japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Desirem

Desirem

ıssız ada - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 06:34

Kalakalmıştık ölece gelenler kim mi ninjin ve dia Very Happy (ninjin seni kötü ve sexy kadın yaptım ) ninjin mini bir etek giymişti on numaraydı resmen makyaj ayakkabılar gözlükler rujunun rengi de süperdi dia da karizmatik bir tipti ama yanındaki adamlar iğrenç Razz ellerinde kocaman silahlar bize doğru çevrilmişti neseee bizi alıp gemiye götürdüler konuşmamışlardı bile (aslında tatil de yapamamıştım oraya o şekilde gitmeye bile razıyımm Sad ) bizi bir odaya kapattılar odadan en son ninjin ve dia ayrıldı ayrılırken de hafif hafif sırıttılar bakıp Razz batoousai yine ne yiyecez diye düşünmeye başlamıştı ben ve oyama nasıl kurtulacağımızı düşünüyorduk ya çok mu haksızlık oluyo battousai e biraz değiştireyim barin, o da ne zaman kurtulacağımızı ve ne zaman yemek yiyeceğimizi düşünüyordu.
Sabah olmuştu kendi aralarında konuşuyorlardı sürekli ,tabi anlayamıyorduk çünkü farklı bir dil de konuşuyorlardı (italyanca) nese tartışmaları bittiğinde adamlardan birini bizi alması için gönderdiler ninjin yine çok şık ve çekiciydi dia da öle ben içimden birbirlerine çok yakışıyorlar diye geçirirken bir anda adamlar ayaklandı bizi bota indirdiler ninjin türkce konuşmaya başladı bize bütün bildiklerinizi anlatacaksınız dedi ben şaşırdım ne bilmesi yaa neyi biliyomuşum dedim içimden :S .
Karaya çıktığımızda yürümeye başlamıştık yürü yürü bitmiyor ama Sad sadece 5 dakikalık bir dinlenme molası veriyorlardı oyama battousai ve ben birbirimizden ayrı yürütülüyorduk aramızda konuşmak mümkün bile değildi.

Devamı yakında.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 08:30

yapmam mı ninjinciğim yaa sen dur ben sana çok güzel bi kıyak yapıcam

bu arada desireciğim seninde hikaye güzel ama beni çok yanlış tanıtıyorsun ben bu kiloları yemek yemediğim için aldım tamam mı vücut kendi savunma mekanizmasını çalıştırıp yediğim şeyleri son kuruşuna kadar kullanıyo Very Happy neyse canım altı üstü bi hikaye Very Happy

ama alınmadım bil yani espri olsun diye sölüyorum
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 09:22

XD XD XD süper hikayeler ama sürekli aksiyon var bu ne ya yani biri bi cay koysun oturalım ada dane var tartışalım falan olaylar XD

bu arada desire kötü adam olmayı cok sevdim ya Very Happy birilerine işkence yapayım ltf Very Happy!!!
http://www.diabolikss.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:22

hahahah Ninjin hikayen cok güzel ya Very Happy Desire seninkide cok güzel su hikayeyi bölümlere ayirma ya Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:32

tmm dır dia oyamaya işkence yapacaksın yakında nihahahaha Razz
en sona ekledin yani güzel olduğunu hıhhh ıssız ada - Sayfa 4 203193
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:35

Bana iskence yapacak demek Very Happy abowww
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:45

bende varım unutma ayrıca bide şişman ve oburum Very Happy
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 22:34

ozaman battousai ilk ölcek Smile
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 20:25

şişman gözlüklü ve obur
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 17:28

gözlüğüm yok bee oyama kunun hikayesinde kurtarıcı tim olarak gelmiştim ağzımda sigara gözümde gözlüğüm ile
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 20:51

yalnız şişman ve obur kısmına ayrıca ilk ölecek olmaya itiraz yok gözlüke var öyle mi???
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 21:47

yaa şişman olmaya en başından berridir itirazım var obur olmayı severim Very Happy ölmeye gelince allah taksitlerimi affetsin napiim ipler onun elinde Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 22:03

ıssız ada - Sayfa 4 654939 ıssız ada - Sayfa 4 654939
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 14:52

eee bu oyunumuz biraz unutuldu gibi canlandırmak lazım Very Happy

oyama ve desire aynı adaya düşerler ikisi birbirine küs oldukları için adayı ikiye bölerler ama geceleri adadan gelen seslerden korkan desire yavaş yavaş oyamanın tarafına yaklaşır Very Happy oyama ise kendini naza çeker ama onun da aslında içinde bişile ürperiyordur ama erkeklik ve özellikle fighterlık gururuna yediremez Very Happy neyse oda ne karşıda yüze yüze gelen bir insancık biraz daha yaklaştığında yüzü daha seçilir olur oda kim adminsan forumu bıraktınızda nereye gittiniz diye hesap sormak için peşlerinden yüze yüze adaya kadar gelmiş Very Happy neyse en son adminsan geri dönemeyeceğini anlayınca oda adaya yerleşmeye karar verir ama kimin tarafında olacaktır tabi ki oyama unutmuyşum desire adminlede küs ıssız ada - Sayfa 4 654939 neyse admin ve oyama antremanlar yaparak japonca şarkılar söyleyerek vakitlerini güzelce geçirirken desire sıkıntıdan patlamaktadır ama bunu onlara çaktırmamaya çalışır Very Happy ah desire ah şu yalan dünyada küslük niye Very Happy neyse hikayeye dönelim günler gelir geçer tarkan büyüyüp kocaman adam olmuştur ''pardon yaa yanlış hikaye Very Happy desire artık bu küslüklerin artık bitmesi gerektiğine karar verir ve yavaş yavaş onlara doğru yaklaşır karnı acıkmış üşümüş tek başına adada vakitlerin geçmiceni anlamıştır... amansız bir yağmur başlar sular seller gibi akar oyama ve admin yaptıkları sığınakta rahattırlar ama desire sırılsıklam olmuştur eee kız başına ne bir sığınak yapabilmiş nede doğru düzgün avlanıp beslenebilmiştir Very Happy neyse yağan ğamurlar adanın gittikçe sular altında kalmasına sebeb olur artık sığınaklarıda sular altında kalmıştır adanın en yüksek kesinlerine doğru tımanmaya başlarlar bi ara desirenin ayağı kayar ve tam aşşağı yuvarlanacakken oyama elinden tutar kısa bir süre bakışırlar aralarında bi elektriklenme olmuştur Very Happy''romantizimi çok severim'' adanın en yüksek tepesine çıkarlar sular gittikçe yükselmektedir adminsan akıllıca bi kurtuluş yöntemi bulmaya çalışırken oyama ve desire birbirine anlamsız bakışlar atmaktadır ıssız ada - Sayfa 4 851721'havada aşk kokusu var'' sular gittikçe yükselmektedir...artık ada diye bişey kalmamıştır yüzmeye başlarlar desire yüzme bilmediği için oyamadan yardım ister oyama sert erkeğim benim hemen yardım eder desire oyamanın arkasına geçer ve boynuna sarılır oyama hayatta kalabilmek için çırpınmaktadır admin zaten taa nerden nereye yüzerek gelmiş adam çok rahat bi şekilde su üstünde kalabilmektedir Very Happy neyse aradan saatler geçtikten sonra vücetlar soğumaya başlar üşürler yorulurlar açlıkta bi yandan bastırır birbirlerinden ayrılamamaları gerektiğini söylerler birbirlerine destek çıkmaya çalışırlar oyamanın ayağına artık kramplar girmeye başlamıştır desire onu gittikçe aşağı çekmektedir... allahım neler oluyo arkadaşlarım göz göre göre boğuluyo ve ben yazar olarak bişiler yapmalıyım Smile admin oyamaya yardım etmeye çalışır ama desire admine hala küs olduğu için onu geri çevirir oyama artık su yutmaya başlamıştır yazık arkadaşıma Sad admin desireden özür diler'' sadece oyamaya yardım edebilmek için ah vefakar adminim Very Happy) desire adminin sırtına biner oyama çok yorulmuştur gözlerinin feri sönmüştür dudakları morarmıştır desire oyamanın dudaklarını ısıtmaya çalışır sadece masumca bi öpücük tamamen ısıtmaya yönelik Very Happy oda ne artık bu hikayenin çok uzun sürdüğünü anlayan batu tüm forum üyelerini onları kurtarmaya seferber etmiştir ufuktan b nokta şeklinde görünen bi gemi yaklaşmaktadır bu onlar için bi kurtuluş mu?

devamına sonra devam edeceğim sıkıldım Very Happy yazmaktan parmaklarım yoruldu
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 16:32

ıssız ada - Sayfa 4 690564
https://japon.yetkin-forum.com
Nodame^^

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 16:41

ıssız ada - Sayfa 4 654939 alemsin valla batu harika olmus eline saglik ıssız ada - Sayfa 4 608799
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:51

Ya batu güzel hikaye olmuş da daaa ben yüzme bilmem öle bir durum olsa ben o dediğin şahsa sarılmak yerine bogulurum daha iyi Mad ve oyamacıgımı öpreim ben yaa bir tanem o benimm öperek ısıtırım ben onu Surprised ve ve veee ben bi inat ettim mi yaklaşmazdım onlara ama nese güzel hikaye.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 18:06

Suspect Battousai bu hikayeye ne gibi bir devam yazmak istiyorsun ki?!? Iyice Hollywood filmine donmus (adamlar ölüyor sen romantizm düsünüyorsun ya ıssız ada - Sayfa 4 654939 çok amerikan filmi izliyorsun Batu XD)
Ellerine saglik garip ama komik bir hikaye olmus XD
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 19:43

ıssız ada - Sayfa 4 654939 gülmekten öldüm ya Very Happy süpersin Battousai Very Happy devamini bekliyorum Very Happy
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 23:30

hehehe en buyuk batuuuuu devam et kesinlikle Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 08:22

to be continued demiştik yaa işte tam orası burası oluyo Very Happy

en son kahramanlarımız artık morarmaya başlamış desire adminin sırtına atlamış ve oyamacığı ısıtmıştı...haa ben yaklaşan gemiyi unutmuşum neyse bakalım hikayenin sonunda neler olcak Very Happy evet ufukta yaklaşan bi gemi gittikçe yaklaşmaktadır oyama yorgun bakışlarının arkasında gemiyi farkeder birden desirenin dudaklarından kurtulup kurtulduk kurtulduk diye bağırır bunu yanlış anlayan desire oyamanın kafasına elinde kalan son terliğini fırlatır...terlik denizin derinliklerine doğru ilerlerken desire göz yaşlarına boğulurr ''üüü o benim en sevdiğim terliğimdi'' bunun üzerine almış oldu darbe sonucu zaten dibe vuran oyama hiç zorlanmadan terliği tekrar su yüzüne çıkarır bi ara desireyi ortalarına alıp terliği oyama admine admin oyamaya atarak desireciği aralarında oynatırlar attıkları kötü adam kahkasıda cabası'''

aaa desire yüzme bilmiyo dimi vay yalancı terliği söz konusu olunca nasılda yüzüyo bu kız milletine inanmıcaksın arkadaş diye hep derim '' neyse olaya fazla karışmayım...geminin geldiğini gören kahramanlarımız gördüğünüz gibi sevinçten ne yapacaklarını şaşırmışlardır... vakit gittikçe çok geç olmaya başlamıştır gemide ne yavaşmış kardeşim yaa bi gelmedi diye düşünmeye başlarlar...tabi aralarında bi atışma olmuştur desire yüzme bilmediğini söyleyim oyamayı çok yorduğu için oyama desireye biraz kızmıştır...ama adminim yufka yürekli hemen onları barıştırır... gemi gittikçe yaklaştı artık gemideki uşaklar görünmeye başladı..oda nee bu bi balıkçı teknesi kos koca büyük okyanusta bizim temel hamsi avuna çıkmiş daa Very Happy

temel kahramanlarımıza doğru yanaşır ''haçen napaysunuz burda denuza duşmiş yavru hamsi cibi çırpınaysunuz'' oyama laz olduğu için hemen muhabbete başlar ''ha kurtar pizu uşağum basturan yağmurun ardundan issiz adamuz okyanustaki köpek baluklarına yem oldu daaa '' laz oğli anlayış göstermeye çaluşmiştur pardon çalışmıştır ama bu küçücük takası onlardan sadece birisini alabilmektedir... desire durur mu hemen vahşi cazibesini kullanıp bizim temel uşağa kaş göz hareketleri yapıp hemen kendini gemiye pardon takaya aldırmıştır temel uşak ilk başta'' ha gemuda karı olmasu uğursuzluk derler ema senun gibusuna can kurban daaa'' diyip desireyi takasına almış ve ordan uzaklaşmaya başlamıştır bundan sonra desirenin yaşayacağı dakikaları ben her ne kadar aktarmaya çalışsamda belki yazdığım senaryonun tv de yayınlana bileceğini düşünerek trük2ün buna izin de vermeyeceğini bilerek yazmıyorum siz anladınız Wink arada pembe sis bulutunun içinde biraz onlara bakış atıcaz Very Happy

sonra devam konuyu burdan kesim çok uzun olduğundan partlar şeklinde vericem Very Happy birden yüklendim ağır geldi Very Happy

En son Battousai tarafından Perş. 25 Eyl. 2008, 12:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 10:20

abiiii coook uzun ya yarısını okudum yarısınıda sonra okurum artık Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 11:18

bide ben onları yazarken düşün Very Happy olmaz ama lütfen emeğe saygı ıssız ada - Sayfa 4 851721 bu sözleri forumlarda duyar ve gıcık olurum ıssız ada - Sayfa 4 654939 canınız nasıl istiyorsa öyle yapın ıssız ada - Sayfa 4 654939 biraz abarttığımın farkındayım ama bundan sonra bi oyunda yazdıklarım yayınlancak o yüzden alıştırma yapıyorum Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 11:19

daha kolay okunması sağlıcam
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 12:21

bi de sonuna özet yazsaydın keşke Razz okuması gerçekten zor oluyo Embarassed
https://japon.yetkin-forum.com

ıssız ada
4 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-