japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

one ok rock - zankyo reference

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

one ok rock - zankyo reference Empty
MesajKonu: one ok rock - zankyo reference   one ok rock - zankyo reference Icon_minitimeÇarş. 02 Kas. 2011, 14:50

https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: one ok rock - zankyo reference   one ok rock - zankyo reference Icon_minitimePerş. 03 Kas. 2011, 00:23

İndirmeyeceğim. Başka sitede de gördüm ama indirmemek için adeta kendimle savaşıyorum. Bu grubu o kadar çok desteklemek istiyorum ki, albümünü satın almak istiyorum. Özellikle de Answer is near, No scared, Re:make ve C.h.a.o.s.m.y.t.h. adlı parçaları çok beğendiğim için.
Ama albümü satın alabilmem için önce para biriktirmem lazım (36 euro hiç de ucuz sayılmaz, ve ben bütün paramı X Japan'e yatırdım)... Yine de indirmeyeceğiiiim (kanıma giremezsin admin one ok rock - zankyo reference 191126 )

Bu arada, benim gördüğüm kapak turunculu filandı...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: one ok rock - zankyo reference   one ok rock - zankyo reference Icon_minitimePerş. 03 Kas. 2011, 00:29

bi kaç kapak vardır belki one ok rock - zankyo reference 510855 linkleri sadece tanıtım amaçlı dinlensin diye koyuyoruz zaten senseim Wink tabiki herkes dinleyip beğendiği albümü alsın isteriz Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: one ok rock - zankyo reference   one ok rock - zankyo reference Icon_minitimeCuma 24 Şub. 2012, 00:16

İndirmiştim sonuçta, ama albümü de aldım. MUHTEŞEM BİR ALBÜM bütün dünya dinlemeli!!!!!!!!!!!!!!!!! one ok rock - zankyo reference 866431
Ve evet, albüm kapağı mavi o_O

one ok rock - zankyo reference
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HIGH AND MIGHTY COLOR - Rock Pit ~Album~ (19.03.2008)
» An Cafe - Gokutama Rock Cafe ~Album~ (09.04.2008)
» Dealen J-Rock Radyosu ^^