japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dil öğrenmek için

3 posters
YazarMesaj
pschosilver

pschosilver

Dil öğrenmek için Empty
MesajKonu: Dil öğrenmek için   Dil öğrenmek için Icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010, 12:25

Umarım bi kuralı ihlal etmiyorumdur bu konu için , amacım reklam degil sadece dil konusunda yardım etmek ve yardım almak
vericegim site bir çok ulustan insanın buluştugu ve nerdeyse her dilden insanın oldugu bi site , belki bilenler vardir ,belki konu
daha oncede açıldı ama ben görmedigim için paylaşıyorum umarım faydası olur

http://www.livemocha.com/
pschosilver

pschosilver

Dil öğrenmek için Empty
MesajKonu: Geri: Dil öğrenmek için   Dil öğrenmek için Icon_minitimePerş. 07 Ekim 2010, 21:58

inş. bu ilgisizlik görülmedigi içindindir. yoksa böyle değerli bi kaynaktan dil öğrenmemek sirt ziyandır. gören bir dakikasını ayırsın , işinize yaramıcak gibi olsa eklemezdim zaten, japonca olarak çok geniş öğretileri var ve kanji , hiragana, katakana hepsini yerinde gösteriyor, tek tek öğrenmek zor geliyorsa tam size göre , hem basit hemde akılda kalıcı yöntenme ogretiyorlar, hatta bi yerde ilk dilinizi nasıl ogrendiyseniz oyle ogreniceksiniz diyordu, yani Türkçeyi nasıl ogrendiyseniz zamanında o kadar basit yöntemle
sadece bir dakika. pişman olmassınız

not: eğer konu yanlış yerde ise özür dilerim.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Dil öğrenmek için Empty
MesajKonu: Geri: Dil öğrenmek için   Dil öğrenmek için Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 01:21

Link için teşekkürler Dil öğrenmek için 597419
Güzel bir siteye benziyor. Sen kayıt olup denedin mi?
Amandla

Amandla

Dil öğrenmek için Empty
MesajKonu: Geri: Dil öğrenmek için   Dil öğrenmek için Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 06:25

Ben kayıt oldum denedim Sensei. Dersler var. Gerçekten muhteşem şekilde hazırlanmış ^^ (Araya girdim gibi oldu Dil öğrenmek için 942747 Gomen!)
pschosilver

pschosilver

Dil öğrenmek için Empty
MesajKonu: Geri: Dil öğrenmek için   Dil öğrenmek için Icon_minitimeCuma 08 Ekim 2010, 21:03

ben üyeyim zaten 2009 dan beri galiba , ama yararlanma olaylarına yeni başladım
aslında başlamıcaktım ama 3-5 japon arkadaş edindim ve çok yardımcı oldular , o yüzden sizede öneriyorum, eğer girerseniz siteye , beni ekleyin orda " pschosilver " nick , sonrada arkadaş listemdeki japonları ekleyin, hem ben yardım edebildigimce ederim hemde onlar eder
sadece japonca degil bir sürü dil var ,hatta en olmaz dedikleriniz bile olabilir Smile

Dil öğrenmek için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Japonya'ya gitmek icin yardim?