japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takashi Matsuoka

3 posters
YazarMesaj
El Mariko

Takashi Matsuoka Empty
MesajKonu: Takashi Matsuoka   Takashi Matsuoka Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008, 15:50

10 Temmuz 1954 te Japonyada dogmustur. Amerikada bulunan Honolulu ya kücük yasta Ailesi ile gelmistir.Amerikada yasadigi halde Japon kültürü ile yetisen Takashi Matsuoka Yazar olmadan Zen Budist Tapinaginda calismistir. Yazdigi Kitaplar cogu tarihi Romandir. En ünlü kitabi olan " Cloud of Sparrows (2002)" Japonyada Hiristiyanligi yaymak icin gelen Misyonarlari konu alir. 1990 da yayimlanan Film Pale Blood icin de yazarlik yapmistir. Diger Kitabi: Autumn Bridge (2004)
Oyamanin önerisi: Ben Cloud of Sparrows u okudum cok hosuma gitti. Japonyanin tarihini ve yasam bicimini daha iyi anlar hale geldim.
Takashi Matsuoka N133105
Takashi Matsuoka Il02a1_b
Takashi Matsuoka Getimage
Takashi Matsuoka 2_11_matsuoka
http://www.kyokukanacke.tr.gg
animeStyle

animeStyle

Takashi Matsuoka Empty
MesajKonu: Geri: Takashi Matsuoka   Takashi Matsuoka Icon_minitimePerş. 15 Ocak 2009, 16:49

çok güzele benziyorlar tanıtımların için teşekkürler Very Happy
http://www.seymaesmauygun.piczo.com
gozluklu

gozluklu

Takashi Matsuoka Empty
MesajKonu: Geri: Takashi Matsuoka   Takashi Matsuoka Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 01:46

cloud of sparrow'u ben de okudum tavsiye ediyorum. 1800ler Japonyası ile ilgili güzel bilgiler var, tanıtıcı olmuş en azından. Bir Japonun ve bir misyonerin gözünden aynı dünyaya bakıp farkındalıklarınızı genişletebilirsiniz. Ancak kitabın sonunu çok beğenmedim. Kitabın sonu havada kalmamış gibi ama bence yazar bu kitaptan ikinci bir seri daha oluşturabilirim şeklinde bırakmış ya da saf bir amacı var merak uyandırmak...

Takashi Matsuoka
1 sayfadaki 1 sayfası