japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pedalımın Altında Japonya

4 posters
YazarMesaj
nicholaihel

nicholaihel

Pedalımın Altında Japonya Empty
MesajKonu: Pedalımın Altında Japonya   Pedalımın Altında Japonya Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 23:11

Arkadaşlar bu kitabı yeni edindim.Henüz tamamını okuma fırsatı bulamadım ama oldukça akıcı bir gezi kitabına benziyor.İlgilerinize...

Caner GÜRELLİER

Yayınevi : Truva Yayınları

Basım Tarihi : Ocak 2008

Etiket Fiyatı: 10 YTL

Küçücük bir ada ülkesi Japonya! Bir solukta gezilip görülecek gibi duran bu gizemli ülke hakkında televizyonlarda çok şey izlemiştik. Tek kanallı televizyon döneminde kağıtlardan kuş, kedi, köpek yapmasını Origami sayesinde öğrenmiş, Ancinsan'ın yeni bölümünü her hafta sabırsızlık içinde dört gözle beklemiştik. Yazlık sinemalarda karate figürleri öğrenmiş sonra onları henüz arabalarla dolu olmayan geniş sokaklarımızda uygulamaya çalışmıştık.

Küçüklüğünden beri kendini bu kültüre yakın hisseden Caner Gürellier hayallerinden hiç vazgeçmeden bir ilki gerçekleştirdi. Bir ülkeyi keşfetmenin en güzel biçimiyle, bisikletle Japonya'yı en güney uçtan en kuzey uca geçen ilk Türk oldu. Pedalımın Altında Japonya kitabıyla yol günlüklerini harmanlayıp Japonya'ya gitmek isteyenlere ve bu kültürü yakından tanımak isteyenlere yol gösterici olmaya çalıştı.

(Arka kapaktan alıntıdır.)
nicholaihel

nicholaihel

MesajKonu: Geri: Pedalımın Altında Japonya   Pedalımın Altında Japonya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 12:53

Açtığımız konuları editleyemiyoruz ya da ben beceremedim.neyse o yüzden kapağı cevapla ekleyeyim dedim.buyrun...

Pedalımın Altında Japonya Pedalimin_altinda_
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Pedalımın Altında Japonya   Pedalımın Altında Japonya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 16:54

tanıtım için teşekkürler Wink Açtığınız konuları 2 saat içinde editleyebiliyosunuz Wink
https://japon.yetkin-forum.com
BooRock95

BooRock95

MesajKonu: Geri: Pedalımın Altında Japonya   Pedalımın Altında Japonya Icon_minitimeÇarş. 13 Ağus. 2008, 21:08

teşekkürler mutlaka okuyacağım
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Pedalımın Altında Japonya   Pedalımın Altında Japonya Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 21:07

sahaflarda işim olduğu zaman ilk sorulcak kitap bu olcak.. varsada hemen alınıp hatim edilcek..

teşekkürler..

Cool

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JAPONYA PROMOSYONLARI...
» Bir paket de Japonya'dan
» Japonya da Resesyonda