japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Until Death Do Us Part

4 posters
YazarMesaj
Nodame^^

Until Death Do Us Part Empty
MesajKonu: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 12:44

Until Death Do Us Part 548-ka10
Manga'nın Adı: Until Death Do Us Part
Diğer Adları: 死がふたりを分かつまで, Shi ga Futari wo Wakatsu Made
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu ,seinen
Cilt Sayısı: 7
Yayım Tarihi: -/--/2005
Yayınevi/Dergi: Square-Enix, Young GanGan

Yazar/Çizer: Hiroshi TAKASHIGE

Tanıtım:

Çok iyi dövüşebilen Mamoru isimli bir adam, bir şekilde görme yetisini kaybetmiştir. Ancak retinasına yerleştirilen prototip bir cihaz sayesinde etrafındaki varlıkların hatlarını seçebilmekte ve bu sayede işini yapabilmektedir. Dünya çapında sevdiklerini sokaklarda kol gezen suçlular yüzünden kaybeden insanların bir araya gelerek kurduğu bir toplulukta, bu suçluları alt etmek için çalışmaktadır.

Bazı durumlarda geleceği görebilen bir kız olan Tooyama Haruka ise, bu yeteneğini keşfeden bir suç örgütü tarafından para kazanmak için kullanılmaktadır. Ailesini kaybeden ve gidecek bir yeri olmayan kız, yoldan geçtiği sırada Mamoru’yu fark eder ve kendisini kurtaracak biri olduğunu anlar.

Etrafındaki adamların elinden sıyrılıp Mamoru’yu yakalayan ve kendisini korumazsa kesinlikle öldürüleceğini söyleyen Haruka, Mamoru’yu ikna ededer. Ve anlaşmalarının süresi olarak da şunu belirtir: “Ölüm bizi ayırana dek.”

Until Death Do Us Part Until110 Until Death Do Us Part 548-210
Until Death Do Us Part 548-410 Until Death Do Us Part 548-310
Until Death Do Us Part 548-510

daha okumadim gerci ama ilgimi ceken bir manga guzel birseye benziyor Until Death Do Us Part 906372
ani.gen den alintildir

En son Nodame^^ tarafından Perş. 19 Haz. 2008, 12:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
El Mariko

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 12:45

Cok güzel birseye benziyor valla. Nodame-san Arigatoo Gozaimasu.
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 15:45

Bu olabilir.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
El Mariko

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 15:47

Link yollayin özel mesajdan indirip cevirmeye baslarim
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 18:31

bunun sadece 16 bolumu cevrildi yakla$ik 2 aydirda bir kipirti yok bence sona ermis mangalardan birini secin. oylelikle aylardir bolumu cikacak diye beklemenize gerek kalmaz. mesela desire nin tanittigi Love Monster var sona ermis olarak veya Anatolia story var bunlardan birini secerseniz daha iyi olur diye dusunuyorum. linkte vermistik aylar once mangatraders.com
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 18:39

Love Monster olabilir aslında ya oyama da şimdi onu yapmaya çalışıyordur şimdi boşu boşuna yorulacak Sad
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 18:41

yok yok daha baslamamistir o. kesin suan ya antreman yapiyo yada anime izliyodur Razz
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 18:43

Yok yaa bana mesaj atmıştı başladım die hem o antreman yapmıyo ki bütün gün nette geziniyo ara verdi biras ama anime izliyo olabilir yaa hentai filam başlamıştır o yine Razz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 18:46

lol! ozaman haber ette bosuna baslamasin bu mangaya.
El Mariko

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePaz 27 Tem. 2008, 00:44

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 30 sayfa cevirdim bileeee !!!!
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePaz 27 Tem. 2008, 02:43

ne cabuk yazik olmus okadar emege lol! yarina Love Monsterdan 40 sayfa isteriz Very Happy
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePaz 24 Mayıs 2009, 21:47

ben bu mangayi cok severek takip ediyorum kör yakisili adamin bi kac kisiyi haslamasindan ne daha süper bisi olabilir ki

hatta ben bunu cevirmeye baslamistim bi kac bölümünü türkceye cevirdik yalniz editörcünun herhalde keyfi kacti artik etmiyoruz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimePtsi 25 Mayıs 2009, 15:04

gercekten cok eglenceli bir manga ve gitticikce heycanli olmaya basliyor. birsuru ilginc ve hos karakterlerle dolu favorim mamoru ve igawa Until Death Do Us Part 957859 suan bolumlerin cogalmasini bekliyorum en son 53 veya 54cu bolumu okumustum galiba.

Alıntı :
hatta ben bunu cevirmeye baslamistim bi kac bölümünü türkceye cevirdik yalniz editörcünun herhalde keyfi kacti artik etmiyoruz

cevrimleri biraktiginiza uzuldum ya gercekten cevrilmeye deger bir manga bence. size bir editci bulabilme imkanim olursa cevrimlere devam etmeye dusunurmusun?
bu arada kendi ceviri grubunuzmu var ve suana kadar hangi mangalari cevirdiniz?
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Until Death Do Us Part   Until Death Do Us Part Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 10:13

kendi sitemiz var daha dogrusu mod olgudum site. Orada anime manga bölümü acmistik ve ceviri grubumuz oraya aitdi planda bulunun one shotlar
Spoiler:

bu da mangalar
Spoiler:

ama iste kaldi öyle aslinda editici birisi olsa ben yine zamanim oldukca cevirirdim söyle birsey türkcem cok duzgun dgeil ondan dolayi editcini turkcesi duzgun olmali ama eger ki ceviri grubu varsa bunu üstelenmek isteyen yine yardimda bulunabilirim. Cok cabuk cevriliyor cünkü az yazili olunca. iki tarafa da eklenebilir o zaman. ha bi de doubt u silmem lazim baska ceviri grubu basladi tavsanciklari cevirmeye Smile

Until Death Do Us Part
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DEATH NOTE
» DEATH NOTE
» Death Note OST
» DEATH NOTE
» Death Note OP Parody