japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı

+26
Kat-tun
OosakiNana666
ShiNa-ChaN
melancholyoftherain
efsane_rock
Chiyo
japonqoliq
edanurkiz
Megumi
harajuku_mai
Kazuya99
Aslihan
Michiru-chan
Shizuka
musashimaru
efsane
shirayuri
diaboliksword
Orihara Maya
Hotarubi
umi
Desire
kazemaru
mutafoglu
Shuunen
ChunLiFan
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Kat-tun

Kat-tun

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 13:32

''bunlarda daha çok visual kei kokusu alıyorum. the gazette, girugamesh, ancafe gibi grupların üyelerinin cosplaylerini gördüm.en çok da 2. sini sevdim. soldaki "totemo kawai"''
Katılıorum bence de bunlar visual kei olmuşlar biraz ben beğendim zaten visual keilere ölüorm ama tabi türkiyede bu şekilde gezilmez xD
Deren-chan

Deren-chan

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 13:35

1-2 ve 5 dışındakiler gotik gibi gelmedi bana.Daha çok kostüm giymişler cosplay falan yapıyor gibi..
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 27 Kas. 2010, 10:53

Sanırım Japonya'da ünlüleri büyük bir özenti olarak görme var.

5. ve 6. resimdeki özentileri hiç beğenmedim Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 942747

Paylaşım için teşekkürler Smile
-Mika-

-Mika-

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 02 Mart 2011, 18:56

Japonya'ya gidip gitmeme arasında kaldım. Gitmezsem, gözüm açık gider. Gidersem, bunlar beni yer ~ Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 654939
Erkeklerde çok hoş da kızlara pek yakıştırmıyorum bu tarzı. Japon kızı denildiğinde gözümde masum bir kız canlanıyor ama bunlar hayallerimin içine ediyor. Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 654939

Konu için teşekkürler..
Hanshin

Hanshin

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 22 Haz. 2013, 08:24

Ben Hosuto oldugum donemde ve model oldugum donemde bu tip giyiniyorduk. Bu siteden gorebilirsiniz

jiggys-shop.jp/

Simdi ise sadece Shouzoku pants ve ninjatabi ve tshirt giyiniyorum. Isimiz geregide full shouzoku giyinebiliyoruz.

Ama birseyi belirtmem lazim eger punk olarak nitelediginiz durumda erkekler makyajli ise o Memeshi Fashion dir. Punk yada Goth degildir.

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gotik - Lolita modasi
» Daft Punk - Interstella 5555
» Japon Dansci