japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........

+28
Uzumaki Naruto
ese
Lee
KiyoKa ChaN
Hikaru
Akira
Lenore
erkinacar5
ladonna
Kumiko-Chan
Shizuka
shirayuri
Megumi
La.Paradoxe
shujinkou
Judai Yuki
Hitokiri Battousai
osaki nana
halitosan
albertine
Desirem
El Mariko
kyramia
ninjin
Battousai
Orihara Maya
diaboliksword
SnoK
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 06:11

oyama ile adaya düşsek kumları birbirimize atarak aduket diye bağrırdık.(kamehameha demiyorum artık:D)
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 13:25

Albertine'le issiz bir adaya dussem, bana surekli 'dragonball' anlatirdi. Ben de sinirlenirdim. Ayrica surekli yemek yerdi karsimda, ben de dayanamayip yemeye baslardim... Sonucta da ben sismanlardim, o gene tig gibi kalirdi üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 942747
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 13:38

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939 akailili ile adaya düşsek güldürmekten karnını ağrıtırdım Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 14:12

albertine ile issiz bir adaya düssek kumdan sexy bir kiz yapardik adini Bulma yapardik Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 14:24

Oyama ile issiz bir adaya dussek ona her istedigimi yaptirirdim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 160985 (bu icon'un kralicelisi lazim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 942747). 'Oyama, aciktim!!', 'Oyama, beni oraya tasi!' üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939 Boylece dragonball'dan bahsedecek zaman birakmazdim ona Razz
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 14:37

akailili ile ayni adaya düssek ve bana istedigini yaptirmaya calissa yalniz birakip biyerlerde saklanirdim korkmasi icin biraz Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:31

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 240426 Korktum Oyama nerdesiiiiiin?!? üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939
Korkmam bir kere ben üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 945242
Oyama beni oyle birakip giderse ooh keyfime bakarim, nasil olsa yemek pisirmeyi beceremeyen o üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 172472
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:42

firtina olursa görürsün üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 942747 Oyama nerdesiiin Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:48

Crying or Very sad Oyama cok kotusun!!! Korkularimdan faydalanmandan nefret ediyorum üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 942747
Oyama ile issiz adaya dussem 'niye beeeen?!?' diye aglardim iste üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 656326
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:52

Oyama ile bir adaya düşsem lili nin öcünü alırım yani azını bağlayıp bir ağacın tepesine asarım ondan sonra görürsün fırtınayı Very Happy
Diyecektim kiii lili benden once davranmış lili ile bir adaya düşsem kızca sohbet ederdik oyamayı çekiştirirdik o bana oyama ne kadar sapik derdi ben de ona ewt öle yaa derdim Razz
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:56

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939 Desire nerden bildin ya Very Happy
Desire ile ayni adaya dussek dedigi gibi Oyama'yi cekistirirdik. Sonra Desire bana anime resimleri cizerdi, beraber sarki fln da soylerdik üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 922276
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 17:10

desire ile adaya düşsek kuma anime wallpaperleri yapıp siteye koyma hayalleri kurardık.
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 17:47

albertine ile issiz adaya dussek kactir issiz adaya beraber dusuyoz, cenabet miyiz acaba diye kafa kafaya verir dusunurduk Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 19:01

puhahahaha üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939

kuchikirukia ile ıssız adaya düşsek ona abdest almayı öğretirdim , sonra da o düşüşün aslında o adanın cenabet olmasından mı kaynaklanıyor diye düşünürdük.herkesi içine çekiyor:D
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 14:36

albertine ile issiz bir adaya düssek bol bol marihuana yetistirirdik sonra icip kafayi bulurduk her gün Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 17:48

keşke düşsek üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 654939

oyama ile adaya düşsek kumdan gokunun heykelini yapardık.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 19:58

Albertine'le ayni adaya dussem ilk is kulaklarini cekerdim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 942747 (Oyama'ya uymaaaa!!!)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 20:26

akailili ile adaya düşsek ben de onun kulaklarını çekerdim.
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 22:22

albertineyle issiz adaya düssek her türlü ot yetistirip deney yapardik hangisi saglikli hangisi sagliksiz Very Happy yaninda da bob marley müzikleri dinlerdik böyle gecerdi hayat
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 05:27

oyamayla issiz bir adaya düşsek adanın etrafını çitlerle kaplardık kimse giremesin diye Very Happy
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 17:32

albertine'le ıssız adaya düşsek.... albertine intihar eder >.<
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 17:51

vallaha bana uyar ninjinle ama pek rahat durmayız alkol yapr bol bol iceriz sonrasıda hayırlısı yani
http://www.diabolikss.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 18:08

dia ile ıssız bir adaya düşsek naruto da naruto Very Happy
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 18:10

hehehe haklısın vallaha albertine jutsu çalışırız heralde
http://www.diabolikss.com
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 19:38

dia albertine ve ben adaya düşersek o ada island of sin olur... paso içip denzkızlarını taciz ederz

sonra dia vealbertine'in chibi denizkızı yavruları olur ninjinteyze onları yetiştirir nnjin tayzeye denizci getirirler :SmileSmileSmile nhahaaaha

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........
3 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-