japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Desire Climax

+2
El Mariko
Desirem
6 posters
YazarMesaj
Desirem

Desirem

Desire Climax Empty
MesajKonu: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 15:21

Desire Climax 487kapakresmifa1

Manga'nın Adı: Desire Climax
Diğer Adları: Yokujou Climax, Passionate Climax, ヨクジョウ クライマックス
Tür: Romantizm, Drama
Cilt Sayısı: 7
Yayım Tarihi: -/--/2004
Yayınevi/Dergi: Shueisha, Margaret
Türkiye'de: Yayımlanmadı
Giriş Tarihi: 01/11/2006
Son Değişiklik: 01/11/2006

Yazar/Çizer: Ayane UKYO

Tanıtım:

Omori Mio, 17 yaşında, liseye giden genç bir kızdır. Hasta annesinin, kardeşinin, ev kirasının ve faturalarının yükü, babası öldüğü için Mio’nun omuzlarındadır ancak gece geç saatlere kadar çalışmasına rağmen her şeye yetişemez ve durumları çok kötüdür.

Bir gece işten eve dönüşte bir kavgaya şahit olur ancak kurban olması gereken kişinin saldırganları alt ettiğini görünce polisi aramaktan vazgeçer. Genç, Mio’nun yanına gelir ve O’nu öperek satın aldığını söyler; Mio ise hiçbir şeye anlam veremez ve kafası karışmış halde evine döner.

Ertesi gün ziyaret ettiği annesi Mio’ya, Jinnai’lerin evinde hizmetçi olarak çalışmasının önerildiğini söyler. Babası ile eski arkadaş olan Bay Jinnai; Mio ve ailesinin kaldığı ev dâhil çok geniş bir arazinin sahibidir. Mio gitmek istemez çünkü Jinnai’lerin oğlu Shoei ile aynı okulda ve aynı senededir; dolayısıyla bunun küçük düşürücü olacağını düşünür. Shoei, sınıfa gelerek Mio’yla konuşmak istediğini söyler. Okuldan sonra Mio’yu evlerine götüren Shoei gözlüğünü çıkarır ve saçını dağıtır: Bu önceki gece kendisini öpen gençtir…

Desire Climax 4871au4
Desire Climax 11827405or5
Desire Climax 94584204sm5
Desire Climax 60915055op9

Google de şans eseri gördüm ve çok ilgimi çekti sizlerlede paylaşmak istedim Surprised
Bulursam kesinlikle okuyacam bounce

anime.gen
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
El Mariko

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 15:24

güzel bi seye benziyor
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Nodame^^

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 15:46

bayanlar icin bir manga bence. hentai degil ama baya +18 sahneleri var
Desirem

Desirem

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 15:57

Yaşım tutuyo o zaman Surprised şimdilik ingilizce olan bir bölümünü okudum gibi (gibi çünkü ingilizcem pek yoktur Razz)
Ama Türkçeye çevirecek birini bulurum elbet :9
Nodame^^

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 16:20

Wink bir kac bu tur manga okudum bu dahil olarak. cizimler felan guzelde hikayeleri biraz bayiyor. bidene bakalim beyenecekmisin
Desirem

Desirem

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 16:22

Vala şu an işteyim ve bi kaç bölümüne göz attım çizimler harika hatta eve gidince mutlaka bir çizim yapacam Omori nin çizimleri çok süper Surprised
El Mariko

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 10:59

BIrde Manga Love story vardi bayanlara göre.
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 11:07

fa fa fay enteresan bi hikayesi varmış beyler size katılmıyorum bunu bende okurum bu bayanlar için değil.... benim için
Nodame^^

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 11:08

Akuma de Sourou, (Akuma na Eros bu ikisini okudum ayni mangakadan olan Ai wo Utau Yori Ore ni Oborero! ilginc birseye benziyor okumadim gerci mangakasi Mayu Shinjo )

vay vay vay oyama bayanlar icin mangalar da bilirmis lol!
efsane

efsane

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimePerş. 02 Nis. 2009, 15:00

Ben smut hastasi olarak bu mangayiokumus bulunuyorum ve beynimde 260 tane daha smut manga bulunuyor hepsi bitik olmasada (anlacaginiz bu smut mangalrin tam otakusuyum)

desire climx basi cok basarili cizimleriyle cok göze hitab eden smut manga yalniz mangakanin sonun dogru artik bu mangayi cizmekte keyfi kactigini cizimlerdede ve konununsonuclanmasindada belli oluyor. okunur bir kere sonra bir daha okunayacak manga türlerinden. illede okunmasi gerekmez öyle kalici bir etkisi olmuyor insanin üstünde.
susaka

susaka

Desire Climax Empty
MesajKonu: Geri: Desire Climax   Desire Climax Icon_minitimeSalı 08 Eyl. 2009, 17:49

slm Suspect

Desire Climax
1 sayfadaki 1 sayfası