japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Nodame^^

ıssız ada - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 14:46

lol! bendende amma doktor olur haa. kan gordugum gibi gup diye giderim ben Razz guzel hikaye olmus bravo ıssız ada - Sayfa 7 17576
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 19:35

ıssız ada - Sayfa 7 654939 sagolun begendiginiz icin. alin bitane daha

Admin Battousai ve Dia issiz bir adaya düsmüsler. Battousai in yaninda tavla varmis.
Adada kaldiklari sürece her gün tavla turnuvasi yapmislar. hep Dia kazanmis.
Battousai ve Admin arasinda plan kurup Diayi uyurken tahtadan bir bota koyup denize itmisler.
Dia ertesi sabah uyandiginda kendini denizin ortasinda bulunur. Görünürde hic kara yoktur.
Battousai ile Admin Dia nin yokolusunu kutlarlar. Anca haberleri yoktur ki bunlari gizlice izleyen Nodeme bir eli katanasinda bir agacta duruyor.
Dia ne yapacagini bilmediginden eski günleri düsünmeye baslar ve aklindan Oyama nin sesi gecer ´hangi durumda olursan ol, herzaman bir yol bulabilirsin, konsantre olmalisin´.
Dia konsantre olmaya baslar ve bir yol düsünür. Aklindan Oyama nin Dia ya ögrettigi Hayvanlari yönetme jutsu su gelir.
Dia bu jutsu yu hicbirzaman becerememistir fakat baska bir yol yoktur. jutsu yu hazirlar ve ellerini denize batirir. birden üc yunus baligi cikar ortaya.
Dia bunlara ip baglar ve botu geri adaya sürdürür.
- DEvami gelecektir unutturmayin -
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:07

devamını bekliyoruz oyama.
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:12

Nese allahtan bu hikayede cilveli kız olmadım Razz
oyama ya neden benim adım az geçiyo nedne ben de lili gibi tekme filam atamıyom Sad
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:47

sen yeterince tekme attın dinlen biraz =0
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 23:10

evet Dilek zeynebe ne yapmisin öyle ıssız ada - Sayfa 7 245944 sana tekme yumruk yasak Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 18:39

göğsümün ağrısı hala dururken diasan'a neler yapmışım öyle ıssız ada - Sayfa 7 18982
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 19:08

ehem ehem pühü pühü ne yapayım canım sıkıldı hikayeye devam etme kararı aldım

albertine'in sınavı geçmesinden sonra bekliyordum ki bu manyaq kabile reisi bi sınav daha söylesin onuda yapalım...ama oda ne manyak adam birden değişik şekiller çizmeye ve dans etmeye başladı...evet bende ilk başta voodoo büyüsü falan yaptığını zannettim ama değilmiş sadece sırtını kaşımaya çalışıyormuş dia-san'ın onun için hazırladığı sırt kaşıma aletini görünce çok sevinen kabile reisi bizim yoğun istek ve tezahuratlara dayanamamış ve maskesini çıkarmıştır ilk başta maskenin sıkmasından dolayı bıraktığı izlerden tatnınamayan kabile reisinin yüzüne biraz kan gidince renklenmiş ve dealen olduğu ortaya çıkmıştır...

batunun çok kızması üzerine sadece şaka yapmıştım diyen ve pişmiş kelle gibi sırıtan dealen oyamanın yumruğunuda yedikten sonra hafif hafiif kendisine gelmiştir...
akşam yemeğinde tüm olan bitenleri anlatan"forumda fazla takılamadığı için wowdan da sıkılan ve macera aramak için denizlere koyulduktan sonra bu ıssız batu'nun ütopyasına düşen dealen anlatttığı öykülerden dolayı tüm kabile tarafından sevilmiş kabile reisinin kızı ile evlenip yeni kabile reisi olmuştur...(kızıda bi görseniz deniz anası Very Happy ) "

neyse tüm olup biten açıklığa kavuştuktan sonra oradan artık ayrılamayacağını anlayan kaptan batu orada bi yaşam sürmenin güzel olabileceği düşüncesine kapılıp hayaller kurmaya başlamıştır hayallerinin içinde korsan şapkasının vermiş olduğu karizmadan dolayı ona bakıp duran kabilenin en güzel kızıda vardır Very Happy

aradan günler geçmiş kahramanlarımız artık ortama ayak uydurmaya başlamıştır...

oyama tüm gününü kabiledeki çocuklara dövüş teknikleri öğreterek geçirmeye...

albertine adada bulduğu yeni otlardan ve bitkilerden değişik sarmalar dolmalar zeytin yağlılar falan yaparak kızların gönlünü çalmaya çalışmakla...

dia-san kabilenin doktor büyücüsü ile teknolojinin şeytan işi olmadığını tartışmakla...

aka-sensei (hadi bu senin dedğin gibi olsun) yeni diller öğrenmeye çalışmakla...(kuş dili Very Happy )

desire adada ayna bulmaya çalışmak ve kendisine tropik yüz maskeleri yapmakla...

ve batu evinden ayrılmanın vermiş olduğu gurbet sancısını bastırmak için köpek balığı avı ile uğraşmakla günlerini geçirmişlerdir

(aslında desire ile oyamayı albertine ile aka-sensei'yi evlendircektim büyücünün kızınıda dia-san'a alacaktık ama olmadı işte nasip değilmiş belki ilerleyen bölümlerde...

oyama sınavın sonuna gelince bi düşün sence ne olabilir...(unutmaki inandığın şey doğrudur...eğer sen doğruya inanmıyorsan aslında o yanlıştır...)
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 22:01

ıssız ada - Sayfa 7 690564
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 22:09

ıssız ada - Sayfa 7 654939 actiondan cok romantizme önem vermişsin Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 17:58

evet bu sefer biraz öyle oldu Very Happy
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 20:19

ya çok kokoş yapmışsın beni ama ben iki gün boyunca yüzümü sabunla yıkamamış bir insanım o paranoyak suratla çalıştım bi de Allahtan müşteriler yüzümü görmüyor yoksa hepsi yanlış geldik deyip kaçarlar vala ıssız ada - Sayfa 7 654939
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 20:53

ıssız ada - Sayfa 7 654939 desire
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 16:18

ıssız ada - Sayfa 7 654939 desire
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 18:35

öğğğhhhh
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 30 Kas. 2008, 23:42

ıssız ada - Sayfa 7 654939 Battousai
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 03 Ara. 2008, 20:51

oyama batu albertine ıssız ada - Sayfa 7 654939
ya vala vakit olmuyo ama şimdi şöle düşünün ben bakımlı olsam hiç sağ sağlim eve gidebilir miyim Razz
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 18:03

dimi sen doğru olanı yapıyoorsun aslında ıssız ada - Sayfa 7 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 23:29

AHAHAHHAHAHAHAAAHUAHAUHAUHUAHHAUHAUHA ıssız ada - Sayfa 7 654939
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 22 Ara. 2008, 11:46

Yeni hikaye yok mu yaaa Sad
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 17:29

battousai'ın olmadığı zamanlarda ıssız adanın ıssız kaldığını gören battousai yeni bir hikaye yazmaya başlamıştır bile ama oda ne aniden çalan telefon üzerine irkilen kahramanımız telefonu açtığında karşısında beyaz saray elçisinin ona yalvar yakar ıssız adada kalan kızı desireyi kurtarması için yalvarmaktadır

battousai hemen bir sonraki uçağa atlayıp amerika semalarında boy gösterir kahramanımız hikayeyi kendinin yazdığını bu özgür irade ile kendisine her türlü kahramanlık haklarının tanındığını bilmektedir Very Happy

çok geçmeden süpersonik uçağımız beyaz sarayın arka bahçesine iner...battousai bir kahraman edası ile ışıldayan güneşin kararttığı yüzünün belirmesiyle kapıda ortaya çıkar...merdivenleri bir artislik yaparak inmek üzereylken kırmızı halıya ayağı takılarak yere kapaklanır ve ardından yerli türk aksanı ile way get a fu... put on carpet ....biiiippp gerisini getirmeyelim gerek admin kızmasın gereksede sizin terbiyeniz bozulmasın gerçi geçen alt yazıda her f.. kelimesine ısrarla kahretsin yazıyoruz ama goradan sonra tüm türk milleti f..you nun esas anamını öğrendi Very Happy

neyse kendisi karşılamaya gelen kara kuru adamı gören battousai bi an şaşırarak bizim pusht nerde diyerek obama karşısında bir pot kırar Very Happy
kızının ateşi yüreğini yakmış olan obama ki kendisinin ismi japonyada bir kenttir.ve battousai'ın ona yarım etmesinin tek sebebi budur,içli içli anlatmaya başlar bir tatil gezisi için japon adalarına giden kızının uçağının düştüğünü kızının hala o ıssız adada yaşıyor olabileceği bu manyak ııssız adaya yalnız battousai'ın erişebileceği falan fistan yani battousai'a gereken gazı vermektedir...

iki gün önce...
hostesin getirdiği japon yeşil çayını beğenmeyip ıyy si... gibi bu diyerek hostesin yüzüne döktükten sonra bu pilotlar ne kadar yavaş gidiyor şu gaza biraz bassınlar diyerek uçağı son sürat gider bi haldeyken offf çok sıkıldım cam falan yok mu dedikten sonra kapıyı açarak uçağı türbülansa sokan ve düşmesine sebeb olan desire ıssız adada hala hayattadır...ve bir kaç kişi...

şimdi onları tanıyalım
oyama masutatsu(benim hikayelerimin iki olmazsa olmazı) kendisi japonyada düzenlenen kyokushinkai karate turnuvalarına katılmak üzere amerika rotarlı uçağa isviçreden binmiştir kahramanlarımızdan oyama yediği yumruklar üstüne zaten beynini rolantide kullanmaktadır ve kapıyı açmasında desireye yardım etmiştir Very Happy

bir diğer kahramanımız admin-san forum işlerinden beklediği finansal katkıyı sağlayamayıp zengin bir kızla evlenmek için amerikaya gitmiştir orda gözüne kestirdiği desireyi tavlamak için yapmadığını bırakmayan hatta ardından taaa japonya adalarına kadar gelmeyi bile düşünen admin-san tam bir romantik ve para göz türk erkeğidir "kızma bana admin-san sadece bir hikaye Very Happy "

evettt kötü kızımız akailili-sensei kendisi adminin zengin kız bulma sevdası üzerine amerikaya gitmesi üzerine forumu her türlü hile ve gafletten yararlanarak ele geçirip kendi kraliçeliği haline getiren aka-sensei egolarını geçici olarak bastırmış fakat java scriptte doğan bir arıza yüzünden oluşan teknik bir arızadan dolayı adminsan'ın peşinden buralara kadar sürüklenmiştir Very Happy

ıssız adada iki günü su yiyecek barınak gibi temel doğal ihtiyaçları karşılamak amacı ile geçiren kabilemiz kendileri artık buranın yerlileri olacaklarına inandılar...lüks ihtiyaçlarını karşılayabilmek için akan çayın önüne bir bent çekerek gelecek 3 yıl içerisinde burda bir baraj inşa etmeyi planlamaktadırlar... ancak köylerinin ortasından geçen suyun kısılması ve hatta kesilmesi üzerine kabile büyücüsünü 3 gün önce kaybetmiş olan kabile araştırma için en cesur 2 adamını suyu bulması için göndermiştir fakat aradan 1 gün geçmesine karşılık adamlar geri dönmemiştir sebebini oyamaya bağlıyorum ben...

neyse zırvalamaya başladık... siz bunu okuya kalın ben devamını vericem...

(her zaman söylediğim gibi benim hikayelerim okuyana Very Happy) saygılarımla...

En son Battousai tarafından Çarş. 07 Ocak 2009, 22:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 19:00

Battousai demiş ki:

iki gün önce...
hostesin getirdiği japon yeşil çayını beğenmeyip ıyy si... gibi bu diyerek hostesin yüzüne döktükten sonra bu pilotlar ne kadar yavaş gidiyor şu gaza biraz bassınlar diyerek uçağı son sürat gider bi haldeyken offf çok sıkıldım cam falan yok mu dedikten sonra kapıyı açarak uçağı türbülansa skan ve düşmesine sebeb olan desire ıssız adada hala hayattadır...ve bir kaç kişi...

Desire mi paris hilton mu yaa XD
güzel ve heyecanlı bir hikaye her zamanki gibi kankimm
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 19:45

AhahahahahHAHAa ıssız ada - Sayfa 7 654939 yaw ne adamsin Battousai yaw Very Happy gene yaptin yapacagini. Cok güzel olmus ellerine saglik devamini bekliyoruz Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 19:55

puhahaha ıssız ada - Sayfa 7 654939 batto super olmus.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 19:57

Ben kötü kiz ha ıssız ada - Sayfa 7 203193 Razz

ıssız ada
7 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-