japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Live action avatarlari ve gifleri

+2
Orihara Maya
Nodame^^
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nodame^^

Live action avatarlari ve gifleri Empty
MesajKonu: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008, 23:55

Bu bolumu bol bol avatar ve giflerle dolduralim arkadaslar ne dersiniz. Ne guzel kullanmak icin hazir bulunmus olur. suan kendi bilgisayarimdan yazmadigim icin birseyler ekleyemiyecem ama ilk firsatta bulup koyacagim. Sizlerinde hazirda veya bildiginiz avatarlar ve gifler varsa hemen ekleyin Wink
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 21:05

Live action avatarlari ve gifleri Hanakiming9
Live action avatarlari ve gifleri Nakatsunl4
Live action avatarlari ve gifleri Nakatsu1mo6
Live action avatarlari ve gifleri Hirokunar0

bugunluk bukadar yeter iki saat yuklenmiyorlar yahu sinir oldum Razz

Bu arada cok guzel bir haber gordum 12 ekimde Hana kimi special yayimlanacakmis Sars grubu tarafindanda cevrimi yapilmasi planlaniyor cheers
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 21:11

Hiiiiiiiiiiiiii XD XD sagol Nodameeeeeee XD XD!!!!!!!!!
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 05:36

üçüncüsü güzelmiş Razz saol nodame Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 14:36

sizlerdende beklerim hadiyin usenmeyin Razz
Bu arada Hana kimi Special sadece bir bolumluk imis Crying or Very sad biraz arastirmadan sonra gordugum kadari 12 ekimdeki yayinlacak bolum Tayvan verziyonu olabilirmis. Japon verziyonun yayim tarihi daha belli degil diye yaziyordu Sars grubunun sitesinde ama onlarin guncellemeside te agustos ayinda yapilmis. artik o tarihi beklicezde gorecez haber dogrumu degilmi.

Live action avatarlari ve gifleri Yamagu10
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 17:22

Live action avatarlari ve gifleri 582186xfmq0l7s9zLive action avatarlari ve gifleri 582188r265p6ewpq
Live action avatarlari ve gifleri 1270711om4q6syzuu
Live action avatarlari ve gifleri 1038038hb7a8xulzfLive action avatarlari ve gifleri 786576etgiltotpm
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 17:58

Ayyy Nodame bittim ben Live action avatarlari ve gifleri Th_oni12
Bu bolumu sirf benim icin actin sanki XD XD
Biri beni ayiltsiiiiin lol!
Bende de dolu var ama simdilik useniyorum Razz Sonra eklerim Ikuta'larimi, Matsumoto'larimi XD Razz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 18:16

bildim usendigini sende avatar olarak bir kactane gormustum Razz canin istedigi zaman koyarsin sorun degil. Wink bu bolume zaten birtek sen, ben ve rei bakiyor bildigim kadari. jun-kunun yemek yerken cekimine bayildim cok kawaii cikmis lol!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 18:22

Live action avatarlari ve gifleri Th_oni14 Razz diyorum ya ayiltsin biri beni, ben bittiiiim XD XD
rei

rei

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 12:02

nodame-chan koyduklarına bayıldım hele o yemek yerkenki çok şeker hakkatenn XDD jun'un yemek yemesini seviyorummm xddddd bambinoda doymuştum gerçi ama Razz

neyse ben de avatar koyiyim bi kaç tane o zaman, lazım oldukça kullanırsınız Very Happy Matsujunlar en başta elbet.. Razz

Spoiler:

yeter bu kadar matsujun Razz başka şeyler de koyiyim xd

En son rei tarafından Cuma 03 Ekim 2008, 12:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rei

rei

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 12:32

arashililer.. xd matsumoto jun, sakurai sho, ninomiya kazunari, ohno satoshi ve aiba masakii...

Spoiler:
bu kadar arashi de yeter sanırsam Razz yamapilere mi geçiş yapsam Razz
rei

rei

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 12:52

yamapi & news

Spoiler:

şimdilik yeter bu kadar yoruldum yahu Razz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 14:39

şimdilik yeter bu kadar yoruldum yahu Razz
lol! koleksiyonun bihayli buyukmus rei chann Wink harika resimler paylastigin icin tesekkurler I love you
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 17:57

Dokturmussun rei sagolasin XD Yamapi sevgim kabardi birden Razz
Matsumoto'lar da harikaaaaa!!! Very Happy XD kawaii XD
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 20:41

Kawaiii Live action avatarlari ve gifleri 957859
Live action avatarlari ve gifleri Matsujuntr3

Live action avatarlari ve gifleri Matsujun1ri2Live action avatarlari ve gifleri Matsujun2tk8
rei

rei

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 12:02

kyaaaaaaaaaa junu seviyoruuuuuuuuum xddddd

şu şekerliğe bakın ya, bi de insanlar bu adamı cool ve soğuk olmasıyla tanırlar.. xd
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 13:34

Eh artik ben de birkac tane koyayim bari XD

Live action avatarlari ve gifleri 11917810 Live action avatarlari ve gifleri Guepee10

Live action avatarlari ve gifleri Oguri-10

Live action avatarlari ve gifleri 66253310 Live action avatarlari ve gifleri 66253311 Live action avatarlari ve gifleri Picr5x10

Live action avatarlari ve gifleri Photo_10 Live action avatarlari ve gifleri Pichan10

Tam istediklerimi koyamadim, cok yuklu olduklari icin. Bir cozum bulup eklemeye calisacagim Wink
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 14:30

cok yuklu olanlari bende koyamadim 2 tane hana kimi den nakatsunun tiplemeleri vardi ama ne imageshack nede servimg ile upload yapabildim. Crying or Very sad

Oguri nin gifine bayildim I love you jun-kun ne yapiyo anlayamadim yahu gozune birseymi atiyolar yoksa bir yarismami yapiyor Razz oburkileri pek taniyamadim kimler aceb.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 14:32

En alttaki iki sira hep Yamashita Tomohisa (nam-i diger Yamapi Smile).
Oguri'ninki bence de cok guzel Very Happy
Jun ne yapiyor ben de tam anlamadim Razz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 14:39

yamapi mi o cok degi$ik cikmis. rei yin imzasindaki resminden cok farkli geldi bana yuzu.. yada ben pek tanidimadigim icinde olabilir Laughing
rei

rei

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 20:04

jun gifinde gözüne arı kaçıyor xd love so sweetin klibinden Very Happy

yamapinin hakkten çok değişik yüz şekilleri oluyor Very Happy code bluedaki haliyle nobutadaki halinin hiç alakası yok nerdeyse XD ama hepsinde çok şeker euheueh XD

bikaç gif de ben ekliyim o zaman Very Happy

karşınızdaaa..... yamapi'm XD
Live action avatarlari ve gifleri 0306b2
akira dance! xd

Live action avatarlari ve gifleri Gif25
kurosagiden bi sahne.. xdd şu adamdaki vücut kimde var be.. öhm O_o

Live action avatarlari ve gifleri Gif8 Live action avatarlari ve gifleri Gif13 Live action avatarlari ve gifleri Gif23
Live action avatarlari ve gifleri Yamapinewskiboukt3 Live action avatarlari ve gifleri Yamapiweeeekthumbsupht0
Live action avatarlari ve gifleri Yamapiheyheyheycutelaugpu4

jun'um, aibam, ohnom, ninom, shom xD öhm ayrım yapamıyorum, arashim diyim xD
Live action avatarlari ve gifleri 62609788xe5 Live action avatarlari ve gifleri 29555446de9 Live action avatarlari ve gifleri 43071486jy7 Live action avatarlari ve gifleri 6a00cd9717efc54cd500cd9kx4 Live action avatarlari ve gifleri Shukudaikun01iu5rh4 Live action avatarlari ve gifleri Jun0fclf2 Live action avatarlari ve gifleri Anijuncamera4ysmf3 Live action avatarlari ve gifleri Japanservicehanayoridanwt7 Live action avatarlari ve gifleri Matsujunsadist8gcle6 Live action avatarlari ve gifleri Nino2jr1 Live action avatarlari ve gifleri 6a00d4142e87cb685e00f48zn4 Live action avatarlari ve gifleri Sho2jy0 Live action avatarlari ve gifleri Aiba1ll9

bakanishiiiii xDDDD
Live action avatarlari ve gifleri JINyuukanclub7 Live action avatarlari ve gifleri JINyuukanclub10 Live action avatarlari ve gifleri Jinsc7
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePaz 05 Ekim 2008, 21:08

Superler rei Live action avatarlari ve gifleri 741807
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 15:51

hepsii cok harikalar rei bayildimLive action avatarlari ve gifleri Lovelo10
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeSalı 07 Ekim 2008, 20:41

Buyrun size bir dolu Yamapi!!! XD

Live action avatarlari ve gifleri X1pnprgmi5o52usqsqq1tgjnh9 Live action avatarlari ve gifleri Pi019f29d2eg6nn2 Live action avatarlari ve gifleri Gif3ef8

Live action avatarlari ve gifleri 750499678ls0tw9wx0 Live action avatarlari ve gifleri 507021171og7ne2sq3 Live action avatarlari ve gifleri Kurosagi_-_Yamapi_kakko_ii_intervie Live action avatarlari ve gifleri 3693543741

Live action avatarlari ve gifleri Yamapisosexywo9

Dragonzakura dizisi:

Live action avatarlari ve gifleri Dragonoveris5
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Live action avatarlari ve gifleri   Live action avatarlari ve gifleri Icon_minitimeSalı 07 Ekim 2008, 21:08

Ve iste en degerli hazinem XD XD (kimseyle paylasmak istemiyordum aslinda ama sizden esirgemek olmaz XD ayrica da ustunde hak iddia edemem cunku bu gifleri ben yapmadim Very Happy)
Karsinizda Toma Ikutaaaaaaa Live action avatarlari ve gifleri Love17

Live action avatarlari ve gifleri Nakatsuds1 Live action avatarlari ve gifleri Hehe-1

Live action avatarlari ve gifleri Haha-2 Live action avatarlari ve gifleri 1157092014 Live action avatarlari ve gifleri 1150767026

Live action avatarlari ve gifleri L_38200d5069067d54dc346aab0a9a76e9

Live action avatarlari ve gifleri Hana_Kimi___Random_Gif_2_by_lonelyx

Birkaç Hanakimi resmi daha XD :

Live action avatarlari ve gifleri 127015070926061027 Live action avatarlari ve gifleri Hanakimi052cr4

Live action avatarlari ve gifleri Hh

Live action avatarlari ve gifleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Nodame Live Action
» Dragonball Live Action
» Anime Gifleri
» Jun Matsumoto - La Familia Live Concert