japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonya ya tatil amaçlı giriş vizesi.

YazarMesaj
allebeide

allebeide

Japonya ya tatil amaçlı giriş vizesi. Empty
MesajKonu: Japonya ya tatil amaçlı giriş vizesi.   Japonya ya tatil amaçlı giriş vizesi. Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2014, 12:31

İyi günler değerli forum da aktif insanlar.
Japonyaya nın Turistik ziyaretler için Turkiyeye vize uygulamadığını biliyorum, fakat internetten araştırıp edindiği bilgiler dorultusunda o kadar yolu kat edip geri çevrilen insanların sayısınında yüksk olduğunu öğrendim. Bende turizm alanında yaz soezonları çalışan bir TC vatandaşıyım. japonyayla türk halkının benzerlikleri nden haberdarım ayrıca japon kızlarına ilgim var. Maddi durumum her yere gidip bol bol tatil yapıp eğlenecek kadar iyi deyil fakat japonyaya giderken yanımda bi 7000 tl de bulundura bilecek durumdayım. Daha önce bi kez hollandaya tatile çıktım ve sorunsuz geri döndüm. Onun ardından iki defa yine hollandaya vize başvurusu yaptıysamda ret aldım. ve pasaportumda iki tanede red damgası var.
internetten araştırırken uygun fiyatlı uçak bileti ve otellere rasladım malum kış zamanıda işim de yok zamanım da varken bir Japonya tatili yapayım diye düşündüm. Fakat geri çevrilme ihtimali olsuğundan biletimi almadan her şeyden emin olmak için biletimin bışa gitmemesi için araştırmaya koyuldum.
Değerli arkadaşlar neden geri çevirirler Japonlar? geri çevrilmemek için kim olmamız ne yapmamız lazım? bilen varsa lütfen yardım?
Teşekürler?

Japonya ya tatil amaçlı giriş vizesi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» japonya vizesi
» Japonya'dan harakiri
» JAPONYA`DA YASAMAK...