japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+33
HeLL-in
KiyoKa ChaN
Jeanne_Sama
Ecthelion
Megumi
shirayuri
İzmirLi
Shizuka
ladonna
erkinacar5
SpotLiqht_
moi-kun
Hitokiri Battousai
huorfefalas
rei
albertine
kyramia
Lee
..ToMoKo..
SnoK
mai-chan
Tao Ren
DeliManyak
diaboliksword
Tengeriin Boşig
Nodame^^
kazemaru
ninjin
Desirem
El Mariko
Battousai
Admin
Orihara Maya
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
rei

rei

Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 15:06

akailili-san, avatarın pek tatlı. kıpır kıpır oldu içim şuracıkta. devil beside you, love contract falan izleyip de mike he'ye aşık olmayan var mıdır ki yahu xd

benimki hana yori dangodan, final filmini izleyince öyle bi nostajik oldum.. xd
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 17:24

XD Yeni avatarin super bence rei Very Happy Ayrica Mike He icin dediklerine aynen katiliyorum, ben de o kurbanlardanim cunku XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 16:49

benim avatar gittigim kursla alakalı martdan snra cisco network uzamanı olacagımda Very Happy
http://www.diabolikss.com
huorfefalas

huorfefalas

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 09 Kas. 2008, 11:48

Benim avatarımdaki vatandaş da The Last Samurai(Son Samuray) filmindeki "Ujio" rolünde oynayan "Hiroyuki Sanada". Smile
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 16:18

benim avatarımı açıklamama gerek varmı bilmiyorum ama

hitokiri battousai (adamkesen battoujitsu kullanıcısı) kenshin himura olmadan önceki hali,yanındaki de ilk ve son sevdiği onun gözlerini açan ona doğru yolu gösteren tomoe yukishiro.
moi-kun

moi-kun

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 21:37

benim söylememe gerke var mı bilmiyorum .bu gök kanatı tsubasa ve arkadaşları
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 22:00

Tsubasa: reservoir chronicle dan prenses sakura ...
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 18:28

hayko cepkin ilk başta ön yargılı davranmama rağmen bizim ünide verdiği konserden sonra ve muhabbet ettikten sonra iyi birisi olduğuna kanaat kıldığım ve şarkılarını dinledikçe çok sevdiğim bir kişilik bu fotosunuda gördüm bayıldım....
SpotLiqht_

SpotLiqht_

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 11:10

Death Note "L"
Gerçi Herkes anLamıştır xD xP
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 16:35

Benim avatarım Gantz adlı mangadan Kei Kurono. Kendisinin bu kadar sert durduğuna bakmayın sadece bikaç bölümde gaza gelince bu kadar ciddi oldu yoksa işi gücü kız arkadaşıyla buluşmak Rolling Eyes Suspect
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 11:00

deviantart tan aldım ben kedimi. alice in hikayesindeki kedinin farklı bir versiyonu =)
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 21:27

Ben de avatarimi bir sitede yaptim Smile
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 16 Haz. 2009, 09:39

Ben yaptımmm =)
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 16 Haz. 2009, 12:39

ben ladonna'dan çaldım Smile
İzmirLi

İzmirLi

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 16:47

Arkadaşlar yanlış anlşaşılmak istemem ama sanatçı avatarlarında Barış Mançonun fotosunu gözlerim aradı çünkü Türkiye-japonya arasındaki ilişkilerde önemli bi paya sahip oldugunu düşünüyorum....
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 16:56

İzmirLi demiş ki:
Arkadaşlar yanlış anlşaşılmak istemem ama sanatçı avatarlarında Barış Mançonun fotosunu gözlerim aradı çünkü Türkiye-japonya arasındaki ilişkilerde önemli bi paya sahip oldugunu düşünüyorum....

hmm haklisin cok dogru Very Happy
benim cok saygi duydugum bir sanatcidir baris manco! o kadar saygi duyuorum ki avatarima koymak saygisizlik olur diye düsünüyorum! o kalbimizde her zaman var olacak avatara koymayab ile gerek yok cheers baris abimiz o bizim Very Happy

ben nedenimi acikladim diger herkes ne diyecek merak ediyorum What a Face

Avatarlarimiz... - Sayfa 4 654939
İzmirLi

İzmirLi

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 17:00

Merry kararına saygılıyım ama bence Barış aabinin avatarını koymak bana kalırsa saygısızlık olmaz diye düsünüyorum tabi diğer arkadasların yorumlarınıda görmek gerekli Very Happy...Ama dediğim gibi senin düşüncenede saygılıyım.
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 17:02

açıkcası barış mançoyu avatar yapmak hiç akLımın ucundan biLe geçmemişti =/
benim mazeretimde bu =/
İzmirLi

İzmirLi

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 17:05

Zaten yapılsın demiyorum zorlama gibi anlaşılmasın lütfen sadece resimi olursa iyi olur diye bi fikir attım ortaya ...
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 17:13

Barış Manço'nun Japonya konserlerini gören bilir koskoca salonu nasıl ayağa kaldırdığını ki kendisi Japonlara şarkılarını ezberletmiş bir insandır. Beni tv karşısında bile çok mutlu etmiştir o görüntüler.
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 31 Tem. 2009, 17:25

avatar dediğimiz şey kendini anlattığını düşündüğün küçük resimciktir bana göre. dolayısıyla forumdan bağımsız olarak eğer kendini barış mançonun bir özelliğiyle bağdaştırmıyorsan avatarına koymak sadece görüntüsel bi mana taşır, gereksiz olur. ama türkiye japonya ilişkilerini anlatırken fotosunu koymamak ayıp olur haklısın.
ayrıca bir kız olarak nie bir herifin fotosunu koyayım tapmıyorsam kendisine. bu da kendi bakış açım Very Happy sen koymuşsun işte ne güzel. 1 foruma aynı kişiyi anlatan 1 avatar yeter. sonra rakiplik falan olur mazallah Very Happy
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Jeanne_Sama

Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 20:19

avatarımdaki cici kızı tanımıyorum Q_Q daha doğrusu hangi animeden olduğunu bilmiyorum -.-''
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 08 Ağus. 2009, 22:30

hanazakari no kimitachi e deki ; taiki , atashinchi no danshi deki ; masaru , ninkyo helper daki ; reiji , rescue daki masashi

dir ... hepsi aynı kişidir yani ... abarttım iyice neyse ...
ismi yamamoto yusuke ...
HeLL-in

HeLL-in

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 09 Ağus. 2009, 21:59

Avatarımdaki 4 çocuk Stand up! dizisindeki virgin boys ekibi xD
En baştan itibaren
Sho-chan:Ninomiya Kazunari
Kenken:Yamashita Tomohisa
Udayan:Narimiya Hiroki
Kou-kun:Oguri Shun
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Avatarlarimiz...   Avatarlarimiz... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 09 Ağus. 2009, 22:19

Ikuta Toma.. uzakdoğu hayranı olupta bilmeyen yoktur.. Cool

varsada kendi ayıbı..
lol!

4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki