japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki
YazarMesaj
efsane

efsane

ıssız ada - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 00:42

anaa merryi cadi etmis batti >.> garada yaninda ıssız ada - Sayfa 15 455336 ama gara niye orda bu arada
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 01:34

ben denınce gara akıllara geliyor galiba ondan ıssız ada - Sayfa 15 654939
acaba gara denince ben akıllarına geliyomuyum Razz
ıssız ada - Sayfa 15 654939

ama bu hikaye yarım kalmış, ne yapcağız şimdi pişireyim mi seni akailili ıssız ada - Sayfa 15 906372
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 01:36

Sad Ben zaten bu hikayenin kurbanlik koyunu oldum
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 01:39

aa bak şimdi öyle bişey dedin ki, artık seni hayatta pişiremem ıssız ada - Sayfa 15 87031
ben koyun ve kuzulara dokunamam ıssız ada - Sayfa 15 126451

ıssız ada - Sayfa 15 654939
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 11:30

yazmaya yazmaya insan tembelliğe alışıyo durun biraz devam edim bundan sonra kısa kısa gidicez malum senseim gözleri Rolling Eyes

aka şaşırır
-ne yaaa kazana mı sokucam ayaklarımı niyetiniz ne sizin?
merry gözleri dolar şefkatli bi şekilde
-senin ayaklarını sevdim onun için sok. (hayırdır inş bugünlerde bi ayaktır gidiyo garanın yüzünden aslında garanın ayaklarını sokup kelle paça çorbası yapsak kuzudan daha iyi olur ıssız ada - Sayfa 15 654939 )"dikkat yazarın düşüncesi"
batu konuşmaya katılır.
-senseim sok ayaklarını baksana gözlerinde hiç kötülük yok.
admin aniden atılır
-hayır ona güvenemeyiz.
aka'nın gözlerine yaşlar dolar ama hiç bi damla aşağı düşmez.
-batu sen vicdansızsın
batu zorla tutar ayaklarını kazana doğru götürürken
-üstelik kangren olmuş senseim yaa kesicez yada ne derse onu yapıcaz.
tam batu akanın ayaklarını kazana sokmak üzereyken merry aniden bağırır
-hayır yapma...
batu birden durur döner merry'ye bakar
-ne oldu
merry kıskıs gülümser o kirli kırık dökük tırnakları ile işaret parmağını uzatır ve rafı işaret eder.
-orda onu al seni uzun oğlan.
batu uzanır boyu yetmez bi kaç santim kalmıştır
merry yine kıs kıs güler
-tabureye çık
batu merrynin gözlerine bakar bi hainlik sezer. zıplar ve şişeyi kapar.
-gerek yok ben uzunum der...
merry'nin tek gözünü kısar
-seni gidi kendini beğenmiş uzun oğlan. o şişeninn yarısını kazana dök kalanın yarısını güzel kızın ayaklarına geri kalan yarısınında yarısını sen iç yarısını garaya getir.
batu şişenin yarısını kazana boca eder. dikkatli bi şekilde akanın iki ayağına eşit dağılacak şekilde boşaltır geri kalanın yarısını kafasına diker. kapağı kapatıp merry'nin kucağına fırlatır.
-al bakalım kuzucuk senin payın
merry kızmış bi şekilde bakar
-o kuzucuk değil bi adı var garam o benim dedikten sonra yine kuzu ile konuşmaya dalar.
-gara misafirlerimiz mi gelmiş. gara kızı çok mu sevmiş. öldürürüm seni gara.
admin merry'nin saçmalamasını keser
-eee şimdi ne olucak
-sokun sokun ayağını kazana.
-ama kaynıyor
-ne güzel işte çorba olur hahahaha ıssız ada - Sayfa 15 654939
batu akanın ayaklarını tutar ve kazana sokar akaa kulübeyi yıkacak dercede bağırır.
admin
-ne oldu nasılsın
aka şaşırmış bi şekilde
-hiç acımadı korkudan bağırdım.
merry kahkahalar atar ıssız ada - Sayfa 15 654939
batu
-benim midemde havai fişekler atılıyo.
merry kahkalarına dahada kuvvet verir ıssız ada - Sayfa 15 654939 aniden susar sert bi bakış atar
-kaşığımı verin
admin kaşığı merry'ye uzatır.
merry
-tamam çorbamız oldu.der bi kepçe alır akaya uzatır.
-iç bakalım güzel kız ayaklarının tadı nasılmış.
-hayır yaa içmem pistir o
batu
-aka bi mızmızlık yapma ne diyorsa onu yap...
aka bi yudum alır ıssız ada - Sayfa 15 3098
-çok güzel çok lezzetli...
aka ayaklarına bakar. önce damarlarının morluğu geçer sonra etler yavaşla eski halini alır ama ayakları kalır akanın yine gözleri dolar
-ayaklarım geçmediiii diye ağlamaya başlar
merry kepçeyi akanın kafasına vurur
-ağlama sulu gözlü güzel kız al bi kepçe daha iç
aka aç gibi kepçeye saldırır birden ayağa kalkar
-tekrardan yürümek çok güzel diye bağırır.
herkes kucaklaşır....
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 14:34

cheers Yattaaaaaaaaa
ıssız ada - Sayfa 15 222253 Süpersin Batu çok sagol (kurtulduuum nihahah Very Happy )
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 14:40

ıssız ada - Sayfa 15 654939 ıssız ada - Sayfa 15 654939 çok güzel olmuş batu
upuzun hikaye sadece ayaklar hakkındaymıs ıssız ada - Sayfa 15 654939
Gara nın ayakları yüzünden tüm froum ahalisi ayak fetişiti olucak bea ıssız ada - Sayfa 15 654939

bak ben hiçte öyle kötü bir cadı değilmişitm ıssız ada - Sayfa 15 1594
herşey sizin iyiliğiniz içinmiş Twisted Evil
gördün mü akailili Twisted Evil

sadece biraz garip biriyim o kadar ıssız ada - Sayfa 15 817184
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 18:38

çok uzun batuuu Smile okuyamaıdm yine ismimi ctrl f ile arattım Very Happy
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 19:34

sen merak etme kanki artık seni hikayelerime almıcam diyorum kaç kere ama sende zorla kaşınıyorsun pirat
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 19:48

Desire sen yine de oku, belki de senin adin yerine takma isim kullanir belli mi olur Razz
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 20:00

wallahi benden korkulur baksana şu gözlere
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 20:00

akailili demiş ki:
Desire sen yine de oku, belki de senin adin yerine takma isim kullanir belli mi olur Razz
hee yavv Smile vaktim olunca ve vaktim olduğunda canım isteyince okurum Razz
batuu kankiler kaşınmaz olm =_= ayıp ayıpp
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 21:51

sadece zorlada olsa bi okuyucu kazanmak için Razz
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:20

Saka bir yana Battousai yazi kabiliyeti olan bir arkadasimiz, ayrica hayal gücü de sinir tanimiyor. Hikayelerini zevkle okuyorum ben ıssız ada - Sayfa 15 975615 (uzunluklariyla gözlerim bozulsa da Razz )
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:25

senseiiiiiim seni seviyorum bi sen değer veriyorsun zaten hikayelerime ıssız ada - Sayfa 15 25829 sen olmasan bu forum ne yapar...

aka fan olarak bizde seni seviyoruz gönüllerin 1 nomeralı kraliçesi ıssız ada - Sayfa 15 160985
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:27

ıssız ada - Sayfa 15 654939 Hikayeni ona göre degistirir bana bir kiyak yaparsin artik Batu Razz
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 22:29

ilerde neler olucak neler sen benim gönlümü aldın yaa. sana grand line'daki one piece'i bile buldururum cheers
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 21:12

Battousai tek başına ıssız bir adaya düşmüş. Adayı dolaşayım bakalım yiyecek birşeyler var mı derken yerde kara kaplı bir defter görmüş ve onu almaya gitmiş. Defteri eline aldığında bir de ne görsün, bu bir Death Note'muş ıssız ada - Sayfa 15 245944 Çok sevinen batu hemen deftere yazabilmek için kalem aramaya başlamış. Ama ıssız adada kalem nerdeeee No Umutsuzluğa kapılmayan Batu, hemen bir dal parçası bulmuş ve bir deniz kestanesiyle elini çizmiş. Akan kana dalı sürüp deftere yazmaya hamle etmiş. Ama tam yazacakken öyle kalakalmış: "İyi de, koskoca ıssız adada ben kimin adını yazacağım ki?!? Hem yazdım diyelim, o kişinin gerçekten öldüğünü nereden bileceğim?" Yazmaktan vazgeçen Batu defteri kapatmış ve cebine koymuş. Biraz daha adada dolaşmaya karar vermiş ve yürümeye başlamış. Bu sefer yerde kırmızı kaplı birşey görmüş. Ona yaklaşıp eline almış: bu da bir deftermiş, ancak üzerinde "Death Note" yerine "Çağrı kitabı" yazıyormuş. Batu merakla defteri açıp kuralları okumuş. Bu deftere kişi adaya çağırmak istediği kişilerin adını yazabilirmiş, ve o kişi ertesi gün ıssız adada belirirmiş. Ancak bunu her yaptığında o kişiye ait hatıralarını yitirirmiş. Bunu okuyan Batu merakla defterde kimin isimleri olduğuna bakmış. En son yazılan isim kendisininkiymiş affraid Batu: "İyi ama kim beni bu adaya çağırmak istesin ki?" diye düşünürken birşeyi farketmiş; onun adından önce akailili'nin adı yazılmışmış, ve onun adını yazan kişinin el yazısı akailili'ninkini yazankinden farklıymış. "Anladım... Demek Sensei beni buraya çağırmış. Onu bulmam gerek demek ki..." derken arkasından bir hışırtı gelmiş. Batu hızla arkasını dönmüş ve akailili ile burun buruna gelmiş. Batu'nun ani hareketiyle korkan aka geriye çekilmiş ve şaşkın şaşkın: "Se-sen de kimsin?" demiş...

Doğaçlama yazdım, o yüzden devamı yok şimdilik... Devamını yazmak isteyen olursa buyursun Very Happy Yoksa ben sonra birşeyler bulmaya çalışırım, ne bulacaksam :scratch:
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 22:21

Sensei süper olmuş Very Happy ben bi intikam bekliodum (deniz kestanesi zehirli çıkmış batu ölmüş falan Razz ) ama böyle de iyi Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 23:08

Yok Batu bana iyi davrandi en son hikayesinde (iyilestim nihahahh) o yüzden simdilik kiyamiyorum ona (ilerde ne olur hiç bilmem tabii Razz )
Bu arada Erkin, senden iyi kötü adam olur ha What a Face
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 15:18

ahanda uzun zamandan sonra tekrar ıssız adaya düşen birileri... bende ne zaman birisi bişey yazacak diye bekliyordum. adanın kehanetinden olsa gerek ismi gibi ıssız. buralara kimse uğramaz olmuş en son burdan geçenlerde yalan olmuş.

senseininde ismini yazan birisi olduğuna göre adada yalnız değiliz... sonumuz hayır olsun. yani deftere hayır notlara hayır hocalara hayır yaşasın özgürlük ıssız ada - Sayfa 15 654939
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 07 Ocak 2010, 01:33

yaşasın yaşasın yeniden ayakta olmak çok güzel ohh be dünya varmış ıssız ada - Sayfa 15 645896 bıkmıştım sırtlarda taşınmaktan ıssız ada - Sayfa 15 608300

merry
-tamam işte güzel kız bak ayakların gayet iyi durumda şimdi gidip bana karanlıklar ejderinin kanını getirebilirsiniz der ve haince bi kahkaha atar.
Herkes donmuşcasına birden susar ve merry'ye bakar gülücükler artık yerini meraka ve korkuya bırakmıştır.
batu
-nasıl yani ne karanlığı ne ejderi neden bahsediyorsun sen.
merry kahkasını birden keser ve sert bi bakış atar
-bunların karşılıksız olacağını düşünmediniz mi değil mi?
admin kaşını kaldırır
-hadi yaa sen şimdi iyi gibi görünen ama kötü olan aslında kötü görünen iyi gibi görünmeye çalışan kötü biri misin?
merry aniden kahkaha atmaya başlar herkes hayretler içinde onu izlerken birden yanlış bişey yapmış kanısıyla
- ne diyo yaa bu yakışıklı der
batu olayları açığa kavuşturma isteğiyle
-durun şimdi konuya tekrar dönelim sen şimdi aka'nın ayaklarına karşılık bizden karanlıklar bilmem neysinin kanını getirmemizi mi istiyorsun?
merry bu işi çok küçümsermişçesine
-ne var bunda sizin için zor bişey mi?
aka
-bizim için derken neyi kastediyorsunuz?
merry gözlerini kafifçe kısar gizemli bi bakış atar ve
-sizler seçilmişlersiniz...
batu
-yok artık yine mi o eski salak sahne
merry yine ne diyo bu bakışı atar
admin
-nasıl yani biz onu alabilir miyiz? senin alamadığını biz nasıl alacağız senin özel güçlerin var bide yada büyü yada herneyse.
merry
-ben alırsam çok basit olur o yüzden sizi gönderiyorum yaa der ve lanet olası kahkahasını atmaya başlar.
aka sinirlenir
-yaa ne alakası var niye biz bunla uğraşmak zorundayız
merry akanın ayaklarına bakar... herkes akanın ayaklarına bakar...
aka
-haa doğru yaa her iyiliğin bi karşılığı olmak zorunda zaten izlediğim hiç bi filmde kötü karakter karşılıksız bişey yapmaz
merry
-benim kötü karakter olduğumu nerden çıkardın şimdi ben hasta yaşlı ve kendince büyücükleri ile oynayan bi cadıyım sadece
batu
- yok artık sen cadı mısın
merry
-sen ne sandın ki
batu
-valla ben seni yaşlı bi teyzecik sanıyordum
admin ve aka batudan şüphe etmeye başlarlar bütün senaryoya hakim olan batu acaba bunları senaryoda oynaması gereken bi rol olduğu için mi yapıyo... yoksa gerçekten süper bi oyunculuk kabiliyeti olması lazım bu ne yaa gerçekten şaşırmalar falan diyesinden bi düşünce yaşarlar kendi içlerinde. tabi ben yazar olarak pek toplayamadım yeteneğimi mi kaybediyorum yoksa ben yeteneğimi kaybedersem siz değerli okuyucularım hikayesiz mi kalacaksınız peki hayallerimm ne olacak off murat bi kendine gel yaa hikayeye odaklan saçmalama.
neyse işte
tüm şaşkınlıklar bittikten sonra...
batu
-peki nerdeymiş bu ejderin ini
merry gözlerini tavana diker
kahramanlarımız nee gibisinden birbirine bakar
merry
-en yükseklerde der
batu
-bırak bu esrarlı cümleleri cadı yer yön bişey tarif et nasıl yeneceğimizi anlat neye benzediğinden falan bahset neyle karşı karşıyayız
merry
-o soruların hepsini kalbinizin derinliklerinde bulacaksınız
aka
-nasıl yani bu hiç mantıklı değil
merry akaya gözlerini süzerek bakar
-işte kalbindeki cevaba en yakın olanı sordun
aka hiç bişey anlamadım dermiş gibi bakar
merry
-sen aklının ve mantığın öncüsüsün
admine bakar
-sen cesaretin ve birleştiriciliğin
batuya bakar
-seni henüz çözemedim ama hiç hayra alamet değilsin.
aka ve admin birden batuya kötü kötü bakar.
batu
-heeyyy yapmayın ama unuttunuz mu benim senaryom benim yazılarım benim kitabım.
merry tek gözünü kapatır ve sert bi bakış atar
-size öyle mi dedi
-size olacakları mı söyledi
admin ve aka merry'ye yaklaşırlar evet dermişcesine kafa sallarlar.
batu
-yapmayın çocuklar sizi kendi saflarına çekmeye çalışıyo bunca zamandır beni tanıyorsunuz.
aka
-kim bilebilir ki senin gerçekten batu olduğunu
merry akanın kafasını okşar
-akıllı kızım benim diye mırıldanır.
batu yalnız kaldığının farkına varır üçe karşı tek kalmıştır söylediği hiç bişeyin onlar için önemi olmadığını farkeder.
-tamam peki sizin dediğiniz gibi olsun ben batu değilim kötü adamım öyle mi?
aka
-bunu bilemeyiz bize kanıtlaman gerek
admin fırlar hemen
-kanı o getirsin
merry sinsi bi sırıtma ile
-evet karar verilmiştir küçük yakışıklı kanı tek başına getireceksin.
batu'nun gözleri parlar içinde birden cesaret meşalesi yanar.
-TAMAM GETİRECEĞİM...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 07 Ocak 2010, 16:05

Battousai demiş ki:
batuya bakar
-seni henüz çözemedim ama hiç hayra alamet değilsin.
ıssız ada - Sayfa 15 690564
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma 08 Ocak 2010, 14:02

siz gidin cadıya inanın bak ben sizi ne yapıyorumm Twisted Evil
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı 19 Ocak 2010, 02:24

batu senaryo değişiyo mu acaba diye aklından geçirir acaba değiştiyse sonu gelecekteki batunun ki gibi mi olacak merak ediyordu. şimdiden geçmişteki batuya doğru yolu bulması için yardım mı etmeliydi yoksa sadece görevini tamamlayıp cadının isteklerini mi yapmalı aklı karışmıştı. kafasındaki senaryoyu canlandırmaya çalışır. içinden ahh keşke bu kadar uzun yazmasaydım unuttum nerdeyse çoğu yeri diye geçirir. ama elinden herhangi bişey gelmemektedir karanlıklar ormanından geçer. nerdeydi bu ejderha yaa diye mırıldanır. uluyan şelale gelir birden aklına parmağını şıklatır "evet yaa Smile uluyan şelale batu sen yazdın bu öyküyü tamam hiç bi bozulma yok sadece gidip o ejderin kanını cadıya götür" uzuuunca yol aldıktan sonra uğultular kulağını rahatsız etmeye başlamıştır. evet evet çok yaklaştı uluyan şelalenin altındaki mağradaydı ejderin ini oraya sessizce girmek zorundaydı gürültüye bi hayli alışmış olan ejder derin uykusundan hafif bi ses değişikliği ile hemen uyanabilmekteydi. öyküsünde nerden giriyordu onu düşünen batu yinede hiç durmak sızın yol almaya devam etmektedir.

diğer taraftan admin aka ve merry evde akanın ayakları ile yapılan nefis çorbanın tadını çıkarmaktadırlar.
aka
-ayaklarımın bu kadar lezzetli olduğunu bilmezdim Very Happy
admin
-gerçekdende çok lezzetliler yıkamıştın dimi aka
aka
-admiiiiiin :@
merry
-şişşşt susun bana saygınız yok sofraya olsun şımarık veletler

batu iki günlük yol kat ettikten sonra şelayi karşıdan gören bi düzlüğe çıkmıştır gördüğü en muhteşem manzaranın keyfini çıkarmak istercesine öylece oturur bağdaş kurar şelaleye uzun uzun bakar ağzına bi ot alır ve kemirmeye başlar.
şelalenin alabildiğince yüksekliği, neredeyse gök yüzünü delen bi yardan aşağı düşen suyun gözleri kamaştıran kırılmaları ve ıslık çalması ile neredeyse mest olmuştur. adı burdan geliyo galiba uluyan şelale diye geçirir kafasından" iyi de bu ulumuyo ki ıslık çalıyo" der yüzünü buruşturarak.

şelalenin altına doğru yürür yürür yürür yakın görünmesine rağmen bi türlü şelaleye ulaşamaz aradan saatler geçmesine rağmen herşey aynı. ulaşmanın bi bilmecesi mi vardı acaba diye akklında geçirir. yok yok öyle bişey yazmamıştım sadece yürümeye devam et batuuuu der. fuff fuff sonunda serinliğini hissetmiştir suya eğilir bi yudum alır suda bi siluet görür bem beyaz nur gibi parlayan bişey bu ne acaba diye başını kaldırır vee o karlısında karanlıklar ejderhası...

batu karanlıklar ejderhasını kara kuru iri yarı yaratığa benzeyen kötü kalpli yeşil kanı olan iğrenç bişey sanmaktadır çünkü senaryosunda hiç ejderin özelliklerine değinmemiştir. dikkatlice baktığında bem beyaz ejderin tepesinde bi kızın oturduğunu görür kız dikkatlice batuya bakmaktadır ama batu ejderin yaydığı ışıktan olsa gerek o güzel kızı henüz görmüştür.
kız
-hey yabancı sende kimsin uluyan çağlayanımda ne işin var.
batu
-ben sadece bişey için gelmiştim ııı şey kem küm sesim geliyo mu şelaleden ben kendi sesimi bile duyamıyorum ki
kız
-ben seni çok net duyuyorum bağırmana gerek yok yabancı
batu
-bende seni duyuyorum ama kendimi duymuyorum
kız
-korkma yabancı çağlayanıma alışkın değil o basit kulakların o yüzden
batu
-iner misin aşağı konuşabilir miyiz
kız
-ha ha ha sende beni ejdere biniyorum sandın dimi Very Happy ben ejderin ikiziyim adım shizuka biz yapışığız birbirimize ben onun diline tercuman olurum oda benim gücümdür.
batu ne diyeceğini bilmez bi halde sadece yutkunur.
shizuka
- sen kimsin yabancı adın nedir ne istersin
batu
- adım batu beni ormanın içindeki cadı gönderdi karanlıklar ejderinin kanını almaya geldim
shizuka
-sen yaratıcısın...
batu
-tobe tobe ne yaratıcısı ağzından çıkanı kulağın duysun estağfurullah
shizuka
-kehanetteki yaratıcı sensin sen bilge olansın der ejderin başını batuya kadar indirir
batu ejderle göz göze gelmiştir ejderin buz mavisi gözlerine bakarken kalbi buz tutacaktır neredeyse korkar ama belli etmez göz ucu ile kıza bakar üzerinin tamamen çıplak olduğunu görür görmez gemen ceketini çıkarıp kıza giydirir hiç bakmadan. shizuka hafifçe gülümser birazda içten kıs kıs güler. batu utanmıştır ne yapacağını bilemez arkasını döner
shizuka
-tamam tamam utanmana gerek yok bilge olan ben senin yarattığın bi varlığım
batu
-şuna yaratmak değilde yazmak desek ben sadece yazdım ama seni böyle hiç tahmin etmemiştim hikayedeki bölüm çok kısa detaylara değinemedim
shizuka
- bilge olan sensin ben sadece anahtarım der
batu
-evet biliyorum ben yazdım ama bu kadar güzel olabileceğin aklıma gelmezdi
shizuka
-güzellik bakan gözde der gözünden bembeyaz bi yaş akar
batu
-neden ağladın şimdi yapma shizuka
shizuka
-sen beni öldürmeye geldin
batu
-sadece kan alıcam
shizuka
-ölmücek miyim? kehanette öldüğüm yazıyo
batu
-boşver hikayeyi ben yazdım nasıl olsa bikaç değişiklikten bişey olmaz Smile derken aklına batu gelir.
shizuka
-ölmücek miyim şimdi
batu
-bilmiyorum ama seni öldürmek hiç içimden gelmiyo öldürmezsem senaryoyu değiştiririm off yaa off nerden yazdım bu hikayeyi Sad
shizuka
-sen yaratansın... derken batu sözünü keser gemen"yazan de lütfen"
-sen yazansın beni sen yazdın yok ettiğinide sen yazmışsın herşey yazılmış zaten benim görevim bu kadar demek ki...

ıssız ada
15 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki
 Similar topics
-