japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampire Knight

+4
rei
El Mariko
Desirem
Nodame^^
8 posters
YazarMesaj
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 14:12

Vampire Knight Vampir10
Manga'nın Adı: Vampire Knight
Diğer Adları: ヴァンパイア騎士, Vanpaia Naito
Tür: Romantizm, Drama, Doğaüstü Güçler, Vampir
Cilt Sayısı: 6+
Yayım Tarihi: 7/5/2005
Yayınevi/Dergi: Hakusensha, Viz Media, LaLa, Shojo Beat

Yazar/Çizer: Matsuri HINO

Tanıtım:

10 yıl önce Yuuki, soğuk bir kış günü, bir vampir saldırısından saf kan bir vampir olan Kaname tarafından kurtarılır. Yuuki saldırıdan öncesini anımsamamaktadır. Kaname tarafından Cross Akademisine bırakılan Yuuki, müdür tarafından benimsenir ve büyütülür. Bu akademi, sabahçılar ve gececiler olarak adlandırılan iki tür öğrenim vermektedir. Sabahçılar normal öğrenciler, gececiler ise vampirlerdir.

4 yıl önce ailesi vampirler tarafından öldürülüp, akademiye bırakılan Zero, Yuuki ile gececilerin sırrının açığa çıkmaması ve normal öğrencilerin zarar görmemesi için gardiyanlık yapmaktadır. Yuuki’nin hayatını kurtaran Kaname ise gececilerdendir ve gizliden gizliye Yuuki‘ye ilgi duymaktadır. Kaname’in bu ilgisi, yasak bir aşk mıdır? Yoksa Kaname başka bir amaç peşinde midir ?

Bu arada Zero’da 4 yıl önce saf kan bir vampir tarafından ısırılmış ve yavaş yavaş bir vampire dönüşmektedir. Tüm olanlar karşısında Yuuki ne yapacaktır?

Vampire Knight Vampir11
Vampire Knight Vampir12
Vampire Knight Vampir13

baya populer mangalardan biri
alintidir
Desirem

Desirem

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 14:30

Aaaa bunun türkçe mangasını bi yerde okumuştum bennnn güzel bir manga serisi teşekkürler paylaşım için bu arada bişi sorcam nodame neden siz ingilizce bilenler manga çeviri gurubu kurmuyorsunuz?
eminim çok başarılı mangalar elinizden çıkar.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 16:20

hmm cok ugras isteyen bir is cevrim isinde yardimci olabilirimde obur teknik islerden hic anlamam. birde zaman ayirabilmek var isin icinde. bu konuya ilgisi olan baska kisiler varsa yardimci olmaya calisabilirim diye dusunuyorum ama bir yandanda turkcemin yeterli olmayacagindan endise ediyorum. neyse en azindan deneyebilirim diyeyim Neutral
Desirem

Desirem

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 16:25

Hmm vala yaparsan bişiler çok sevinirim tabi bir tek sen yapmayacaksın bu işi eminim bir kaç gönüllü daha buluruz Wink
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 16:53

bakalim becerebilcekmiyizVampire Knight Ahhyes10
El Mariko

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 22:51

Ben ingilizce ceviri tek basima yaparim. Ama emegimin karsiligi ne olacak ???????
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Desirem

Desirem

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 07:28

OyamaMasutatsu demiş ki:
Ben ingilizce ceviri tek basima yaparim. Ama emegimin karsiligi ne olacak ???????

hadi hadi naz yapma
El Mariko

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 13:24

Ben tek calisirim yanliz. Bir iki Manga bulun internetten ben onlara ceviri yaparim. Elimden geldigi kadar güzel yapmaya calisirim.
Desirem

Desirem

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 13:28

Hmm o zaman Desire Climax seni bekliyor oyamacığım Surprised
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 14:14

OyamaMasutatsu demiş ki:

emegin karsiligi sana oyama masutatsu figurleri felan veririz Vampire Knight Ohohoh10
El Mariko

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 17:44

lol! Smile Saka tabi karsilik istemem Smile sagliginiz yeter
Desirem

Desirem

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 11:00

Eeee bekliyoruz halen ama hiç bir çalışma belirtisi yok yani bir anime alt yazı çevirisi bile yapsanız yeter Oyama çok istersen kargoyla bişiler gönderirriz sana ben canım Surprised
Sen yeterki bişiler yap
El Mariko

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 15:41

Söyleyin bana bi manga Very Happy yapmaya baslarim
rei

rei

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 12:03

black stones çeviri grubu şu anda çevirisini yapıyor zaten XDD

manga yorumuma gelince, işler baya bi karıştı O__o'
kaname de yuuki de, defolun görmesin gözüm sizi..
her şey atın zeroya anca gidin tabi..
hele kaname çocuğu sen var ya sen.. "do you wanna make me feel it again?" şimdi bişiy derdim de... -_-
yeni chapter gelmiyor zaten T__T
yuukia aldı artemisi "arkadaşını korumaya" gitti... o değil de, kız senin arkadaşın, zero değil mi lan? nası bi kızsın sen nası bi kızsın? kaç kere kurtardı o adam seni yüzsüz! -_-
var ya şu son chapterlarda özellikle içimde yukiye karşı büyük bir nefret var -_-'''

42 de gelmiyor O__o'''' kafayı yiyorum?!?!!
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 01 Ağus. 2008, 19:35

vay hain demek zerocugumu yuz ustu birakti heVampire Knight Furiou10 manga bolumleri ise ayda bir cikiyor duydugum kadari en son haziran sonunda cevrim yapilmis bakalim birdaki bolum nezaman cikcak
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeC.tesi 02 Ağus. 2008, 21:06

42.ci bolum cikmis
rei

rei

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 14:41

evet okudum..

Spoiler:
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 19:31

mangasi gicik olmaya basladi galiba okumayi dusunuyordum ama vazgeccem gibi buyuk hayalkirikligina ugratacakmis gibi geliyor
rei

rei

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 22:59

yok yok oku yukiye gıcık olsak da büyük bir zevk veriyor XDD
heran şimdi ne olacak diye merak ediyor insan, işler baya sarpa sardı zaten xD
ve daha önemlisi, ne olursa olsun zero'm var sonuçta sırf onun için okunur ehuehuehuehuh xD
Nodame^^

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:01

animesinin ikinci sezonunu beklerim heralde simdi mangayi okudunmu heycanli olmuyor hikayenin nasil gelistigini bildigin icin. 2ci sezon ekimde baslicakmis duydugum kadari
osaki nana

osaki nana

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 21:36

47 çıktı ocağın 23unde,ama ne kadar zamanda bir gelecek yeni bölümler bilemiyorum
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeSalı 30 Haz. 2009, 20:02

Off her bölümde zeroya ayrı aşık oluyorum Vampire Knight 957859 Ve özellikle son bölümde yuukiye ayrı gıcık oluyorum Twisted Evil

Spoiler:
kyramia

kyramia

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 15:02

Spoiler:
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimePaz 13 Şub. 2011, 13:01

Ilk iki cildini okudum şimdilik. Vampirlere çok ilgim yok ama manga güzel. Bir sitede gezinirken kendime çok kötü bir spoiler yaptım maalesef Sad
http://candynindunyasi.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Vampire Knight Empty
MesajKonu: Geri: Vampire Knight   Vampire Knight Icon_minitimeCuma 22 Şub. 2013, 14:27

Vampire Knight, Lala 'nın önümüzdeki 24 mayısta çıkacak olan temmuz sayısında, 93. bölümüyle son bulacak. Böylece 24 kasım 2005'ten beri yayınlanan seri toplam 19 ciltten oluşacak.
http://candynindunyasi.com

Vampire Knight
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vampre knight / vampire knight guilty
» Vampire Knight