japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendi cosplay fotoğraflarımız

+14
dealen
Desirem
Nodame^^
Admin
Orihara Maya
Moongirl
ninjin
El Mariko
Battousai
Desire
Aoi
Qpax
kazemaru
diaboliksword
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
diaboliksword

diaboliksword

Kendi cosplay fotoğraflarımız Empty
MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeSalı 25 Mart 2008, 21:05

Kendi cosplay fotoğraflarımız 19032008%28001%29
Kendi cosplay fotoğraflarımız 19032008%28002%29
Kendi cosplay fotoğraflarımız 19032008
buda ben kakashi ama dahasını cok yakında hazırlayıp burayada koyarım
http://www.diabolikss.com
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeÇarş. 26 Mart 2008, 03:09

Güzel olmuş Smile ama en önemli öğe eksik : Come Come Paradise kitabı nerde? Kendi cosplay fotoğraflarımız 57288
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeÇarş. 26 Mart 2008, 09:17

kazemaru demiş ki:
Güzel olmuş Smile ama en önemli öğe eksik : Come Come Paradise kitabı nerde? Kendi cosplay fotoğraflarımız 57288
cok haklısın ya bi müsait olsam yapıcam come come paradise i da ama işte olamıyorum
Qpax

Qpax

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 03 Nis. 2008, 20:35

kazemaru demiş ki:
Kitap değilde sol elindeki cep telefonunu Come Come Paradise kitabı sayarsak herşey harika olmuş^^'
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 03 Nis. 2008, 22:51

yapıcam kitabı en kısa zamanda... telefon absurd oldu biliyorum ama cekicek kimse olmayınca ne yapıyım dimi Smile saçları beyaz gri spreyle boyayıp bi foto cekicem kitabıda yapayım da ondan sonra tabiki
Aoi

Aoi

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 06 Nis. 2008, 15:08

herhangibi bir turuncu kitabı alırsan da olur aslında
Desire

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 06 Nis. 2008, 15:15

diaboliksword demiş ki:
yapıcam kitabı en kısa zamanda... telefon absurd oldu biliyorum ama cekicek kimse olmayınca ne yapıyım dimi Smile saçları beyaz gri spreyle boyayıp bi foto cekicem kitabıda yapayım da ondan sonra tabiki

bekliyorum merakla vala ben de çok isterdim ama benden anime karakteri olmaz
anadolu insanıyız biraz tombul ve büyük bi yüzüm var keşken çıtıpıtı bişi olsaydım yaa
Kendi cosplay fotoğraflarımız 656326
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 06 Nis. 2008, 19:53

hocam süper olmuşsun ya bende yapcağım da böyle bi imaj kısmet olmadı işte
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 06 Nis. 2008, 20:52

şimdi bi kuaför tanıdıgımda var saçları uzatayım biraz daha beyaz boya falan cok hoş olcak ama yelek nasıl halledicem bilmiyorum bana yardımcı olacak birileri varmı tanıdıgınız arkadaşlar yani kumaş falan ben alıcam ama dikiş konusunda problemlerim var yani bayan olsam yapmaya calışırım vallaha ama hiç anlamıyorum dikişten yani bulaşık yemek çamaşır falan cok iyiyim ama dikiş yok ya :rendeer:
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePtsi 07 Nis. 2008, 00:57

Ben zamanında orochimaru cosplayi yapacaktım. Kumaş buldum ama dikecek terziyi son anda bulduğum için iubkfk'nın kostümlü partisine yetişememiştim. Taksimde gs lisessinden aşağı inerken sağda bir adet kostümcü vardı. Orada güzel malzemeler vardı ama kakashi yeleği var mıydı hatırlamıyorum. Ebay gibi siteleri deneyebilirsin ama yine de en iyisi kendi kendine yapmak. Kakash'nin yeleğine benzeyen yeleklerden bulabilirsin. Ama sanırım yaka kısmı zor olacak... Hmm ... İstiklal'de Elhamra pasajının giriş katında kostüm dikebilen terzi vardı. Duruyorsa işine yarayabilir. Ben oraya Orochimaru fotoğrafıyla gittiğimde "yaparız ama 1-2 hafta beklemen lazım demişti". Bir dene istersen.
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePtsi 07 Nis. 2008, 02:11

kazemeru ankaradayım ya ama bu önerdigin yerleri biyere not edeyim iste gidersem kesin yaptırıcem haa ama japon forumdan bir iyilik timsalinin işi otarafa düşer ve benim icin sorarsa da süper olur hani Smile
Aoi

Aoi

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeCuma 11 Nis. 2008, 14:54

bence dahada iyi yaparsın
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeSalı 29 Nis. 2008, 11:32

Kendi cosplay fotoğraflarımız 29042010

Kendi cosplay fotoğraflarımız 29042012

Kendi cosplay fotoğraflarımız 29042013

sırada icha icha paradise kaldı onuda yapıcam dün biraz ugraştım ama kadın ve cocugu cizemedim cizim özürlüsü oldugumdan dolayı bakalım bugun bi arkadaş yardım edicem eger gelirse bugun biter oda olmazsan öbür haftasonuna oda biticek bu arada son resimde sırasıyla boyunluk , eldivenler , kunailer ve headbandim var Very Happy
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeSalı 29 Nis. 2008, 13:22

Sprey boya ile saçını da boyarsan tam olur. Bir de photosop biraz iğreti durmuş sharingan olarak Smile
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeSalı 29 Nis. 2008, 13:36

ya öylesine yaptım o gözüde icha ichayıda yaptıkdan sonra speyle boyayacagım bu arada siyah kısım annemin şaheseri göz kalemi Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 08 Mayıs 2008, 10:56

Süper valla Very Happy gözleri cok iyi yapmisin. Su Kunai lerin gercegini nereden bulabilirim acaba ?
http://www.kyokukanacke.tr.gg
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 08 Mayıs 2008, 10:59

true swords diye bi ara bakalım googleda dış link vermeyim ama orada bulabilirsin türkiyeye gönderiyorlar diye biliyorum ama yinede almadan önce bi sor derim ben Very Happy ben bunları gittigidiyordan aldım
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 08 Mayıs 2008, 11:43

topic'le alakasız gevezelik

*true sword türkiye'ye gönderiyorsa lütfen bana da haber verin. ben usa üstünden shippingi çoktur ya da göndermiyordur diye hiç bakmadıydım bile Smile shipping ne kadar onu da iletirseniz ayrıca süper olur. orda bleach ve god of war, final fantasy, kof vb oyunlara ait şeyler bulabilirsiniz. *
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePerş. 08 Mayıs 2008, 14:11

Mükemmel silahlar var burda. Ama sadece amerika daki ülkelere gönderiliyor malesef. keske avrupayada gelse hele o shuriken ve cift ninja-to ve cesit cesit Kunai leri almak isterdim. cokta ucuz ve jilet kadar keskin. Mükemmel Very Happy
Aoi

Aoi

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 11:31

bence baya güzel olmuş
Moongirl

Moongirl

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 23:32

Vay be baya iyi olmuş bence
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 00:09

Bence de super olmus, emegine saglik. Arkada da Sebnem Ferah resmi var Kendi cosplay fotoğraflarımız Coeur-10
Bu arada Oyama ben burada bir dukkan biliyorum Asya ile ilgili bir suru sey satiliyor, kiliclar ve bilimum baska dovus seyleri de dahil (ama cok anlamiyorum o yuzden kalite acisindan hic bir fikrim yok :scratch:)
El Mariko

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 15:12

akailili demiş ki:
Bence de super olmus, emegine saglik. Arkada da Sebnem Ferah resmi var Kendi cosplay fotoğraflarımız Coeur-10
Bu arada Oyama ben burada bir dukkan biliyorum Asya ile ilgili bir suru sey satiliyor, kiliclar ve bilimum baska dovus seyleri de dahil (ama cok anlamiyorum o yuzden kalite acisindan hic bir fikrim yok :scratch:)

Bence Kiliclarin kalitesi iyi degildir ama öteki dövüs seyleri iyi olabilir Smile Kilic sirf kilic satilan yerlerden alinmalidir bence. Dükkanin web sitesi varmidir acaba ???
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 21:11

teşekkur ederim Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kendi cosplay fotoğraflarımız   Kendi cosplay fotoğraflarımız Icon_minitimePaz 13 Tem. 2008, 01:26

Internet sitesi yok Oyama, maalesef...

Kendi cosplay fotoğraflarımız
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Kipi Cosplay