japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kon-nichiwa minnasan

+2
Admin
aya-chan
6 posters
YazarMesaj
aya-chan

aya-chan

kon-nichiwa minnasan Empty
MesajKonu: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 01:51

merhaba arkadaşlar ben aya (yani seyran) 17 yaşındayım.ıspartada okuyorum .ama 1 yıl sonra gidicem. uzakdoğu özelliklede japon hastasıyım. drama film anime vb. izliyorum. izlediğim animelerden en sevdiğim DEATH NOTE. mütiş bir animeydi.L i çok seviyorum.death note dair ne varsa öğrenmek istiyorum. anime çizimleri yapıyorum (profosyonel olmasada hoşuma gidiyor Very Happy ) aşırı sinirliyimdir bu yüzden tekwando kursuna gidiyorum. ne kadar japon dövüş sanatı olmasada beni japonyaya yaklaştıran herşeyi yapmaya çalışıyorum. çünkü çevremde japonya ile ilgilenen ve beni anlayan kimse yok Sad japonca ve go oyununu öğrenmek istiyorum. japoncaya başladım kendi kendime ama pek iyi gitmiyor. ve ilerde en büyük hayalim japonya ya gitmek. çok çabuk unutuyorum ve pratik yapacak ortamım yok . her türlü müzik dinlerim veeeeeeeeeeee müzik anime ve diziler konusunda her türlü tavsiyeye de açığımdır. hatta tavsiye de bulunursaız daha çok sevinirim. => tek problem okul döneminde çok fazla internete giremiyorum. lütfen kusura bakmayın . herkese şimdiden teşekkürler.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 10:51

hoşgeldin aya-chan kon-nichiwa minnasan 597419 çizimlerini bizimle de paylaş Wink
https://japon.yetkin-forum.com
aya-chan

aya-chan

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 11:12

hoşbulduk tmm paylaşırım teşekkür ederim =>
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 12:29

Hosgeldiiin aya-chan cheers
aya-chan

aya-chan

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 23:19

hoşbulduk Orihara maya süper bir site burası en çok ta japonca dersleri emeği geçen herkese teşekkürler kon-nichiwa minnasan 319282
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010, 11:30

Hoşgeldin aya-chan! cheers
aya-chan

aya-chan

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010, 00:33

arigato herkese kon-nichiwa minnasan 235242
shou

shou

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010, 15:22

hoşgeldin aya-chan cheers
_NaRuSaKu_

_NaRuSaKu_

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimePtsi 13 Eyl. 2010, 15:59

Hoşgeldinnn Aya-chan cheers
Bende Nur tanıştığıma memnun oldum Very Happy
Death Note'ı bende çok seviyorum Very Happy
aya-chan

aya-chan

MesajKonu: Geri: kon-nichiwa minnasan   kon-nichiwa minnasan Icon_minitimeSalı 14 Eyl. 2010, 15:26

herkese tekrar teşekkür ederim kon-nichiwa minnasan 235242 umarım bu sıcak ortam hiç bozulmaz

kon-nichiwa minnasan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kon-nichiwa
» Kon'nichiwa ^.^
» Kon-nichiwa
» Kon'nichiwa = Merhaba :)
» Kon'nichiwa mina ( selam herkese ) :D:D:D:D:D