japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AnCafé

+8
Megumi
MakiNo
tusagimy^^
Tao Ren
SP1CA
rei
umi
TrueMod
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
MakiNo

MakiNo

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Mayıs 2009, 06:46

saol akailili
tm konuya değindin AnCafé - Sayfa 2 151828
Nur_Myv_

Nur_Myv_

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 14 Ağus. 2009, 15:58

NapLegunMan şarkıları xD ve bou,,,, bu grubu bu yüzden çok seviorm xD
Megumi

Megumi

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 14:07

Hazır An Café nin dağıLıcağını öğrenmişken Bou ' nun gitmeden önceki yazıLarını koyayım bari ...

~Bou Gitmeden Önceki MesajLarı~
An cafeyi seven ve destekleyen herkese:
bizi sevdiğiniz desteklediğiniz için çok teşekkür ederim..Bu sefer önemli bir şey var.
An cafe gitaristi Bou An Cafe den emekli oluyor.
Son konser hibiya outdoor life olacak
bu Bou’nun kararıydı, onun kararına saygı göstermeliyiz ve bunu tüm grup olarak konuştuk.
Bou’nun son performansını iyi izleyin ..

Bou:
Bu karar aniden oldu. Turlarımız her şeylerimiz çok eğlenceliydi hala An Cafeyi çok seviyorum ve saygı gösteriyorum. Bu karara üyelerle konuştuktan sonra vardım. An Cafe ye hala tapıyorum.
Şu anda gelecek planlarımı söylemem zor ama kısa zaman sonra açıklayabilirim.
Bana inanan ve takip eden insanlar için inanın çok üzgünüm.
ama bu kararı olumsuz olarak algılamayın..ilerde ne olacağı belli olmaz.
30 nisandaki son outdor life konserinde şimdiye kadar gösterdiğim ve göstereceğim en büyük performansı göstereceğim..ağlayan yüzlerle değil gülen yüzlerle hoşça kal diyeceksiniz bana...

Bou'dan Miku ya :Sen en iyi arkadaşımsın Miku.
Kuruluşumuzda hadi grup kuralım demiştin ve hiç düşünmeden kurmuştuk..

Çok eğlenceliydi
Senin benim vokalistim olmandan gurur duydum.Her zaman harikaydın
Sen çok güçlüsün..Lütfen her zaman mükemmel olmaya devam et şarkılarınla...
Bana şarkı söylediğin için teşekkürler
Bana şarkı söylemeyi sevdirdiğin için teşekkürler.
Çok mutluydum!
Son sahnede beni mutlu et!

Kalplerimizle NYAPPY!!!

Bou'dan Kanon'a :
Büyük Kanon!...
Yüzünü gördükçe gözyaşlarım boşalıyor hep... Ama her zaman cool olmaya çalıştım
Sahnede Bou’nun son performansı dedin ve sesinin titrediği zamanı unutamıyorum
biz en cool insanlardık!
her zaman benimle olduğun için teşekkürler!!
Gizli büyük Kanon
seni her zaman seveceğim
!!!!

Bou'dan Teruki ye :
Teruki’ye sonsuza dek saygım var .
An cafeyi bir arada tuttuğun için teşekkürler
Seni ilk gördüğüm de bana abim gibi hissettirdin ve o an dedimki bu An cafenin bateristi olmalıydı!
Yanılmamıştım,doğruydu bizi her zaman mutlu ettin
Eve birlikte giderdik aynı arabayla.. Beni her zaman enerjik tuttun!!
Verdiğim kararı herkese söylediğimde sen farklı olarak gitmemi istemedin.. Bu çok mutluluk verici Seninle sahnede olmak istiyorum dedin diğerlerinden farklı olarak!! Çok teşekkürler!!
Her zaman parlak ve enerjik ol yokluğumda, en iyisi ol!
Sana her zaman saygı göstereceğim...

~Bou'nun gitmesini Miku istemiş öyLe diyoLar AnCafé - Sayfa 2 Icon_evil Miku'nun Kanon'nun ve Teruki'nin de yazdığı yazıLar var ama onLarı çeviremicem şimdi -__-''~
Megumi

Megumi

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 14:29

Eveeett
DiğerLerinin YazıLarının türkçesini buLdum AnCafé - Sayfa 2 Icon_razz
Yaşasın [ç]aLıntı yapmak xD

Mikunun Mesajı
Bu ani duyuru herkesi şaşırtmış olmalı ve ben bunun için üzgünüm. Ben An Cafe üyesi olarak çok üzüldüm ve ağladım çok acı geliyor bana..İlk başta, bunu Bou’dan ben duydum bu büyük bir şok oldu. eğlenceli günler ve anılar şimdi aklımın içinden hepsi tek tek geçti An Cafe’nin yapıldığı zamana kadar hepsi.. Acı ve üzücü çok endişeleniyorum.
Grup birlikte uzun bir süre konuşarak devam etti ve hatta iyice düşünüldü. Ama, bu konuda düşünme sonrası, Ben Bou’nun seçtiği yolu destekledim,gözyaşlarını silerek bu duygular daha güçlü oldu geçen her gün.Yani An afe için dur diye yapılan karar ama Bou için ileri git demek olacaktır.Yollarımız farklı olabilir, ama biz her zaman arkadaş olacağız, biz aile konumundayız.Hem Bou her zaman burada bizimle kalbimizde devam edecektir, eğer üzerinde ki sıcak gülümsemeyi gösterirseniz, mutlu olacaksınız. Amacıyla Bou Nisan 30da ki konserde en iyi çabalarımızı koyarak elimizden geleni yapacağız..Son olarak, Bou’ya bu dört yıl için teşekkür ederiz.her zaman, bana e-postalar gönderecek ve Bou benim ailemin bir parçası, Orada aklımdan geçenlerin hepsini yazmak ama artık imkansız, sadece bu kelimeleri düşünebiliyorum üzgünüm arkadaşım..ve gerçekten teşekkür ederim.Nisanda en iyi konserimizi yapalım!Seni çok seviyorum Bou... Sad

Kanonun mesajı
Bou’yu An Cafeden emekli edecek bir karar bu.Ve bu karar o kadar pişmanlık dolu olacak ki...Bou An Cafenin ilk üyesi sonra Miku ile araya geliyor.sonra bu grup başlıyor.. Bou benimle ailemden daha fazla yanımda oldu.Bou her zaman vardı..Ben Bou’nun bırakacağını hiç bir zaman düşünmemiştim.Ben bu tür bir konuşma yapacağımı da hiç düşünmemiştim.Gerçekten Bou ile aynı grupta olmak eğlenceliydi..Bou ile aynı sahnede olmakta benim için çok güzeldi.Bou her zaman gülümseyen bir yüze sahip her zaman yüzünün gülmesi dileğiyle..
Ben her zaman Bou ile birlikte aynı sahnede olmayı isterdim keşke devam etse..Ben ilk Bu gruptan Bou’nun ayrılması ile şok oldum ..Duyduğum zaman ''olamaz'' dedim...Buradan itibaren Bou ile hayallerimiz farklı ama bağlantımız kopmayacak ve Bizi Bou ile sonsuza kadar bağlayacak..An Cafe’de her zaman Bou olacak.ve en iyi An Cafe Bou ile olan An Cafe olacak..Ben çok mutsuz ve üzgünüm...

Terukinin mesajı
Bou’dan ayrılma kararını duyunca kesinlikle onu durdurmak istedim..Çünkü An Cafenin geleceğinde Bou’nun gerekli olacağını düşünüyordum ve biz onu çok seviyoruz..Bou’ya gidip onu durdurmak istediğimde ''Evet ayrılmak istiyorum bu benim kararım''demişti ve sadece ''Evet anlıyorum''diyebilmiştim..O zaman Bou farklı bir kişi gibi görünüyordu..O inanılmaz derece üzgün ve yıpranmış görünüyordu.Ve bana baktı..O zaman Bou için endişelenmiştim..onun için kaygılanıyordum elimden geleni yaptım Bou’nun gitmemesi için ama durdurmaya yetmedi..Ben çok, çok üzgünüm tüm An Cafe için üzülüyorum. Üzgünüm. Ama herkes için çok acı olduğunu düşünüyorum, ama hiç kimsenin Bou kadar fazla acısı olduğunu düşünmüyorum... Ve böylece, lütfen Bou’nun duygularını anlamaya çalışın.Benim onun fikrini desteklemem mümkün değil ve ,inanılmaz üzgün ve mutsuzum..Nisanın 30unda yapacağı son performansı onun büyüklüğüne bırakıyorum ve Bou An Cafe’nin belleğinde her zaman eğlenceli kişilik olarak kalacaktır..Gitmeni istemiyorum .... Sad
shirayuri

shirayuri

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. 2009, 13:55

Megumi demiş ki:

Yaşasın [ç]aLıntı yapmak xD

AnCafé - Sayfa 2 654939 AnCafé - Sayfa 2 654939

iyi yapmissin [c]alarak, okudum...

Bou demek kurucularindanmis An Cafe'nin...

bence Bou gittikten sonra sarsilmaya baslamis grup ki sonunda dagilma karari aldi.

yazik oldu cidden...
hem üyelerin kariyerlerine hemde onca fanlara Sad
Megumi

Megumi

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. 2009, 19:01

evet T_T
Megumi

Megumi

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009, 19:13

AnCafé - Sayfa 2 6380_1156749409374_1546906875_30392010_7624064_n

Miku banyodayken xD
Ay koptum bu resmi nasıL koyarsın miku!? xD

AnCafé - Sayfa 2 6380_1160507823332_1546906875_30404482_3065319_n

AnCafé - Sayfa 2 6380_1159229431373_1546906875_30399464_7524415_n

Miku ve köpeği
Çok tipsiz bu köpek be ...

AnCafé - Sayfa 2 2871_1112168614882_1546906875_30258030_8292543_n
Mikunun bebekLiği xD
anem pekte tatLı ^^ xD

AnCafé - Sayfa 2 4797_1146204305753_1546906875_30354702_7042826_n

Bu fotoğrafa anca "ZAAAAAAAAAAAAAA XD" diyebiLirim xD
shirayuri

shirayuri

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009, 23:53

ben resimlerin kombinasyonuna koptum, cok birbiryle uyumlu fotolar koymussun cidden. AnCafé - Sayfa 2 654939
banyo - basketbol - cocukluk - köpek - jüdo AnCafé - Sayfa 2 654939 hepsi ayri telden caliyor ~ süper! AnCafé - Sayfa 2 654939
ilk fotoda banyoda cenesinde piercing mi var??
bebeken fotoda "huuuoooooo foto desuuuu" gibi cikmis AnCafé - Sayfa 2 654939 cok tatli!
Megumi

Megumi

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 19:07

Evet dudak aLtında piercing var

Ya iLgisiz koymaLıyım xD
İLgiLi iLgisiz koyduk işte Razz
SakuraGirl

SakuraGirl

AnCafé - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: AnCafé   AnCafé - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010, 16:52

Bu aralar çılgın şeyler dinlemek istiyorum resmen 360 derece dönüş yaptım bana Takuya daha şeker geldi ha birde Bou'nun bir resmi vardı tam benim favori tarzım.
Spoiler:
Bayıldım buna ya, bende bulsam ,annem babam karışmasa giyerim.Konu için teşekkürler.

AnCafé
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2