japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

devil may cry

+3
Orihara Maya
albertine
kyramia
7 posters
YazarMesaj
kyramia

kyramia

devil may cry Empty
MesajKonu: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:51

devil may cry 6f5w9bnfa7

devil may cry Devilmaycryanimeoe6

devil may cry

yönetmen : Shin ITAGAKI
senaryo : Toshiki INOUE , Shotaro SUGA , Ichira SAKAKI

Anime iblis avcısı olan Dante nin maceralarını anlatır. Dante şeytan bir baba ve insan bir anneden dünyaya gelmiştir. Dante kendi bürosu Devil May Cry da Morisson un ona getirdiği görevleri yerine getirmektedir . Çok güzel ve gerçeten heycanını her saniye koruyan bir animedir. İzleyen kişi biraz da kan görmekten hoşlanan biriyse gerçekten keyifle izlenebilir...

((Tanıtımı kendim yazmaya çalıştım idare edin biraz ))

animeden bazı sahneler :
Spoiler:

gerçekten izlenmesi gereken mükemmel bir anime ... benim bakış açımı tamamen değiştirdi ... yalnızca 12 bölümden oluşuyo ... özellikle son 2 bölümü bence insanın nefesini tamamen kesmeye yeterli Smile Wink

-
albertine

albertine

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 20:16

Bence de çok güzel bi anime tavsiye ederim.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 21:52

Sayfanin kolay açilmasi icin buyuk resimleri spoiler icine koymaya ozen gosterelim lutfen Wink devil may cry 597419
Nodame^^

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 22:23

6ci bolume kadar izledim beni pek sarmadi acikcasi. dogru duzgun bir hikayesi yoktu. daha sonraki bolumlerde hikaye olusmustur belki izlemedigim icin pek birsey diyemicem. devil may cry 597419
kyramia

kyramia

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 22:30

zaten son 2 bölümde herşey şekileniyo ... geri kalan 10 bölümde küçük ipuçları var senin yakalaman gerekiyo ... herşey mükemmel bir şekilde bağlanmış Wink
Nodame^^

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 22:38

6 ile 10 bolum arasini atlayip son 2 bolumu izlesem cok sey kacirmis olurmuyum Suspect
kyramia

kyramia

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 22:57

yani
olayları tam olarak anlayamazsın bence ... her bölümde son 2 bölümle alakalı bişi öğreniyorsun çünkü ...
diaboliksword

diaboliksword

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 23:09

ben hepsini izledim ama pekde beğenmedim oyunu kesinlikle coook daha güzel
http://www.diabolikss.com
dealen

dealen

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008, 11:11

devil may cry isminden nasıl para kazanabiliriz niyetiyle başlanmış vasat bir seridir. DMC oyunlarını bende severim ama tarafsız bakın sadece para kazanmış olmak için yapılmış bir anime. Dante'nin alıştığımız havası kişiliği yok ucuz ucuz espriler, yüzeyselliğe bile ulaşamamış bir senaryo. Bence DMC için kara bir leke bu anime
http://dealenki.blogspot.com
osaki nana

osaki nana

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 20:46

ben de oldukca begendim bu animeyi. hayatimin animesi olamasa da izlenmeye deger. zaten cok da uzun degil. dante karakterinin silah ve kilici birarada kullanmasini izlemek guzeldi. e tabi son iki bolumu harikaydi. keske ilk on bolumde de o tadi yakalayabilselermis.
diaboliksword

diaboliksword

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 13:18

dmc 4 oynayın arkadaşlar ve aradaki videoları izleyin onlar süper Very Happy
http://www.diabolikss.com
dealen

dealen

devil may cry Empty
MesajKonu: Geri: devil may cry   devil may cry Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 13:23

dmc 3 teki dante nin cerberusla karşılaştığı sahneden daha ötesi yok ama Very Happy
http://dealenki.blogspot.com

devil may cry
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Devil may cry anime OST
» The Devil Does Exist
» Dizi: Devil Beside You
» The Devil/Mwang