japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Battousai

Battousai

ıssız ada - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008, 19:17

yalnız çok güzel bir tahmin akailili ben harem sevmem bi tane güzel bi kız bana yeter Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008, 20:58

Very Happy Zaten icime oyle dogmustu Battousai, o yuzden oyle yazdim Wink (ama korkmadim da degil yani. Sen de bir harem isteseydin ne yapardik bilemem Very Happy Zaten nedense 'issiz ada'da normal kitada bulundugundan daha bol kiz cikar oldu ıssız ada - Sayfa 2 654939)
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008, 22:01

ya harem iyidir ama her zaman erkekler olarak bir tane kız vardır kalbimizde tek sahibi odur ama onu bulana kadar bir cok elçi atarız oraya
http://www.diabolikss.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Ağus. 2008, 13:51

ıssız ada - Sayfa 2 654939ıssız ada - Sayfa 2 654939ıssız ada - Sayfa 2 654939 Süpersiniz yaw Hikayeler cok iyi gülmekten ölüyorum ıssız ada - Sayfa 2 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 13 Ağus. 2008, 17:58

benim aklıma bişey gelmedi yazamadım kusura bakmayın Razz
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008, 04:16

yavrularım izliyorsunuz harem animelerini etkisinde kalıyorsunuz itiraf edin XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008, 10:06

eeeeevvvveeeettttttt
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008, 20:42

ben izlemedim XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008, 22:53

ourandan başla ozaman Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 12:40

ok bakarız sende var mı Cool ıssız ada - Sayfa 2 851721
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 14:19

dia battousai ve oyama bir gün gemiye binerken karşılaşırlar. hoş-beş uhabbetten sonra 3ünün de sevgili bulmak için çöpçatanlık şirketince ikna edilip (kazık da yemişler yaa vah vahh) mavi tura çıktıkları anlaşılır. yolda gemide fazla erkek görmediklerinden kıllansalar da birşey demezler. gemi bunları bir adaya bırakır ve bilet paralarının buraya kadar olduğunu dönüş yolunu kendilerinin bulacağını söyleyip uzaklaşır.

adada turlamaya başladıklarında ormanlık alanda bir mağara bulup yerleşirler. oyama hep izlendikleri gibi bir hisse kapılır ama bunu ilk dile getirdiğinde dia'nın dalga geçmiş olmasından dolayı üsteleyemez (ağğbi çocukda savaşçı skilleri gelişmiş bak dinlemediniz başınıza neler gelecek) battousai da dia'ya incede nkıl kapıp oyamayı da çok sevdiğinden daha dikkatli davranmaya başlar (akıllı çocuk yoksa paranoyak mı). hava kararırken (ah ne romantiktir o güneşin batışı bemmbeyaz kumsallardan) uzaklardan bir patlama sesi gelir ve ormanda bir hareketlilik baş gösterir... oyama ve battousai çok korksa da dia rüzgardır rüzgaar diye çocukları sakinleştirir.

ertesi sabah kumsala bir inerler ki tüm sahil bikinili hatun kaynıyor, hepsi öylece kumların üstünde sızmış. dia hemen bunları uyandırmadan mağaraya taşıyalım bize müteşekkir kalsınlar belki 3 kuruş ekmek çıkar diye sesli düşünüyor, oyama ve battousai da mantıklı diyorlar ve ta işe koyulacaklarken ormandan bir grup kadın fırlıyor. bizim 3lüyü sosis gibi bağlayıp baygın hatunları da sırtlanıp gidiyorlar (çocukların gözleri bağlı şimdi bişey göremediklerinden biz de pek bişey bilmiyoruz tabii bu arada bi grup dediğime bakmayın bayaa bayaa kalabalıklar)

bir anda etraflarını sevinç çığlıkları sarıyor, çocuklar gözleri açılınca bir bakıyorlar ki ben diyeyim 10 bin siz diyin 100 bin hatun!! ayy ne mutlular ne mutlular herif bulduk diye... tabii bizimkiler bu kadar hatunu görünce "buralarda mesir macunu nerde satılır bacım?" cümlesini bu kadınların dilinde nasıl söyleyeceklerini düşünürken kadınlardan biri çıkıp (hem de türkçe) "yaşasın artık bizim için avlanacak kölelerimiz var" diyorlar. hemen oyamayı ava yolluyorlar, battousai da avlanan etin kasaplık kısmını hallediyor. dia kurnazlık yapıp ben dikiş'ten anlarım size bu postlardan, yapraklardan bikini, elbise etek neyin yapanzi diyor. ama ne zaman ölçü almaya gitse fecii dayak yemiş bir halde döndüğünü görüyoruz. SmileSmile
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 14:22

//perde arkası// nodame akailili ve desire bir paravan şirket kurmuşlar görünüşte akailili çöpçatanlık şirketi işletirken nodame de turizm şirketi ve oteller zinciri sahibiymiş. desire de tur düzenliyormuş anlaşmalı olarak. bu üçlü beraber tatil yaparken bir gemi kazasından sağ kurtulan bir sürü kadının olduğu bu adaya gelmişler. bu ada lanetliymiş ne zaman bir gemi kazası olsa kurtulan kadın kazazedeler bu adaya düşerlermiş. kadınların haline üzülmüşler biz size söz sizin için ayakişlerini yapacak köleler yollarız demişler. dönünce akaililinin çöpçatanlık şirketine farkında olmadan başvuran bizim üçlü bunların tuzağına düşmüş... onlar tanımamışlar ama akailili hemen tanımış kızlar çetesini toplayıp bizimkileri tuzağa düşürmüş yaaa yaaa...

ben bunları nerden mi biliyorum.. ehmm şeyyyy... kuşlar söyledi >.<
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 16:43

fevkaladenin de fevkinde olmuş yani ne diyim kasaplığımı yine konuşturmuşum Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 19:17

ıssız ada - Sayfa 2 654939 cok güzel ya Very Happy demek ben avci oluyorum ıssız ada - Sayfa 2 654939 bukadar hatuna tüm ada yetmez be Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 23:38

Ya ninjin beni naptin oyle ya. Biz seni 'tas bebek' yapiyoruz, sen bizi copcatanlik cetesinin elebasi yapiyorsun... Ben oyle dalavereli islerden de nefret ederim Sad

En kisa hikayeyi ben yazacagim galiba :
Battousai issiz bir adaya duser ve yerde birsey bulur. 'Bunu bir kullanayim' deyince nolur :
Battousai'yin kizlarla yildizi barisir Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 14:35

ıssız ada - Sayfa 2 654939 ıssız ada - Sayfa 2 654939 ıssız ada - Sayfa 2 654939 ıssız ada - Sayfa 2 654939 ıssız ada - Sayfa 2 654939 akailili mükemmelsin ya Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 15:49

çok güzel yaa nerden buldun bunu öldüm oğlanda bana benziyo hani yaa Very Happy

En son Battousai tarafından C.tesi 16 Ağus. 2008, 20:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 18:59

Tarak olabilir mi Very Happy
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 19:16

ıssız ada - Sayfa 2 654939 akailili'cim ben seni öyle katakulli işlere bulaştırmadım ki.. çocuklara bi el uzatmışın hatunları da mutlu etmişin.. ben sizi yardım meleği yaptımmm flower
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 20:29

tabi canım şimdi kıvırması kolay Razz
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 20:38

Desire. Akailili oraya bi video linki vermis orda görürsün ne buldugunu Very Happy
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 21:09

hepinize istediğiniz kadar kız verdim... ama bu illa da hoş-beş olacak anlamına gelmez.. bizim kızlar da size el uzattılar sırf siz bu kadar ağlanıyorsunuz diye... yaaani ne yapsam yaranamıyorum
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008, 22:07

Tamam ninjin oyle diyorsan oyledir Smile Inandim ben sana Wink
Battousai o gordugun reklami burada tvde surekli veriyorlardi bir ara. Ilk izledigimde cok gulmustum Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 00:36

Akailili, Ninjin ve Desire issiz bir adaya düser. Ne yapacaklarini bilmedikleri icin korku icindelerdir. Bir Kamp yeri kurarlar ates yakarlar ve isinirlar. Sonra Cantalarini karistirirlar yiyecek varmidir diye. Ninjinin cantasi giysilerle doludur. Akailili nin cantasindada birkac giysi ve PlayStation®2 yanindada Singstar oyunu,bir cift 9mm Beretta M92FS( tabanca) bulunmaktadir ( Akailili ve Silah ?) . Desire nin cantasindada börek cörek vb yiyecekler bulunmaktadir ama adaya düserken cantasini ormanda kaybetmistir. Beraber ormana girerler aramaya. Birden bir hareketlenme olur calilar sallanir felan ve her yandan orda yasayan yerliler etraflarini sararlar. Ellerinde mizraklar ile yaklasirlar yavas yavas. Aralarinda biseyler konusurlar ve 3-4 kisi tas kagit makas oynarlar. kazanan kisiye üc tane mizrak verilir ve adam birini alir ve mizragi atmaya hazirlanir. Ninjin desire ve akailili korkudan kipirdayamiyorlardir. Birden Akailili icinden Oyama nin sesini duyar `düsünme harekete gec, düsündükce korkun tarafindan yenilirsin`. Adam Mizragi firlatir tam akailili nin alnina dogru gelirken akailili cantasini yukari firlatir ve arkaya dogru egilir. Cantadaki iki tabanca cantadan düserken mizrak arkadaki yerliye saplanir. Akailili tabancalari havadan kapar ve Ninjin ile Desireye celmek takarak yerer düsürdükten sonra Etrafina ates etmeye baslar. Yerliler tek tek ölürken öteki adam bir mizrak daha alir ve tam atacakken akailili koluna isabet ettirir ve adamin kolu ucar. Cogu yerli ölmüstür geri kalanda kacmistir. Desire ile ninjin korkudan kipirdamazlar. Akailili yerlileri kontorl eder ölüp ölmediklerini. Yaralilari da öldürür acimadan ( ne acimasizsin sensei ). Ormandan ciktiklarinda Desire `ölüleri yiyebilirdik aslinda `der. Ninjin igrenir ve desire den süphelenmeye baslar. Akailili önden yürürken ötekiler de onu katip ederler. Ninjin `akailili yanimizdayken bize hicbir sey olmaz demi Smile `der fakat Akailili ayni fikirde degil. Cünkü yanina yedek mermi almamistiri. Fakat bunu ötekileri endiselendirmek icin söylemez. deniz kenarinda yürürlerken birden arkadan ve önden tekrar belirirler yerliler. Ama bu sefer üc kati fazladirlar ve aralarinda bir sürü okcu bulunmaktadir. Akailili `Dua etmeye baslayin`der ve silahlarini yavas yavas yere birakir. Ninjin cesaretlenir ve silahlari yerden alir ve yerlilere dogrultamadan bir ok firlar.! ! ! ! ! Oyama Ninjinin önüne firlar ve ok oyamanin sirtina saplanir. Denizden bir bot belirir ve üst taraftan Battousai, Dia ve Nodame makineli tüfeklerle yerlilere ates acmaya baslar. Yerliler kacmaya baslarlar fakat cogu ölür. Biri kacarken bir ok firlatir ve Dia nin sag koluna isabet eder. Dia oku cikararak bot tan atlar ve katanasiyla adamlarin arkasindan kosar. Oku firlatani yakalayip katanasiyla öldürür. Battousai agzinda sigara gözünde gözlük elinde makineli ile son kalanlari öldürürken Oyama kalkar ve sirtina saplanan oku cikarir. Desire ile Ninjin aglarken Akailili Oyamanin kolunu omuzuna alip Bota dogru yürür. Dia da siniri gectiginden katanasini bez ile temizleyip kinina sokar ve oda bota dogru yürür. Hepsi bota bindiklerinde Nodame oyamanin yarasini tedavi etmeye baslar. Dia nin koluylada Desire ilgilenmek ister ama Dia birakmaz ( sert cocuk:D). Battousai botu kullanir ve eve dogru sürmeye baslarlar. Akailili ve Ninjin Oyama nin basinda beklerler. Nodame Oyama ya gereken tedavi yi yaptiktan sonra dinlenmesi gerektigini ciddi birsey olmadigini söyler ve iyi geceler öpücügü verip odadan cikar( ıssız ada - Sayfa 2 957859 hemsire öpücük veriyor). Akailili ve Ninjin de cikar. Ve Desire Akailili,Ninjin ve Nodame yol boyunca kart oynarlar Dia ise Battousai in yaninda durur sohbet ederler. Battousai durmadan megafon ile garip garip sesler cikarir ve hepsini sinir eder. Oyama kafayi yer Battousai yüzünden ve kalkmaya calisir fakat Nodame Oyama yi siki siki baglamistir kalkmasin diye. Böylece eve varirlar. Mutlu Son. Very Happy
Spoiler:

En son OyamaMasutatsu tarafından Paz 17 Ağus. 2008, 01:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi (Sebep : yazim hatasi)
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 06:37

yaaaa ben yine aptal sarışın olmuşumm.. akailili de bayaa bayaaa karizma yaptı XD yalnız ne biliim hikayenin erkek karakterleri biraz torpilli gibi geldi bana ne dersiniz??

ıssız ada
2 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-