japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Parapsikoloji

3 posters
YazarMesaj
DeliManyak

DeliManyak

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008, 23:37

İşte size yaradılıştan bu yana var olmuş en göreceli, en korkunç, en heyecanlı topic.
Nereden başlasam bilemiyorum (gecenin bu saati tırstım biraz sabah yazarım) ama bu konuda bilgi sahibiyim diyebiliyorum. Telekinezi, astral alem gibi en ilginç konularda yardım etmek istiyorum. (sorumluluk sizin) delirme riskiniz var, ölüm riski olduğunu pek sanmıyorum ama psikolojinizi bozabilir.
diaboliksword

diaboliksword

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008, 23:46

Japonya ve Japon kültürüyle ilgili başlıklar açalım parapiskoloji genel bi konu eger bu başlıkda japonyada gecen parapiskolojik olaylar anlatılcaksa devam edilsin...

Eger anlatıcak bişeyiniz varsa ltf yazın ( tabi japonya veya uzak dogu icerikli olsun)
http://www.diabolikss.com
DeliManyak

DeliManyak

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 12:48

ben, nasıl astral seyahate çıkılır, nasıl lucid dreaming yaşanır gibi şeyler anlatmayı düşünmüştüm.
diaboliksword

diaboliksword

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 20:48

astral seyahat veya lucid dreaming anlatılarak kolay olan şeyler değildir ve dedigim gibi ltf japonya ile veya orada yaşanmış bir olaysa gönül rahatlığıyla bizimle paylaş hem merak da ediyoruz ama genel olarak forumu fazla başka yönlere çekmek istemiyoruz eger bildigin bi hikaye varsa mutlaka paylaş ama
http://www.diabolikss.com
Battousai

Battousai

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 21:08

dia abime sonuna kadar katılıyorum burası japon forum adındanda anlaşılıyordur herhalde Wink
DeliManyak

DeliManyak

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 02:27

Onun için konu dışına açtım.saygılar...
Battousai

Battousai

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 05:14

her ne kadar konu dışıda olsa açılan konulara bakarsan geneli japonları ve kültürleri ile ilgili konu başlıkları olduğunu görürsün Wink
DeliManyak

DeliManyak

Parapsikoloji Empty
MesajKonu: Geri: Parapsikoloji   Parapsikoloji Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 22:44

Haklisin

Parapsikoloji
1 sayfadaki 1 sayfası