japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........

+28
Uzumaki Naruto
ese
Lee
KiyoKa ChaN
Hikaru
Akira
Lenore
erkinacar5
ladonna
Kumiko-Chan
Shizuka
shirayuri
Megumi
La.Paradoxe
shujinkou
Judai Yuki
Hitokiri Battousai
osaki nana
halitosan
albertine
Desirem
El Mariko
kyramia
ninjin
Battousai
Orihara Maya
diaboliksword
SnoK
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
YazarMesaj
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:28

ahaah Very Happy Yalnız bu kadar hoş kişi olursa benim kalbim kaldırmaz alışık değilim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939 Bi de yuu'yu kaçırıcak birini bulursam üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 957859
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:39

ıssız adadan kaçamayacağımızı anlayıp yerleşik hayatın tadını çıkarmaya çalışır. kampanyayla çadıra filan gireriz taksitle...
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:41

yılmak olmaz Very Happy kaçmanın bi yolunu bulmaya teşvik ederdim Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:44

"Tetsuuuuuuu!!!" diye bagiririz, belki gelir de bizi kurtarir diye üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:50

sensei tetsu hayranı olarak baktım bana rakip çıkmaya başladı (kıskandım Razz) ona https://img.photobucket.com/albums/v622/Samara_smy/underworldgigofinal61.jpg resmini gösterirdim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:52

"Yapmaaaaa bu resmi göstermeeeeeeeeee!!!" diyerekten adadan hizla kaçardim üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 245944 (pa-pa-pa-pa-parmaklaaaar n'olamaaaz üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 67431 )
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:53

Veee zafeeeer! Tetsu gene bana ait nihahaha Twisted Evil
aaa sensei nerdesin? confused Annecim tek kaldım adada korkuyorummmm Crying or Very sad
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:55

akailili demiş ki:
(merry o kadar bahsettigi halde, Tetsu'nun bu kadar yakisikli oldugunu farketmemistim Shizuka avatarin + imzan sayesinde farkettim bunu, çok süper resimler seçmissin Very Happy )

ben yine mi tanitamadim Merry yaaaa üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 57288
shizuka bundan sonra sen tanitiyorsun Merry yi, ben bu isi birakiyorum üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
bende bir hata var herhalde ben analtinca kimse anlamiyor üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939

seninle ayni adaya düssek, sabahtan aksama Tetsu degil, gara dan konusurduk Twisted Evil
gara ve ayaklarindan üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
tetsu sen forumu karstirdi, herkes teker teker asik oluyor üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939 GOD HELP MEEEEEEe
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:57

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 455336 Gara'dan ve diger Merry üyelerinden bahsederdik. Ayrica Tatsurou'dan ve MUCC'dan da üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 957859
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:59

Ben tüm üyeleri koycam imza avatarıma merak etme üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Tetsu benim! ondan bahsedemezsiniz =P
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:04

sürekli tetsudan bahsedip dururdu... bende kulaklarımı tıkıcak bişiler arardım adada pamukta yetişmiyo ki off yaa off üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:06

Nihahah kaçışın yok dinlicen mecbur Twisted Evil ona kazuki ve tetsu muhabbeti ile işkence yapardım Twisted Evil YAŞASIN KÖTÜLÜK! Twisted Evil
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:10

adayı bi gürültü kirliliği kaplardı. o kazuki ve tetsudan bahsederken bende ona one piece ve kenshini anlatırdım o sesini yükseltir bende yükseltirdim sonunda ıssız ada bizden kurtulmak için dev dalgalarla anlaşıp bizi üstünden atardı üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:12

one piece ve kenshin çok merak ediyorum dinleyebilirdim Very Happy Ama en iyi biz animeden konuşalım izlediğimiz Very Happy Elfen Lied, Death Note, Hellsing felan =P
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:16

owww ben alucard olurdum oda polis kız seras victoria olurdu hayal gücümüze dayanarak wampir avına çıkardık... arada sapıtıp birbirimizin kanını içerdik Twisted Evil (uww bu korkutucu oldu bu bölümü çıkarsak mı senaryodan king: )
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 23:25

Ben uyuz oluyorum o kıza üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 430865 Integra banzai! Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 02:18

şeytan meyvesi arardık Cool
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 12:43

bulduğumuz şeytan meyvesini paylaşamazdık... sonunda yarım yarım yiyip yarım ama birbirini tamamlayıcı güçlerimiz olurdu...pirat
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 11 Tem. 2009, 14:58

batuyla issiz adaya düssem, o bana sürekli "alingan olma bu kadar" diyip durudu...
bunu sürekli duymaktansa yüzerek kacmayi denerim daha iyi Razz

NOT: ben alingan degilim cünkü üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 574311
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 11 Tem. 2009, 19:47

merry ile ıssız adaya düşsek onu benim gibi deli dolu hafif manyak çatlak birazda benim gibi yusyuvarlak bişi yapmak için uğraşırdım Very Happy merry şarkılarını ben ezbere bilmediğim için o söyler bende kamp ateşi etrafında gara playback'i yapardım oda yapamıyosun diye bana her seferinde bak öyle değil böyle diye gösterirdi üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimeC.tesi 11 Tem. 2009, 21:39

Light - Raito kavgası yapardık =P
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 20:49

Shizuka ile ıssız adaya düşsek geyik muhabbetinin kitabını yazardık heheyyyt
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 22:31

Ben Japonca sorularımla bunaltırdım sonunda ıssız adanın gizemli tapınağının duvarının ilkel bi death note olduğunu anlayan sensei ismimi kazıyarak öldürürdü beni Very Happy
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 23:03

Bol bol anime tartışırdık sanırım =P
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 13 Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 20:07

Ben ona üniversitenin kampüsünü sorardım o anlatırdı Razz sonra o konu bitince anime tartışırdık... sonra "Anime compatibility" düşük olduğundan o konu da biterdi, o zaman da J-Rock kültürü aşılardı bana Very Happy (hiçbişi bilmiom ya :S) en son o konuda bitince ıssız adada olduumuzu farkeder paniklerdik Razz

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........
13 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
 Similar topics
-