japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hanazakari no kimitachi e

+28
Risa
Zeyna
OosakiNana666
Shizuka
Rosechi
ShiNa-ChaN
Demet
Arwen~
Admin
Lee
japonqoliq
SakuraKanako
Lenore
HeLL-in
SpotLiqht_
WhiteAngelboy18
garett
efsane
hangetsu
hanakimi
KiyoKa ChaN
toma-chan<3
albertine
Nodame^^
rei
umi
Orihara Maya
hatice
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Rosechi

Rosechi

hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Şub. 2010, 14:24

Mizushima Hiro,Ikuta Toma...
Bu iki mükemmel kisiyi tandgm drama !
Hiç bitmesin diyerek izledğm bi drama !
Gülmktn yerlere yattğm drama !
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 06 Tem. 2010, 20:48

En çok eğlenerek, severek izlediğim J_Drama oldu üst üste 2 kez izledim geçen haftaaa :wu

Oyuncular, konu, çekim süperdi! Buna benzer dizi önerisi olan var mı diye sormak isterdim ama sanırım olmaz ^.^
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 11:12

Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım...
Harika bir diziydi, hepsi birbirinden tatlı çocukları nerden bulmuşlarsa hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859
Gerçektende eğlenerek izlediğim nadir dizilerden. Hepsi çok şeker dedim ama asıl şeker olan, adını tam hatırlıyamıyorum ama annesinin sahilde kulübesi olan elemandı, şöyle diyim bir erkek arkadaşı ona aşıktı... (tanıtımdaki en son resimde, elinde kutu olan) Tanrım çok tatlıydı hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 12:20

Kendisi Mizushima Hiro'dur hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859 sevilmez mi o hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 17:36

Ayyy evet o hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859
ooooof of çok ama çok yakışıklı hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859 hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859 hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 957859

Spoiler:
Zeyna

Zeyna

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 16 Ağus. 2010, 22:24

ay harika bir dizi izlediğim ilk japon dizim ve gülmekten nerdeyse ölüyordum Very Happy
Miro Hizushima ve Toma Ikatu orda tanıdım ikiside çok tatlılar.Bşaroldeki kızda güzel muakak izlenmeli...
Risa

Risa

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 27 Ağus. 2010, 11:57

Ben ölürüm bu dramaya Very Happy ilk gözağrımm T__T ilk izlediği drama Very Happy bu dramadan önce animeler varken dramaya ne gerek var diye düşünüyodum bu dramayla beraber drama aşkım başları *-* Son bölümün son 1 dakika 24 aniyesini izlemedim xDen yakın zamanda izliycem U__U Nakatsuya bayılırım *-* toma resmen süper oynamış *-* her hareketine bayılıyorum nakatsunun Very Happy Namba sempaiyide çokçok severim ^_^ mizuda süper oynamış :d shunu pek sevemiyorum neden bilmiyorum amma... Bu dramada hem çok güldüm hemde ağladım T__T son bölümde nakatsu ağlattı beni~~ T__T
chae kyung min

chae kyung min

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 02 Eyl. 2010, 20:21

çok güzel bir diziydi Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 04 Eyl. 2010, 19:50

Gece başladım ama sabah 10 sularında 10. bölümün ortasında Megavideo'nun 72 dk sınırı ile karşı karşıya kalınca ara vermek zorunda kaldım. Evil or Very Mad Şimdi de son bölümünortasında yine 72 dk sınırı çıktı. Evil or Very Mad (Gerçi bi günde 11 bölüm izleyince doğal bi durum Very Happy) Bu dramayla birlikte Horikita Maki aşkı başladı bende. hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 426269 Gerçekten çok güzel bi drama! Tavsiye ederim herkese cheers
thrall

thrall

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 12 Tem. 2011, 14:47

2011 versiyonu çıkmış, AKB48'den Maeda Atsuko oynuyor. İlk bölmü izledim. Orjinalinin eline su bile dökemez. Horikiita Maki'nin oynadığı çok daha güzeldi.
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 20 Tem. 2011, 09:53

yeni diziyi izlemedim ama çıkacağını ilk okuduğumda ne gerek var diye düşünmüştüm. Orijinalinin üzerinden daha çok zaman geçmedi ayrıca çok da tuttu, ne diye yenisini yapıyorlar ki...
http://candynindunyasi.com
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 10 Ağus. 2011, 09:47

ben ilk bölümün bes dakikasina baktim ve kapattim. Degmez.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: hanazakari no kimitachi e   hanazakari no kimitachi e - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 11 Ağus. 2011, 23:24

Ben izlemedim bile yenisini. Bi şey çok iyiyse 2. denemesi asla tutmaz çünkü ilkinin yeri ayrı olur..

Vakit kaybı olcağını tahmin ettiğimden ilki ile yetiniyorum Very Happy

hanazakari no kimitachi e
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hanazakari no kimitachi e (hanakimi)