japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD

+5
Ayumi-san
Orihara Maya
BNYS
Admin
-MizuYama-
9 posters
YazarMesaj
-MizuYama-

-MizuYama-

Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Empty
MesajKonu: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeCuma 03 Ara. 2010, 23:41

Selam Japon Formun güzel milleti cheers Ben Mizuyama Shiromi Smile ne derseniz diyin kabulum ama lütfen Shiromi diyin =) Büyük bir J-Rock hastasyıyım afro Forever DEG lol!

Uzun zamandır formda geziniyordum ama şimdi yazayım dedim lol!

Tanıştığıma memnun oldum Smile Bana iyi formlar Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 00:50

merhaba Shiromi ,rock un senin icin diger müziklerden farki nedir,,daha bir coskulu olmasimi yoksa icinde isyan bulundurmasimi,,,japon rocku ile avrupa veya amarika rocku arasinda fark varmi?

burdan sevdigin bir japon rock videosunu paylasirmisin??
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 10:19

hoşgeldin Shiromi Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD 597419
https://japon.yetkin-forum.com
BNYS

BNYS

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 12:06

hoşgeldin Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD 597419
http://www.formspring.me/BNYS
-MizuYama-

-MizuYama-

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 13:23

Hoşbuldum Smile

traljp1 sende ahiret sorusumu soruyorsun ya ama madem sordun cevaplım Smile

Rock'ın diğer müziklerden farkı isyan içermesi değil bence ben isyan bulunduruyor diye dinlemiyorum.Rock tam bana hitap ediyor onun için dinliyorum ben ama diğerlerini bilemcem çünkü "Rock" kavramı herkes için farklıdır.

Bana göre evet fark var.J-Rock daha bir içten geliyor bana diğerlerine oranla daha kalbe ve beyne hitap ediyor tabi bunlar bana göre Smile

Tabiki de DeG - Yurameki ( Daha bir çok beğendiğim Rock şarkı var ama bu aralarından en sevdiğim )

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeC.tesi 04 Ara. 2010, 20:41

Foruma hoşgeldin Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD 597419
Ben de J-Rock hastasıyım ama pek Dir en Grey dinlemem (bu koyduğun şarkıları güzelmiş ama Smile). Şahsen MUCC hastasıyımdır Smile Daha bir sürü grup dinlerim ama şimdi detaya girmiyorum. Müzik bölümünde görüşürüz daha zaten Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD 597419
-MizuYama-

-MizuYama-

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 13:22

Hoşbuldum Smile Tavsiye ederim süper bir grup anlatılmaz yaşanır xD
Ayumi-san

Ayumi-san

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 13:55

Hoşgeldin Very Happy
-MizuYama-

-MizuYama-

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 18:09

Hoşbuldum ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 23:38

izledim...bana hitap etmiyormus,anladim....örnekle tanitimin icin tesekür ederim...
Yumi

Yumi

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePaz 05 Ara. 2010, 23:43

Hoşgeldin Shiromi! Very Happy
Ben de j-rock hastasıyımdır. Özellikle favorim The Gazette Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD 957859 Ama Dir en Grey'i de çok dinlemesem bile severim. Herneyse uzatmıyım daha fazla.
Tekrar hoş geldin Very Happy Very Happy
-MizuYama-

-MizuYama-

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePtsi 06 Ara. 2010, 06:38

traljp1 ek olarak o şarkı 11 yıllık bir şarkı Smile Önemli değil.

The Gazette'yi bende çok severim Yumi ^^ Nerdeyse bütün şarkılarını dinlemişimdir Smile Yeni şarkılar "Pledge" harika Smile Neyse bende uzatmım Hoşbuldum =)
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePtsi 06 Ara. 2010, 12:15

Mizuuu cheers

Hoşgeldin bebeğimm Smile Neden geldin? Sana gel diyen oldu mu? >.> Ama iyi ki geldin kuzummmm Smile
niji

niji

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimePtsi 06 Ara. 2010, 12:42

Hoşgeldin Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeSalı 14 Ara. 2010, 19:55

Hoşgeldiniz efendim şerefler verdiniz Very Happy cheers Umarım ki forumda yeni sanatçılar da tanırsınız Very Happy
-MizuYama-

-MizuYama-

MesajKonu: Geri: Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD   Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD Icon_minitimeSalı 14 Ara. 2010, 21:19

NaRu illa birinin demesimi gerek >.>

Hoşbuldum Very Happy Amandla formdaki nerdeyse bütün sanatçıları tanıyorum dahada tanıcam Very Happy

Selam Japon Formun Mükemmel Topluluğu xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam *-*
» selam
» bende qeLdim xD
» selam