japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş

ıssız ada

Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

ıssız ada - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 20:24

vardir batto nun bir bildigi Razz
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 22:26

uzun zamandır kimseyi banlamamıştım iyi oldu bu hikaye batu ıssız ada - Sayfa 8 172472
http://japon.yetkin-forum.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 23:18

ahah ıssız ada - Sayfa 8 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 23:29

Admin demiş ki:
uzun zamandır kimseyi banlamamıştım iyi oldu bu hikaye batu ıssız ada - Sayfa 8 172472

Hayatinda bir kisi banlamisin artislik yapiyorsun XD ( aha banlandim ıssız ada - Sayfa 8 245944 )
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 23:31

adminden aldığı ultimatom üzerine admın-san'ın sabırlarını zorlamaya çalışan battousai tekrar laptopuna aldığı harici klavyeyi kucağına alır ve yazmaya başlar...

direğe bağlanmış halde kuk kık kık kuk diye sesler çıkaran karakollu adamlar oyamanın tekmelerinin vermiş olduğu sersemletici etki ile saçmalama rekoru kırmaya karar vermişcesine saçmalamaktadırlar...

şımarık kızımız desire-chan artık konserve yemekler yemekten sıkıldığını portakallı tokyo ördeği yemek istediğini söylemektedir (pekin çin'in başkenti burası japon forum kardeşim alla alla) desirenin gönlünü çalabilmek için her tülü kata kulliyi çeviren admin-san ne yapar eder bildiğimiz kara batağı limonla pişirerek spesyal tokyo ördeği diye desireye yutturmuştur.yutturmak derken mecazi anlam değil resmen gerçek anlamında kullandım kara batağın hiç yağı olmadığı için boğazında kalan kuru lokmaları su yardımı ile hap yutarcasına yutmuştur Very Happy yazık acıdım kankime kola yollayacaktım Very Happy ama ıssız adada buzdolabı yok sıcak sıcak içemez kankim Very Happy

aradan 1 gün geçmemesine rağmen gönderdiği adamlardan hiç haber alamayan kazemaru yani büyük şef. bu olayı üstlenmesi için en güvendiği adamı sansar albertine'i görevlendirir. sansar albertine casusluk konusunda uzmandır ayrıca aşırı derecede kulağı delik birisidir ıssız adada ne olsa kim kimle dum duma olsa hepsini ilk öğrenen albertine olmuştur.zaten albertinenin sağ kol olmasının sebebide budur. ıssız adada tek eğlencesi ağaç kovanından larvalar çıkarıp yeni tatlar geliştirmeye çalışmak ve biton yılanlarının üremelerini incelemek olan kazemaru,albertine'in anlattığı hikayeler yüzünden onu sağ kolu olarak ilan etmiştir Very Happy

kahramanlarımızın kurmuş olduğu lüks kampı gözetleyen albertine sansarları ile kabile reisine tüm havadisleri iletmektedir okuma yazma bilmedikleri için resim teknikleri iyice gelişmiştir Very Happy

neyse gelelim en teferruatlı kısma battousai her türlü ekipmanı topladıktan sonra bir ekip kurmaya karar verir ve en yakın arkadaşı rambo dia'yı arar zaten vietnam savaşından sonra çok boş kalan rambo-dia aşırı göbek saldığını bunu eritmek için bu görevin iyi olacağını söyledikten sonra ölüm makinasına atlar ve gelir.

ekipte birde kız olmasını isteyen battousai "yeter artık arkadaş lisede kız yok üniversitede kız yok bari bu takımda kız olsun diyerek kedi kadın ninjine haber verir batmanle boşandıktan sonra tüylerini yalama krizine giren ninjin hala depresyonda olduğunu bunun içinde ekibe katılamayacağını söyler ve telefonu ağlayarak kapatır Very Happy

ulan bende şans olsa zaten her hafta oynadığım sayısal loto tutar diyerek son şans olarak ekibin slayt konusunda(yani resimli anlatım) konusunda uzman olan kucikirukia'yı arar zaten kurosaki'nin onun değerini bilmediğini söyleyerek ekibe katılmaktan zevk alacağını söyleyen rukia konun sırtında ekibe katılır eipte kon gibi bi ayıcığı istemeyen battousai onu küçük bir kıza hediye eder.

ekibimiz harekete geçer fakat türkiye üzerinde helikopterin sol tekeri patlaması üzerine aşşaı inen ekibimiz hazır gelmişken aileleri ile hasret giderdikten sonra yoluna devam eder...

kahramanlarımızı gözetlerken desirenin akıl almaz güzelliği karşısında ağzının suyu akan sansar albertine.kabile reisinin yanında ona aşık olduğunu onsuz yapamayacağını anlatırken hüngür hüngür ağlamış ve kazemarunun gözlerini doldurmayı başarmıştır. bunun üzerine desireyi albertine allahın emri peygamberin kavli ile isteyeceğini söyleyerek yola koyulur...
allahım bu konu nereye gidiyor ben şimdi desireyi kimden istetsem tamam buldum oyama biçilmiş kaftan.

kazemarunun bir elçi göndermesi üzerine akşam kız isteme töreni olacağını duyan admin-san kıskançlıktan deri eldivenini yemektedir(kötü adamların deri eldiveni olur Very Happy )
buna bir çare bulmak için desireye sürekli albertine'yi kötülemiş ama desirenin aaa çok eğlenceli olcak demek kabilenin reisinin sağ koluymuş zenginmiymiş peki demesi üzerine yıkılmış ve kendini ismail yk şarkılarına vurmuştur...

arada 1 hafta geçmesine karşın ıssız adayı bulamayan ekibimiz rukianın anlattığı harita planlarını artık bi kenara atıp klasik büyük atlas ile yollarını bulmaya çalışmaları gerektiğini anlamışlardır...bu geçen zaman içindede rambo-dia formunu yakalamış battousai'ın ise kafası iyice karışmıştır bundan sonra bu öyküyü nereye bağlayacağını bulamadığı için azcık bişiler daha zırvalamak için gidip endisine bi çay koymuştur...

to be continued

albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 00:02

ahahaahahahahahahaha ıssız ada - Sayfa 8 654939 desire ye mi yazik oldu bana mi anlamadim ıssız ada - Sayfa 8 654939 Very Happy
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 00:28

valla beni guldurecek sey buymus bugun. sansar albertine satirindan itibaren gulmekten tam olarak okuyamadim bile ıssız ada - Sayfa 8 654939 gulmem bitsin bi daha okuyum:)
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 01:10

ıssız ada - Sayfa 8 690564 Diyecek sey bulamiyorum!

Oh stay with me...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 08:52

sanırım artık forum kurallarına batuya özel kurallar ekleme vakti geldi ıssız ada - Sayfa 8 430865
kural 1 batular avatar kullanamaz ıssız ada - Sayfa 8 943992
kural 2 batular ıssız ada konusuna yazamaz ıssız ada - Sayfa 8 172472

ne dersiniz arkadaşlar Razz

bu arada evet oyama banlandın ıssız ada - Sayfa 8 172472
http://japon.yetkin-forum.com
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 14:16

bizim adminimiz bi tane cheers
her soruna çözüm bulabiliyor Very Happy

Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 14:45

OyamaMasutatsu demiş ki:
Admin demiş ki:

Hayatinda bir kisi banlamisin artislik yapiyorsun XD ( aha banlandim ıssız ada - Sayfa 8 245944 )

O kişi de ben oluyorum.
Hikayeye gelince ya ben neden hep şımarık hatun oluyom biraz da kötü kadın yapın beniii Sad
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 15:24

Bazi yorumlarinizda igneleme yapmadan konusursaniz cok sevinirim Exclamation (buna mod'lar ve supermod'lar da dahil)

Oh stay with me...
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 15:35

akailili demiş ki:
Bazi yorumlarinizda igneleme yapmadan konusursaniz cok sevinirim Exclamation (buna mod'lar ve supermod'lar da dahil)
Bana ise bu uyarı ben bu sefer igneleme yapmadım ama gerçekten yapmadım her zaman yapardım ama bu sefer nedense yapmadım hyrdrinşlh. XD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 15:41

Very Happy Sana degil desire

Oh stay with me...
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 15:55

akailili demiş ki:
Very Happy Sana degil desire

hıı tmm ben de zaten üşüyorum eger bi tartışma olsaydı bişi yazamazdım XD kötü olurdu benim için
bi hikaye yazam barin bu soğuktaa Sad

bilindik uçak işte yine kaza yapmış abuk subuk nedenlerden dolayı Smile allbertine batu oyama ninjin ben lili rukia ve diger batu Very Happy
bildiğiniz lost başladı işte herkez bir korku içerisinde kimse kimseye güvenmiyor öle bir durumda yaşamaya çalışıyoruz ada baya gemiş barınacak bir yer yapmaya başlıyor erkekler biz bayanlar da yiyecek bişiler bulmaya çalışıyoruz ama elimiz de sadece bi kaç meyva ile dönüyoruz bu durumdan batu çok rahatsız oluyor obur abi oldugu için begenmiyor Razz sonra oyama ordan atlıyor ortaya ya arkadaşlar bu böle olmayacak denizden bişiler tutalım diyor ama balık tutacak malzeme yok bakıyorlar etrafa düşen uçaktan kurtartdıkları bir valiz vardı onun etrafında toplanıyor batu oyama ve albertine ordannn bir çığlık kopuyor aaaaaaaaaa diyee Very Happy meger lilinin valiziymiş lil hemen valizini korumak için öne atlıyor hayır asala ayıramazsınız valizimi benden diyerek bagırıyor ama bu durum h,içbir şeyi degiştirmiyor batu yakasından tutup liliyi kenara sürüklüyor tabi ben rukia ninjin ve diger batu olayı izliyoz yakından nese işte valizden all bir bluz çıkarıyor ağ gibi bişi Very Happy (tang. filam çıkacak sandınız dimi puhahahh Razz ) nese işte batu bir ağaç buluyor uzunca bağlayıp balık avına çıkıyorlar...

daha sonra hikayenin devamı gelecek eger biraz daha bu cafede oturursam donacam
bye
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 21:03

aahahhahahahh Batuuu XD helikopterin sol tekerlegimi patlamis XD ıssız ada - Sayfa 8 654939

hehehe ıssız ada - Sayfa 8 654939 desire yaw bari sen yapma Very Happy bölümlere ayirmayin su hikayeleri
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 22:06

Desire0 demiş ki:
batu yakasından tutup liliyi kenara sürüklüyor tabi ben rukia ninjin ve diger batu olayı izliyoz yakından

ahah bu kisma cok guldum. ıssız ada - Sayfa 8 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 22:49

ıssız ada - Sayfa 8 160985 Batu mu beni yakamdan tutuyormus ıssız ada - Sayfa 8 945242

Oh stay with me...
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 22:55

evet
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 23:00

Forumda saygi diye birsey kalmadi canim ıssız ada - Sayfa 8 656326
Sensei'ye el kalkmaz ıssız ada - Sayfa 8 160985

Oh stay with me...
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 08 Ocak 2009, 23:04

orasi oyle
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009, 02:18

benim için forumdaki herkes eşit :)ben insanların sınıflandırılmasına karşıyım Very Happy

ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma 16 Ocak 2009, 21:23

Ninjin zavallısı bir sabah uyanır ve bugün kötü bir gün der. Ne zamandır güzelleşmek için aç kalmaktadır ancak kilo verememiş ve güzelleşememiştir. yatağından çıkar ve ıssız adasında dolaşmaya başlar, ufak tefek aksilikler yaşar, canı acır ve sinirlenir. Gün berbat birşekilde devam eder çok sıradan ve boş.... gece yarısı gaipten saçma bir mesaj gelir, "kaybına üzüldüm" babında.

Arar sorar öğrenir, Ninjin'in ıssız adasında kocaman bir deprem olur, yer yerinden sarsılır, yanardağlar patlar, fırtınalar çıkar. adanın ıssızlığıartmış gibi gelir, yalnızlık büyür veda ederken, o an anlamaz.

Bir süre ıssız adasından uzak kalır ninjin korkar dönmeye, bir süre sonra farkeder çaresizliğini ve yalnızlığını...şişer, artar hçliği büyür. ıssız adasında ninjin küçülür, küçülür minnacık olur, elbet birgün bir baloncuk olup yok olur.

//bu sefer komik olmadı. nicedir ortada olmayışımın kısa bir özeti. tamamen gerçek hayattan alıntı. ignorance is a bliss mottosuyla devam ediniz. ben içimi döktüm rahatladım=)//
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma 16 Ocak 2009, 21:30

acil sifalar diliyoruz.
shujinkou

shujinkou

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 19:45

Issız Ada(m) Razz

Shujin okinawa adasında tek motorlu uçaklarla gezi düzenleyen bir şirkette rehberlik yapan, ezik ama çok çalışkan bir gençtir. Yine her zaman ki gibi içlerinde bir birinden garip turistlerin olduğu kafileye rehberlik yapmaktadır. Gurubun tamamını bir araya getirmek ve uçağı havalanmasını sağlamak yaklaşık bir saati bulmasına rağmen shujin yinede gününün iyi gittiğine inanıyordur. Neyseki artık uçak havadadır ve shujin içinden bundan sonrasının çok daha rahat geçeceğine inanıyordur. Lakin bugün onun için hiçte parlak değildir çünkü o sırada japon hükümeti insanlık adına çok ileri düzey fakat yine insanlık için çok gereksiz bir buluş için deney hazırlıkları yapmaktadır. Deney konusu şudur küresel ısınmaya çözüm olsun diye güneşin önünde siyah fırtına bulutları oluşturup, dünyanın ısısını dürüebilirmiyiz!!! Yoksa düşüremezmiyiz? Very Happy (Deney değil sanki kazı kazan ikramiyesi.) Tabiki bu deney şans eseri ters gidecektir...

Bu sırada havada olan bizim gurup için ise işler daha da kötüye gidiyordur çünkü artık hurdaya dönmüş uçak ve ayyaş pilotunun da uçağa en ufak bir bakım yapmaması sayesinde, hurda uçağın hurda telsizi bozulmuştur. Uçuş izinlerinin o gün iptal olduğundan birhaber uçuşa çıkmış kafilemiz o sırada japon hükümetin yapacağı bu ilginç deneyi başlatmak için hazırlıklarını tamamladığını ve bariz tehlike işareti olan kırmızı renkteki üzerinde "deneyi başlat" yazan düğmeye içlerindeki en yetkili kişi tarafından abanılarak basılmak suretiyle deney başlandığını bilmemekteydiler. Birden bire gökyüzünü fırtına bulutları ile kaplanmıştı!!! Ne olduğunu bile anlayamayan bizim turistler zaten uçağı doğru dürüst havada tutamayan pilota ve shujin'e bakarak "ölmek istemiyorum şeklinde" çığlıklar atmaya başlamışlardı.

Birden shujin "Sakin olun arkadaşlar piloytumuz bu konularda çok tecrübelidir..." derken duraklamış ve pilota uzun süre bakarak, arkadaşlar düzeltiyorum can yelekleri koltuğun hemen altındadır! Mazallah düşersek yani allah korusun demiş ve hemen en yakın olduğu koltuğun altına hucum etmiştir. Bunu gören diğer yolcular, daha da çok panikliyerek hep birlikte koltukların altındaki canyeleklerne hucum geçmişlerken, o da ne bir yıldırım tek motorlu uçağın yani bariz bir şekilde üstüne basa basa söylemek istediğim "tek" olan motoruna düşmüş ve artık çalışmaz hale getirmiştir.

Artık tüm yolcular son dualarını etmeye başlamış ve kaderlerine yazılmış olduğunu, düşündükleri sonlarını bekliyorlardı. Fakat oda ne tüm o kara bulutların içinde bir ışık hüzmesi çok yakındaki ıssız bir adanın üzerine vurmaktaydı. Yolcular bunu hemen farketmiş hep birlikte çılgınlar gibi sevinmiş içinde oldukları tek motorlu hurdanın ve demincenek düşen yıldırımla birlikte artık çalışmayan motorunu hatta nasılsa öleceğim diyerek torpido gözündeki bir şişe viskiyi bir dikişte bitirmeye çalışırken artık tamamen zom olmuş pilotlarını farketmemişlerdir. Taki yolcuların içinden biri o sevinçle pilota dönüp onu baygın bir şekilde görüp çığlığı basıncaya kadar birden herkes pilota bakarak eski karamsar auralarını tekrar kazanmış, içlerinden hepimiz artık birer ölüyüz demektedirler. Shujin vucudunun üstünde taşıdığı yaklaşık ağırlığı 1.5kg olan mucize organını kullanması gerektiğinin farkındaydı. (Siz ona kısaca beyin deyin.) Shujin düşündü, düşündü fakat aklına hiçbirşey gelmiyordu zeka felci yaratan böylesi durum içerisinde, dahice bir sözcük söyleyerek durumunu daha da pekiştirmişti! Aranızda uçak kullanabilen biri varmı? Hatta ????? Tabiki herkez shujin'e dönmüş bönbön bakarken aniden cılız bir ses duyuldu! Bu ses en arkakoltuğun da arkasında saklanan, neredeyse farkedilmiyecek şekilde kamufle olmuş çok şirin bir kızdan gelmişti. Bu kız shujin'e "Neden sen kullanmıyorsun?" diye sormuştu. Shujin de bu süper felsefi altyapısı olan soru altında ezilmş, mecburen cevaplamak zorunda kalmıştı. Benmi!? Şey, ben umm... Herkezin bakışları shujin'in gözlerine kilitlenmişti. Shujin "ama benim sadece a2 ehliyetim var" diyerek cevap vermiş ve işin içinden sıyrılmaya çalışmıştı. Ama artık çok geçti! "Tüm insanlığı olmasada o uçaktaki insanların kaderi istemeyerekte olsa onun ellerindeydi yani a2 ehliyeti bu durumda hiç bir şekilde mazeret olamazdı. "Tabi okoltuğa oturmazsa, ölmeden önce birde linç edileceğini yolcuların bakışlarından kolayca anlamıştı." Mecburen arkasını dönüp pilot koltuğuna doğru yönelmişti.

Shujin peki başka pilanı olan varmı diye sordu? İçlerinden biri ben doktorum diyerek aniden yerinden fırlamıştı. Herkez ile birlikte shujin de ne oluyoruz diyerekten doktora bakıyorlar ve duruma bir anlam veremiyorlardı. Hemen doktor olduğu yere sinerek yani şey aklıma bir fikir geldi demişti. Hepsi bir ağızdan "Eeeee" diyerek birtür soru cümlesiyle, doktorun planının geri kalanınıda merak ettiklerini imaeder bir şekilde doktora bakıyorlardı. Ehm ühmm... Arkadaşlar ben diyorum ki şu yakındaki adaya doğru uçağı uçurabilirsek "Afedersin ben ne yapmaya çalışıyorum!!!" herkez bir anda bakışlarını shujin'e çevirerek mesajı vermişti. Eee doktor dedi içlerinde biri peki adaya çakılmadan nasıl uçaktan ineceğiz peki? Şey onun içinde bir fikrim var! Nedir! Ben diyorumki sahile yakınlaştığımız bir sıradada hepimiz birlikte suya atlar ve kıyıya kadar yüzeriz. Daha sonrada adan kurtulacak bir plan yaparız nedersiniz. Hepsi planın işeyarar olduğunu söylüyordu ve bulundukları durumda gereksiz, yersiz hatta zamansız bir muhabbete girmişlerdi ta ki en arkakoltuğun, arkasındaki şirin kızın şey anuu... ben yüzme bilmiyorum demesine kadar. Birden bizim gurubun 1.5kg yaklaşık ağırlığa sahip organları (kısaca beyin) yavaş, yavaş çalışmaya başlar ve ufak ufak kıvılcımlar çakmaya başlamıştır! Evet pilotta baygın oda yüzemez bunu nasıl yapacağız. Yine içlerinden biri ben onları kıyıya kadar taşırım. HaHaa! Bu benim için hiç problem değil ayrıca iyide bir antreman olur bu! Yolcular adama biran için bakıp iyi "tamam ozamn" diyerek olayı ışık hızında geçiştirirler. Shujin arkadaşlar madem öyle ozaman elinizi çabuktutun, kıyıya iyice yaklaştık. Hadi enson uçaktan ben atlıyacam "(içinden) mecbur olmasam varya" der ve arkasına baktığında uçağın boş olduğunu görür "yuh artık, bari söylediklerimi dinleseydiniz oha filan oldum" sonrada açık olan kapıya doğru olanca hızıyla koşar atlamak için zıplar ve aniden ters esen rüzgarın kapıyı shujin'in yüzüne kapatmasıyla bir nevi, dolaylı yoldan kaderi hop bacım nire der. Shujin sersemlemiş bişekilde kapıyı acıp, tekrar atlamak ister ama önünü göremediği için adımını boşluğa atar dengesini kaybeder tam da düşecekken paçasını oradaki bir demir parçasına takar, tepe taklak bişekilde uçakla birlikte uçmaya devam ediyordur. Artık sahil çok yakındır ve uçak hızla düşmektedir. Shujin hem sersem hemde baş aşşağı bir uçaktan sarmaktadır. Saksıyı normalde de çalıştırmakta zorlanan shujin böyle bir durumda tam bir zeka felcine uğramıştır. Lakin biraz önce kaderi hop nire derken şansı yürü yakulum demiş şansı yüzüne gülmüştür. Aniden paltolonu carttadanak ikiye ayrılmış vede hurda uçak tamda sahili üstündeyken kendini kurtarmış, aynı bir kum torbası yere düşermişcesine kafa üstü kumlara çakılmıştır...

To be continued... (Anlamı devamı artık nezaman gelir hiç belli olmaz. Razz )

Acaba kaza zedelerimiz kurtulacakmı shujin'in sonu bir kum öbeğinin içinde canvermek suretiylemi gerçekleşecek, yoksa bir deniz kaplumbağası ona hayat dersi vererek shujin'in yeniden hayata tutunmasını mı sağlayacak! Hepsi gelecek bölümde!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Bu hikaye tanıdık geliyor ama çıkaramadım, sanki bir tv dizisimi ney!?!?!?* Very Happy

Not: Henüz kimseye isim koymadım ama izniniz olursa ikinci bölümede karakterlere sizin ismileri vericem!

ıssız ada
8 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki