japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anime İstek

+11
Orihara Maya
..ToMoKo..
Nodame^^
Admin
SnoK
Illdan
Desirem
Battousai
nicholaihel
El Mariko
diaboliksword
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
albertine

albertine

Anime İstek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 04:17

ne tur istersin
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 15:27

yaa elfen lied gibi death note gibi kenshin gibi etkileyici bişi olması lazım.
El Mariko

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 22 Mart 2009, 23:46

bende öyle bisey istiyorum Wink
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 23:32

Ben birşey sorcam gintama diye hala devam eden bi anime var 100+ sayıda bölümleri acaba nereden indirebileceğimi bilen var mı? Bi site biliyorsanız sevinirim sadece 24 bölümü bulabildim Rolling Eyes
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 04 Haz. 2009, 14:55

Ben genelde mIRC dan buluyorum ama ilk defa bulamadım... Gintama ile ilgili bulduğum tek link umarım işine yarar

Ne zaman yazıldıına bakmamışım... çok mu geç kaldım acaba... pale

Spoiler:
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 04 Haz. 2009, 17:12

Olsun bende daha diğer bölümleri bile indirmemiştim =) Tşk ederim =)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 04 Haz. 2009, 18:59

erkinacar5 verdiğin linkteki videolar inmiyor sanırım, ayrıca link veririken spoiler içinde vermeye özen gösterin Wink

Anime Download bölümüne koydum.
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 04 Haz. 2009, 20:49

Pardon denemeden vermiştim hemen sağlam olanlarını bulup ekliycem çok özür dilerim Embarassed

Edit: Şu an tüm bölümleri mIRC botundan buldum.. Gintama bölümünden yazmaya devam edicem... tekrar özür dilerim Sad

En son erkinacar5 tarafından Perş. 04 Haz. 2009, 21:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 04 Haz. 2009, 21:13

ekledim ben yukarda yazdım Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 18:00

eğer elinde samurai champloo rapid linki olupta foruma koyamayan varsa yakarım onları Very Happy bana en acilinden lazım başka sitelerden çalmak istemiyorum. lütfen lütfen lütfen Anime İstek - Sayfa 4 687508
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 22:36

Rapid link'i değil de mIRC'dan download'ı anlatan bi yazı yazdım ordan bulabilirsin ^^ Sadece verdiğim örnekteki bot kapanmış :S onun yerine [ACX]Rin den indirebilirsin (tabi liste ve paket numaralarını öğrenmen lazım)
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 00:04

mIRC Anime İstek - Sayfa 4 780249
hiç kullanmadım nerde yaptın anlatımını bi bulmam lazım bi dk bakim anlamazsam tekrar buraya geri dönerim
eee be batu madem dönüceksin bu kadar yamaya ne gerek var
olsun yaa yazmış bulundum Very Happy
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 00:58

Sohbet kısmında şu anlık albertine-san oraya açabilirsin dedi ^^ eğer yararlı bulunursa taşınabilir herhalde.. dimi? Rolling Eyes
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 11:45

okudumm ama pek bişi anladığım var sayılamaz çünkü daha önce hiç mIRC kullanmadım bütünleme sınavlarımdan sonra inş o işe bi el atıcam. sende bana yardımcı olucaksın pirat ayrıca erkin ismini severim ilerde çocuğuma vermeyi düşündüğüm isimlerden birisi erkin ve barış king
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 19:39

Baştan söylesene Battousai-san cheers Elimden geldiğince yardım ederim tabi ki Smile O zaman bütünlemeler bitene kadar ben Rapid link i bakayım sana ama Samurai Champloo'nun isim hakkı satılmış olduğundan (yani ps2 oyununu yapan firma almış o haklardan bi tanesini Very Happy ) pek bulamıyorum :s neyse bulursam açarım konu bulamazsam mIRC şart Razz
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 16 Haz. 2009, 10:34

ben akşama verebilirim sanırım samurai champloo için rapid linki. ama kalitesi rm olabilir, emin değilim
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 16 Haz. 2009, 16:15

anime download bölümüne ekledim, ilk 2 bölümü indirip altyazıları deneyeceğim, uyumluysa onları da eklerim.
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Anime İstek   Anime İstek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 05 Tem. 2010, 09:02

Gençler ben döndüm Smile istekleri bana buradan yada diabolikss@gmail.com dan iletirseniz linkleri size buradan gönderirim Smile
http://www.diabolikss.com

Anime İstek
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Which anime are u watching now and who is your favourite anime character
» Anime Download