japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

candy candy

4 posters
YazarMesaj
Desirem

Desirem

candy candy Empty
MesajKonu: candy candy   candy candy Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 10:32

candy candy Candy6an7

Anime'nin Adı: Candy Candy
Diğer Adları: キャンディ・キャンディ, Şeker Kız Candy
Kategori: TV Serisi
Tür: Drama, Romantizm
Bölüm Sayısı: 115
Yayım Tarihi: 1/10/1976 ile 2/2/1979 arası
Firma/Stüdyo: Toei Animation
Türkiye'de: Yayımlandı
Giriş Tarihi: 02/04/2006
Son Değişiklik: 18/07/2007

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Tetsuo IMAZAWA
Senaryo: Shun-ichi YUKIMURO
Müzik: Takeo WATANABE
Orjinal Eser: Kyoko MIZUKI, Yumiko IGARASHI

Tanıtım:

Kar fırtınasında, yetim çocukların evi olan Pony Evine bırakılan Candy, en iyi arkadaşı Annie’nin zengin bir aile olan Bryton’lar tarafından evlat edinilmesinden uzun süre sonra kendinin de Legon ailesi tarafından alınmak istendiği öğrenir. Mutlu bir yaşamı kendisini seven bir ailesi olacağını hayal eden Candy, artık yetimhanede kalmayacak kadar büyüdüğünü de hesaba katarak gitmeye karar verir. Ancak sandığının aksine bir evlatlıktan çok hizmetkârlık için götürüldüğü yeni evinde ailenin şımarık kızı Elise ve erkek kardeşi Neal’ın kötü davranışları karşısında zor durumda kalır.

Kendisini kötü hissettiği böyle anlardan birinde evden kaçar ve bilmediği bir yerde ağlarken tatlı bir ses ona ağlamamasını söyler. Sesin sahibi; güllerle bezeli bahçenin hemen dışında, duvarda oturan çok hoş bir çocuktur. Ardından gülümsemesinin ona çok yakıştığını söyleyen yakışıklı çocuk, kısa sohbetin ardından birden bire ortadan kaybolur. Candy, onun bir hayal mi yoksa gerçek mi olduğunu anlayamasa da kederini unutmaya ve gülümsemeye karar verir. Sonrasında Audrey ailesinin verdiği davete Legonlar’la giden Candy, kendisini pek çok sürprizin beklediği o gün tepede gördüğü çocukla bir kez daha karşılaşır ve onun bir hayal olmadığını anlar…

candy candy Candycandy01ap7xs5

candy candy Candycandy027ws8mk9
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Battousai

Battousai

candy candy Empty
MesajKonu: Geri: candy candy   candy candy Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 11:22

aaaahhh aahhh zamanında benim yeter artık dememe rahmen annemin bana zorla izlettiği bi anime düşünün artık annem çizgi filmleri hiç sevmez hepsi yalancı çizimlerdir anneme göre... ama bunun yeri ayrıymış...
Desirem

Desirem

candy candy Empty
MesajKonu: Geri: candy candy   candy candy Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 11:56

Ben annemle izliyordum ama nedense yarısında bitti sorunun bizim tv lerde olduğunu sanıyordum ama değilmiş yapımcılarla çizer anlaşamamış sanırım.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Hikaru

Hikaru

candy candy Empty
MesajKonu: Geri: candy candy   candy candy Icon_minitimeÇarş. 05 Ağus. 2009, 12:16

sevdiğim bi anime. ama candyi daha güzel çizselerdi keşke, çiziminden pek hoşlanmorumm
http://www.maron.azbuz.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

candy candy Empty
MesajKonu: Geri: candy candy   candy candy Icon_minitimePaz 19 Ağus. 2012, 21:21

Silent Hill Türkiye sitesi Şeker Kız Candy Türkçe Dublaj Projesini başlattı.
Animenin 115 bölümünü seslendirecek bir kadro oluşturuluyor.
İlgilenenler bu adresten proje sorumlusuna ulaşabilirler : www.Facebook.com/KadirTatlisu
http://candynindunyasi.com

candy candy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-