japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendi cosplay fotoğraflarımız

+14
dealen
Desirem
Nodame^^
Admin
Orihara Maya
Moongirl
ninjin
El Mariko
Battousai
Desire
Aoi
Qpax
kazemaru
diaboliksword
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
ninjin

ninjin

Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Tem. 2008, 01:31

Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Tem. 2008, 10:14

güzelmiş ninjin Very Happy keşke resmi buraya da ekleseydin Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 943992
https://japon.yetkin-forum.com
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 13 Tem. 2008, 21:31

o zaman egom tatmin olmazdı.. yeteri kadar megaloman değil SmileSmileSmileSmile
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 17:42

nasılım ama pek acemice oldu ama aceleye geldi canım bi anda karar verdim idare edin

Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Kopyasgrnt032rq5.thKendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Saito7xfrl1.th

bu arada ben sigara kullanmıyorum....sigaraya hayır.... ilk defa sigara dudaklarıma değdi.... keşke değmeseydi.....

En son Battousai tarafından Çarş. 23 Tem. 2008, 19:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 17:44

bide sakalları unutmuşum sorry falan yani ayrıca mod arkadaşlarımız resimlerin boyutlarını bi ayarlayı verirse çok iyi olur Very Happy

bide eldivenler iğrenç ne yapim gariban samurai bu kadar olur

En son Battousai tarafından Çarş. 23 Tem. 2008, 18:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 18:07

cosplay deil ama idare edinn

Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Grnt000xh3.th
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 20:03

wooow Very Happy tavuk katili Very Happy iyi cikmis ama hee
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Tem. 2008, 20:08

cosplayimi gördün mü biraz amatörce ama bende amatörüm zatiii
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 05:59

cosplay güzel olmuş Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 510855 ellerine sağlık Ve at o sigarayı ağzından Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 49464
https://japon.yetkin-forum.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 13:19

Sigara yokki agzinda Very Happy benmi göremedim Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 654939
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 14:08

önceki sayfaya bak yama orada var son olanıda sanki biyerlerde bişeylerde görmüş gibiyim ama film cosplayı olmuş daha cok son olan
http://www.diabolikss.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 14:21

Battousai demiş ki:
nasılım ama pek acemice oldu ama aceleye geldi canım bi anda karar verdim idare edin

Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Kopyasgrnt032rq5.thKendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Saito7xfrl1.th

bu arada ben sigara kullanmıyorum....sigaraya hayır.... ilk defa sigara dudaklarıma değdi.... keşke değmeseydi.....

Süper olmus Battousai-kun. Cosplay a adim atmis oldun böylelikle. Senden ve diger üyelerden daha cok bekliyoruz Smile
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 14:35

birinci resim neyin cosplayi oluyor anlamadim ama ikinci guzel olmusKendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Goodjo10
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 15:39

birinci resim hemen yanındaki saito hajime'nin cosplayi ikinci resim cosplay değil Very Happy onu esprisine yükledim (siz asıl ısradaki cosplayleri bekleyin kocaeliye gidiyim oooo)
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 17:58

ben saito haijimenin cosplay resmini ikinci olarak gormusum Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Tem. 2008, 22:24

Spoiler:

Buda benim Cosplayim Very Happy Uchiha Clan in bilinmeyen üyesi Selcuk Smile
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 17:51

hımm demek senide aldılar klana kanki bak sende koydun ne güzel oldu şimdi birisi daha heves eder oda koyar bölece evrensel cosplay sayısını arttırmış oluruz Very Happy
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 20:23

itachinin biraz tombis verziyonu olmus lol!
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 22:12

Itachi nin tombis versiyonu Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 22:58

Battousai demiş ki:
hımm demek senide aldılar klana kanki bak sende koydun ne güzel oldu şimdi birisi daha heves eder oda koyar bölece evrensel cosplay sayısını arttırmış oluruz Very Happy

Herkesten bekliyoruz Cosplay fotograflari Smile
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 00:23

haydi hayırlısı Smile
http://www.diabolikss.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 01:05

Battousai demiş ki:
bide eldivenler iğrenç ne yapim gariban samurai bu kadar olur
Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 690564 Aslinda bayagi tehlikeli birsey yapmissin o latex eldivenlerle kibrit çakmakla...
Admin demiş ki:
cosplay güzel olmuş Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 510855 ellerine sağlık Ve at o sigarayı ağzından Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 49464
Katiliyorum. Cosplay olsun olmasin sigara içmeyin arkadaslar (Sebnem Ferah'in en sevdigim sarkilarindan biri Sigara olsa da Very Happy) Gerci zaten kullanmiyormussun Battousai.
Battousai demiş ki:
cosplay deil ama idare edinn
Valla bu resim beni korkuttu, oyle biçak elde, garip bakis... "Kimi dogramaya niyetlendi?" diye sormadan edemiyor insan Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 780249
OyamaMasutatsu demiş ki:
Buda benim Cosplayim Uchiha Clan in bilinmeyen üyesi Selcuk
Cosplay'i bilmem ama saclar super olmus Very Happy (ben de oyle kivircik sac istiyorummm Razz) gözler de guzel olmus
Nodame^^ demiş ki:
itachinin biraz tombis verziyonu olmus
Tabii Nodame'nin dedigi de dogru, Oyama o kadar antrenmana ragmen biraz tombismis Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 690564
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 14:35

yaptigim antreman dan dolayi böyleyim Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 654939 gögüs kaslarini 80 kilo ile antreman ediyorum Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 19:46

arkadaşlar cosplaylerinizi bekliyoruz hadi ama sizi sahneye davet ediyoruz yapın bi güzellik
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008, 19:47

ne olacak sanki utanmayın burası bi aile forumu biz bi aileyiz

Kendi cosplay fotoğraflarımız
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Kipi Cosplay