yarın ve ya pazar günü olsa bile olur
.

İstanbul buluşması
2 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sonraki
 Similar topics
-