japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sword Art Online

YazarMesaj
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Sword Art Online  Empty
MesajKonu: Sword Art Online    Sword Art Online  Icon_minitimeCuma 12 Tem. 2013, 21:18

Sword Art Online  39717l

Anime adı: Sword Art Online ( ソードアート・オンライン )
Tür:  Aksiyon, Macera, Fantastik, Oyun
Bölüm sayısı: 25
Yayınlandığı tarih:  8/7/2012 - 23/12/2012 arası
Firmalar/Stüdyo: Aniplex, A-1 Pictures, Genco, DAX Production, Aniplex of AmericaL, ASCII Media Works
Yönetmen: Tomohiko ITO  
Senaryo: Tomohiko ITO, Yukito KIZAWA
Animasyon: Shingo ADACHI, Tetsuya KAWAKAMI
Müzik: Yuki KAJIURA
Dizayn: Shingo ADACHI
Orjinal Eser: Reki KAWAHARA
Resmi Sitesi:  http://www.swordart-online.net/

2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online MMORPG oyunu, başa takılan bir alet aracılığıyla oyuncuları kendi dünyasına götürerek gerçek bir Role-Playing oyunu sunmaktadır.
Oyuna katılan 10.000 oyuncu arasında olan Kirito da SAO dünyasına giriş yapmıştır. Fakat kısa sürede oyuncular oyundan çıkış olmadığını fark ederler ve bir anda geniş bir alana ışınlanırlar. Oyunun yapımcısının burada yaptığı açıklamaya göre oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı SAO dünyasını temizlemektir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve 100. kattaki boss'u öldürebilen oyundan çıkabilecektir. Fakat oyunda sağlığı biten kişi gerçek hayatta da ölecektir; ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmak isterse alet oyuncuları öldürecektir.
Bütün oyuncular şaşkınlık içerisindeyken oyunlar konusunda tecrübeli olan Kirito oyunu kazanmayı kafasına koymuştur.

Not : Bilgilerin çoğu anime.gen.tr'den alıntıdır.
http://candynindunyasi.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Sword Art Online  Empty
MesajKonu: Geri: Sword Art Online    Sword Art Online  Icon_minitimeCuma 12 Tem. 2013, 21:34

Sword Art Online geçen senenin en popüler animelerinden biriydi. Sonunda ben de merak ettim ve izlemeye başladım Smile Henüz 14. bölümdeyim (14. bölüm resmen final gibiydi ama daha 11 bölüm var önümde). Güzel bir anime ama daha iyi olabilirmiş. Ya da o kadar çok övgü okudum ki beklentim daha yüksekti. RPG oyunlarını da severim, onun için de ilgimi çekti. Oyunun dünyası görsel açıdan güzel olmuş. Ayrıca romantizm de mevcut Smile Bazı zaman geçişleri bence pek iyi olmamış, bazen acaba arada bölüm mü atladım diye bile düşündüm. Herhalde 25 bölüme sığdırmak için böyle yapmışlar.
http://candynindunyasi.com

Sword Art Online
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Life-Giving Sword Secret Teachings From the House of the Shogun
» Naruto Abunai online mmorpg