japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herþey

AnasayfaAramaLatest imagesKayýt OlGiriþ yap

Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü

Aþaða gitmek 
YazarMesaj
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Mesaj Sayýsý : 512
Kayýt tarihi : 09/02/08
Yaþ : 38

Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü Empty
MesajKonu: Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü   Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü Icon_minitimePaz 24 Haz. 2012, 23:26

Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü Julie-stephane-anime

Animenin Diðer Adlarý: 炎のアルペンローゼ・ジュディ&ランディ, Alpenrose of Fire Judy and Randy, Flower of the Mountain, Flaming Alpen Rose: Jeudi & Lundi, Hono no Alpenrose Jeudi & Lundi, Hono no Alpenrose Judy & Landy, Alpine Rose of the Flame

Bölüm Sayýsý: 20
Yayým Tarihi: 8/4/1985 - 3/4/1986 arasý
Firma/Stüdyo:Tatsunoko
Yönetmen: Hideto UEDA
Senaryo: Shigeru YANAGAWA, Sukehiro TOMITA
Müzik: Joe HISAISHI
Dizayn: Akemi TAKADA
Orjinal Eser: Michiyo AKAISHI

Michiyo AKAISHI'nin mangasýndan uyarlanan anime ülkemizde Dað Gülü adýyla yayýnlandý.

Küçük bir Ýsveç köyünde yaþayan Randy, bir gün hafýzasýný kaybeden küçük bir kýz bulur ve onunla ilgilenmeye karar verir. Kýz ismini bile hatýrlamýyordur ve Randy ona Judy adýný verir. Seneler sonra Judy, Randy'nin de yardýmýyla, geçmiþini bulmak için yola çýkar. Elindeki tek pucu ise aklýnda kalan Alp Gülü adýnda bir þarkýdýr. Dönemin Nazi baskýlarýyla onlarý zorlu bir macera beklemektedir.
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek
http://candynindunyasi.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Mesaj Sayýsý : 512
Kayýt tarihi : 09/02/08
Yaþ : 38

Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü Empty
MesajKonu: Geri: Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü   Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü Icon_minitimePaz 24 Haz. 2012, 23:34

Türkiye'de hangi senelerde yayýnlandý bilmiyorum, ben daha yeni ilk on bölümünü netten izledim. Ýlk bölüm bana Candy ve Georgie karýþýmý gibi geldi ama neyseki sonradan daha farklý bir yol aldý. Fena bir anime deðil, sürekli bir koþuþturmaca var ama Candy ya da Georgie kadar sevemedim Smile
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek
http://candynindunyasi.com

Honoo no Alpen Rose: Judy & Randy / Dað Gülü
Sayfa baþýna dön 
1 sayfadaki 1 sayfasý
 Similar topics
-
» Dizi: Green Rose
» Miyu Nagase - Rose ~Single~