japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonyada polis olmak hakkında

2 posters
YazarMesaj
Dreamcore

Dreamcore

Japonyada polis olmak hakkında Empty
MesajKonu: Japonyada polis olmak hakkında   Japonyada polis olmak hakkında Icon_minitimePerş. 06 Mart 2014, 23:44

Merhabalar. Öncelikle bu kapsamlı site için teşekkür etmek istiyorum. Sizden istediğim japonyadaki polis kavramı hakkında mümkünse kapsamlı bilgi almak. Benim asıl istediğim FBI'da "special agent" olarak çalışmaktı fakat bir takım nedenlerden ötürü japonyaya yerleşmeyi düşünüyorum.Japonyadaki benzer kuruluşlar hakkında pek bilgi sahibi değilim ve japoncaya da yeni başladığım için kaynak bulmakta sıkıntı çekiyorum. Bana bunu açıkladıktan sonra "agent" olabilmek için neler gerektiğini de söyleyebilirseniz çok sevinirim. Çoğu kişinin bu konularda bilgi sahibi olmadığını tahmin ediyorum fakat benim için küçük bir araştırma yaparsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim!
yenfiz

yenfiz

Japonyada polis olmak hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Japonyada polis olmak hakkında   Japonyada polis olmak hakkında Icon_minitimePtsi 24 Mart 2014, 18:13

Merhaba Arkadaşım, Bu konuyu Elimden geldiğince araştırdım ama konu hakkında türkçe içerik yok gibi ingilizce olanlarında çoğu güncel ve net bir bilgi içermiyor seni yanlış yönlendirmek istemediğim için kaynak yazmadım ama konu hakkında türkiye japonya büyük elçiliğine başvurursan bilgi vereceğini ümit ediyorum, Geçmiş yıllarda bir arkadaşıma buna benzer iş kurma ve işçilik bilgisi konusunda konsolosluk yardımcı olmuştu muhtemelen sana da bilgi verebilirler...
http://yenfiz.com

Japonyada polis olmak hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mri scan bu sakadan sonra bidaha scan olmak isticeginizi sanmam:)